Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 18 iš 18

Gija: UAB "Minivenas"

  1. #11
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    o pinigine israiska kiek cia tai gavosi ? nes mano 360 atrode juokinga suma, kad didesne nuolaida gaut..tai va ir nezinau

    Citata Autorius driusa Žiūrėti skelbimus
    Pirkau detales elektros paketo pagerinimui ir plius pravodkės darbai,europinimas.

  2. #12
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    kas tai 1,4-1,5 tLt.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  3. #13
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Buvau ir as pas juos salono ventiliatoriaus valdymo modulio uzsukes , kainos kosmosas . I argumentus , kad kitur pigiau tik siuo metu neturi - pasake : "nieks nemoka mokesciu(tik jie), ir vogtas detales pardavineja..... del to ir pigiau....

  4. #14
    Administrator
    Įstojimo data
    2011.06.28
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    8
    Reputacija
    1


    Patikrinau ir aš - ką reikėjo sutvarkė, padarė greitai, "makaronų" nekabino, nuolaidą pritaikė Ko daugiau reikia? Rekomenduoju!

  5. #15
    Surfis
    Svečias


    Citata Autorius Admin Žiūrėti skelbimus
    ...Ko daugiau reikia? ...
    Reiktų šiek tiek daugiau dėmesio įkyriems klientams... Ir žodžio laikymosi. Tarėmės jog po paslaugos atlikimo bus grąžinta viskas, bet nebuvo. Paklausiau kada užsukti pasiimti, sako pirmadienį. Atvažiuoju antradienį, sako dar nepaėmiau... kaip tai, - sakau? Na taip va, atvažiuok savaitė pabaigoje... lyg man važinėjimas nekainuoja ir darbai savaitėmis laukti gali... O pinigus aš jiems moku ir nesakau, atvažiuok po savaitės pas mane savo pinigų pasiimti.
    Mokesčius moka ir anglai, ir vokiečiai, ir latviai, o kainos pas juos nuo 10 iki 50 procentų mažesnės. Dėl 10 procentų tikrai galvos nesuki ir už patogumą perki ką turi vietoje, bet dėl didesnių sumų su didesniu skirtumu, pradedi ieškoti kitų galimybių ..

  6. #16
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Abejoju as del ju mokamų mokesčiu, bet tai ne mano reikalas. O kai kas pas juos tikrai buna normalia kaina. Va men atgal pamačiau kad nutrukus vidine variklio paduska, tai tik pas juos radau nauja uz 100lt. Shrotuose po 150 prašė be PVM s/f.... Usko visiskai ar ne 400 paprase!!! Aisku pas juos nupirkau taivaniska,bet kol kas esu patenkintas.

  7. #17
    Sauliuss
    Svečias


    Neseniai teko ir man pas juos naudota detale pirkt, kasos ceki gavau priedo

  8. #18
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Šiemet pas juos buvau užsukes kelis kartus - Reabilitavosi

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •