Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 43

Gija: 1998 2,5 TD diržas

  1. #11
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Leta01 Žiūrėti skelbimus
    Na šiap užsiveda ir dirba kap ir normaliai, o be diržo važiuoti niekas nebandė. Gal tik klausimas dėl oro srauto matavimo - ar kompas neturėtu skirtis?
    Klausimelis koki varikli tau įdėjo?
    Esu mates kaip deda 95 metu variklius ir permauna sena lenciugo siurbli vietoi buvusio mechaninio.
    Kai su tokiu aparatu pradedi važiuot tada ir prasideda gėrybės.
    Siūlau užsikrauk akumą ir vaziuok siek tiek be diržų kad isibandytum pavaras ir trauka.
    Stebėk temperatūra !!!

  2. #12
    Leta01
    Svečias


    Įdėjo 1998 metų krumpliaratinį... Agregatai tiko nuo senojo mano variklio, tik kondicionieriaus siurblys netiko dėl tvirtinimų, na ir kondicionieriaus vamzdeliai. Kas dėl agregatų, tai netiko skriemuliai, nes kitoks alkūninio veleno skriemulys, o nuo senojo motoro neužsideda - jis tiesiog kitoks... Iš žmonių pardavusių variklį paėmiau ir kompą, bet jis niekuo nesiskiria nuo mano senojo. Kiek dabar išsiaiškinau skirasi variklio pakabinimo kronšteinas toje pusėje kurioje dedasi diržas - pas grandininį motoriuką didesnis grandinės dangtelis negu tas pats dangtelis dengiantis krumpliaračius. Manau dėl tos priežasties krumpliaratinio variklio tvirtinimo kronšteinas prisisuka 4 varžtais, o grandininio tik 3... Kaip dabar suprantu tai ir subalamūtino meistrus, nes anot jų toje vietoje kur liko viena tuščia vieta varžtui (akivaizdžiai matosi, kad varžtas ten buvo) jie įsitikinę, kad ten turi būti guoliukas... Manau tiesiog išsimatuosiu ilgį diržo koks ten turi būti ir pamėginsiu tiesiog jį antradienį uždėti...

  3. #13
    afganas
    Svečias


    jei dar reikia pas mane yra po kapotu shema kaip turi dirzas eiti per guoliukus

  4. #14
    Leta01
    Svečias


    Žinoma būtų gerai, pats pribūriau kažkaip kol gausiu normalius įtempėjus su guoliais, tikiuosi netoli tiesos ...

  5. #15
    kestutis
    Svečias


    Sveiki, esu naujokas siuose forumuose, todel nelabai ka randu, bet gal galit kas padet su skyvukais: prie vairo stiprintuvo ir kondicionieriaus kaip as suprantu yra pagalbinis plastmasinis skyvukas diametras 85mm,storis 28mm,guolio skyle 20mm ir jis uzia.Gal zinot kur tokiu gaut? Aciu

  6. #16
    Haroldas
    Svečias


    Sveiki, gal zinot crysler grand voyegeriui 1999m diesel kodel neina pakeisti parazito kuris yra apacioje pritvirtintas prie tokios kilvos metalines... tiesiog noriu atsukt ta varzta ir neina atsukt. Tiesiog nelenda varztas, kaip ji reiktu atsukti?

  7. #17
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kaip suprasti neina?

    Ten viskas kuo lengviasuiai keiciasi, nebent pas tave kas nors sulauzyta buve ir uzvirinta?

  8. #18
    Akela
    Svečias


    Neina ant lubu miegot Zmogus sutvere- zmogus gali isardyt.

  9. #19
    Haroldas
    Svečias


    Na zodziu reikia nusukti varzta kur yra apatinis guolis-parazitas, viena nusukau lengvai-virsutini, o apatinis kur su tokia ausim metaline na kur pritvirtintas prie ausies yra, tai tiesiog kaip suku atrodo kad vietoj sukasi, na neiseina varztas, gal reik kazka uzglusint, kad varztas atsisuktu?100_1371.jpg

  10. #20
    Haroldas
    Svečias


    vat man reikia ta guoli nuimt matot kur metaline yra ausis tokia. ta vidurini guoli. Atsiunciau net ft parodyti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •