Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 60

Gija: neusiveda variklis

  1. #31
    dariuschrysler
    Svečias


    gal kas zino kur nusipirkti pravotke 2.5 dyzelis

  2. #32
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Bandyk cia 861686005.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #33
    Schnaps
    Svečias


    Sveiki,atsirado problema su 2.5 CRD -kartais visai neužsikuria.Šalta kuriasi idealiai,bet pavažinėjus ir sustojus pvz.prie parduotuvės kokoims 15 min.nebenori kurtis ,daryk ką nori aniekaip,nors taip nutinka nevisada,iš karto užgesinus ir vėl užkūrus viskas ok.Neužsikūrusi auto turi pastovėti neapibrėžtą laiką,tuo met vėl užsikuria,kompas meta klaidą p1130-problema su kuro slėgiu.Perskaičiau mūsų forumo temas,įlindau ir pas rusus,bet tokio atvejo aprašyto neradau.Pagrinde aprašytas sunkus užkūrimas ir variklio užgesimas ir minimas slėgio reguliatorius.Senai daryta diagnostika rodė slėgio svyravimą,bet tada jokų problemų nekilo,tik kartais apsukos susvyruodavo.Pabandžiau pasaviveiklauti,slėgio reguletorius-atjungius fiškę kuriasi ir gęsta,reiškia kaip ir reaguoja,slėgio daviklis-atjungus fiškę neužsikuria taip pat kaip ir prie parduotuvės,gal jis kartais durniuoja?Purkštukai matosi buvo imti,kas daryta nežinau.Laukiu įvairių minčių.

  4. #34
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Purkstukai. Jei deti srotiniai tai vadinasi ju resursas jau po visu makliu pasibaige

  5. #35
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    sukisk i purkstuku abratkes slangutes ir paziuresi kuris purkstukas blogas.ji pakeitus beda dings
    Citata Autorius Schnaps Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,atsirado problema su 2.5 CRD -kartais visai neužsikuria.Šalta kuriasi idealiai,bet pavažinėjus ir sustojus pvz.prie parduotuvės kokoims 15 min.nebenori kurtis ,daryk ką nori aniekaip,nors taip nutinka nevisada,iš karto užgesinus ir vėl užkūrus viskas ok.Neužsikūrusi auto turi pastovėti neapibrėžtą laiką,tuo met vėl užsikuria,kompas meta klaidą p1130-problema su kuro slėgiu.Perskaičiau mūsų forumo temas,įlindau ir pas rusus,bet tokio atvejo aprašyto neradau.Pagrinde aprašytas sunkus užkūrimas ir variklio užgesimas ir minimas slėgio reguliatorius.Senai daryta diagnostika rodė slėgio svyravimą,bet tada jokų problemų nekilo,tik kartais apsukos susvyruodavo.Pabandžiau pasaviveiklauti,slėgio reguletorius-atjungius fiškę kuriasi ir gęsta,reiškia kaip ir reaguoja,slėgio daviklis-atjungus fiškę neužsikuria taip pat kaip ir prie parduotuvės,gal jis kartais durniuoja?Purkštukai matosi buvo imti,kas daryta nežinau.Laukiu įvairių minčių.

  6. #36
    Schnaps
    Svečias


    Apie šį tikrinimo būdą esu skaitęs,bet jis labiau tinka kai variklis nuolatos durniuoja ar bedirbantis gesinėja.Pas mane minėta problema atsiranda taip pat netikėtai kaip ir pradingsta,ką tik gryžau iš nedidelės kelionės,viskas dirbo puikiai,neko nenutiko.Manau jeigu būtų purkštukai visa tai vyktu labai dažnai ir ant variklio darbo tai atsilieptu,o čia tik neužsiveda,na bandysiu dar pastebėti kas bus toliau.

  7. #37
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Schnaps Žiūrėti skelbimus
    Apie šį tikrinimo būdą esu skaitęs,bet jis labiau tinka kai variklis nuolatos durniuoja ar bedirbantis gesinėja.Pas mane minėta problema atsiranda taip pat netikėtai kaip ir pradingsta,ką tik gryžau iš nedidelės kelionės,viskas dirbo puikiai,neko nenutiko.Manau jeigu būtų purkštukai visa tai vyktu labai dažnai ir ant variklio darbo tai atsilieptu,o čia tik neužsiveda,na bandysiu dar pastebėti kas bus toliau.
    noriu tik patikslinti, kad žmonės patarinėję šiuo klausimu jei yra ne vieną dešimtį kartų eksperimentavę ta tema todėl supranta ką rašo. ar verta pačiam vėl eiti tuo pačiu pramintu keliu ir atsidurti toj pačioj vietoj kur nukreipinėja, klausimas filosofiškas...
    Born in USSR

  8. #38
    tomsonas
    Svečias


    Pas mane buvo ta pati situacija,išimti ir tikrinti purkštukai skirtinguose autoservizuose,pakeistas kuro slegio daviklis,velenelio daviklis,o rusu forume radau kad gali buti alkuninio veleno daviklis blogas,nors klaidos nerodė,pakeičiau ir jau 3500km.jokiu problemu.

  9. #39
    Augustinas
    Svečias


    2 out of 2 members found this post helpful.
    Sveiki, turiu pats voyageri jau beveik pora metu, vis paskaitineju foruma, nu bet perskaicius sita jau truko kantrybe. Norejau uzduoti visiems klausima, ar jus meistrai kanors zinote daugiau apart zodi "purkstukai"?

    Is savo patirties galiu trumpai papasakoti kad pas mane buvo simptomai ziema jau prie -5 kalimas ~5sek kol salta - taip purkstukai, po metu ekploatacijos (taip, su tokiais blogais purkstukais metus isvazinejau apie 40000km) staigiai pasidare taip kad uzsivedi pavaziuoji 5km gesti, uzsivedi 5km gesti. Esu is Vilniaus, kadangi greit ieskojau meistru, radau viena bosa kaune su gerais atsiliepimais, iki kauno su 20-30 uzgesimu ir sunkiu uzsivedimu dasigavau, atvariau masina ant paciu kalediniu svenciu, po daugiau nei menesio tvarkymo, gal net pusantro (4 purkstuku lupimai lauk, 2 issieme sunkiai bet sveiki, 1 truko, 1 linko, 1 pardave pats bosas, kita surado srote ir po testavimu pasake kad srotinis idealus, ir visus tris restauravo, (dar keite mano prasymu su mano dalimis pagrindini dirza su visais guoliais ir salnykais, generatoriaus dirza su viskuom (ir uz tai paeme pinigus, nors jeigu butu sudeje senus kaip ir nebusu kainame, bet jeigu naujus tai jau uz kiekviena dalele skaiciuoja, argi ne keista?, paliko tik sena kondicionieriaus) dar keite termostata, antifriza, tikrino vaziuokle - kai atvaziavau vienareiksmiskai pasake kad visa vaziuokle keisti, pasipyke patys pakele man masina isivare parodymui ir radom tik viena traukes antgali vos pradejusi klibeti ir stabilizatoriaus trauke vos klibancia bet su nusibaigusia guma), zodziu palikau apie 4500lt (su visais pvm), uzgarantavo kad viskas idealiai, kad pravaziavo miesta apie 300km, nors pagal rida iskart pamaciau kad pravaziuota buvo apie 55km. gryztant is kauno i vilniu, laimingas kad toliau masina galu eksploatuoti pusiaukeleje ji man bevaziuojant uzgeso, uzsivedziau vos ne vos, 5 km vel gesta, vel uzsivedziua 10km vel gesta, lygiai tas pats kaip buvo, praktiskai naktis, tamsu, atgal pas bosa masina, gerai kad poto bent paveze iki stoties. dar tvarke beveik menesi laiko, reziume kokios tai koses kuro filtre (kuri buvau keites pries kokius 8000km), blogas kuris (piltas tik nesteje), zodziu taip nuteike kad pas juos vos ne pastoviai blogo kuro prisipyle atvaziuoja, isvale kuro sistema, praplove baka ir panasiai, vistiek tas pats, galu gale issiaiskino kad blogas siurblys, pakeite neaisku ka jame ar ji visa, tiksliai nieko nesake, myke ir zodziu masina vaziuoja. Dar plius 650lt.

    Isvada, kalti buvo prukstukai? 4x650 = 2600lt ?


    Su masina pravazinejau pusmeti, mazesniais kruviais, apie 15000km, viskam kaip ir garantija.


    Ir dabar prasidejo tas pats kaip vinos gijos autoriui, ryte uzsivedu - vaziuoju, iki darbo, uzgesinu, po 5min vest, nebesiveda, lauki 15min uzsiveda vel be problemu vaziuoji, su tokiais retkartiniais pasioziavimais pravaziavau apie 3000km, galiausiai nusibodo ir atsirado laiko paskambinti bosui, paklausti ar tai garantinis gedimas ir panasiai, jis atostogavo, atsiliepusi moteris nieko nezino ir zinoti nenori, mandagiai pasiulo pusantros savaites dar pasikankinti kol jis gris is atostogu. Gryzo, paskambinau, iskart sako purkstukai, sakau pats keitei - darei, garantiniai dar, tada iskart pasikeite kalba - blogas kuras, visko buna, reikia ziureti, gali buti siurblyje kita "negarantine" detale sugedo ir t.t.

    Pats gerai pasikapstes rusu forumuose, issitraukes keleta instrukcijiu ir elektros grandiniu schemu, 1 valanda pasikapstes prie variklio pats nusistaciau kad tai alkuninio veleno daviklis greiciausiai bludija, salia tepalo slegio randasi, prie greiciu dezes. 50lt is sroto ir vuoalia, toliau sekmingai vaziuoju.


    Sis pasakojimas yra pats tikriausias ir ne kiek neperdetas.

    Kiek turejau kitu masinu, sitokiu fokusu nebudavo, tiek su meistrais, tiek su forumieciais (kurie sitame forume jau ne pirma karta matau kad tik i servisa siuncia), pasiskaitykit koki bmw klubo foruma, ar Mercedes, gal kiek igausit kitokio bendravimo, noro dalintis informacija, ir padejimu vieni kitems, o ne tik vieno zodzio purkstukai zinojimu.


    Gero vairavimo

  10. #40
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Augustinai, jusu istorija tikrai informatyvi. Bet kuri zmogu nervina jei ilgai neina rasti gedimo. Labai gerai, kad radote problema ir pasidalinote siomis ziniomis. Tik, bukit zmogus - nedubliuokite tokiu paciu pranesimu skirtingose gijose. Vertiname tai kaip siukslinima.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •