Puslapis 3 iš 9 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 90

Gija: Parkavimo sistemos montavimas

  1. #21
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2011.05.16
    Vietovė
    Zaragoza, ES
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1
    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Jis cigonyne gyvena, cigonai nesimusa tik rekia "puta"
    Ant kiek dar atsilikusi Lietuvele
    Man tai budavo keista kartais po prisiparkavimo Lietuvoje matyti kad dar lieka 1-2 metrai tarpai tarp masinu. Va kai reikes kur prisiparkuoti taip kad net pats paskiau nepraeisi tada jokie davikliai tau nepades. Nieko ten neatsitinka kai truputi baksteli su buferiais, va jei su kabliu tai jau gali ir numeri nuplesti.

  2. #22
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1
    Šiaip tai jau skaitosi kaip autoįvikis ir jei nusimuilinsi bakstelėjas bamperiu, tai 4000lt baudelė ir berots 24mėn teisių konfiskacija. Geriausiu atveju teisme įrodysi, kad nepastebėjai ir tada ~100lt baudos užteks su žąlos atlyginimu.

  3. #23
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1
    Citata Autorius SAMas Žiūrėti skelbimus
    Ant kiek dar atsilikusi Lietuvele
    Man tai budavo keista kartais po prisiparkavimo Lietuvoje matyti kad dar lieka 1-2 metrai tarpai tarp masinu. Va kai reikes kur prisiparkuoti taip kad net pats paskiau nepraeisi tada jokie davikliai tau nepades. Nieko ten neatsitinka kai truputi baksteli su buferiais, va jei su kabliu tai jau gali ir numeri nuplesti.
    Davikliai kaip tik cia puikiai padeda. Isbandyta.

  4. #24
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2011.05.16
    Vietovė
    Zaragoza, ES
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1
    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    Šiaip tai jau skaitosi kaip autoįvikis ir jei nusimuilinsi bakstelėjas bamperiu, tai 4000lt baudelė ir berots 24mėn teisių konfiskacija. Geriausiu atveju teisme įrodysi, kad nepastebėjai ir tada ~100lt baudos užteks su žąlos atlyginimu.
    Idomu kaip tu parodysi kad tau padare zala jei nieko nesimato. Visi bamperiai is plasmases padaryti atsparus svelniems smugiams, net dazu nenugramdysi. Pabandyk kada pats bakstelt svelniai, kazkada seniai man ir kazkoki siauba kele kai as tokius bajerius pamatydavau, po laiko apsipratau.

    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Davikliai kaip tik cia puikiai padeda. Isbandyta.
    Esi bandes kai tau po prisiparkavimo tarp masinu lieka kokie 5 cm tarpai?

  5. #25
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1
    Citata Autorius SAMas Žiūrėti skelbimus
    Idomu kaip tu parodysi kad tau padare zala jei nieko nesimato. Visi bamperiai is plasmases padaryti atsparus svelniems smugiams, net dazu nenugramdysi. Pabandyk kada pats bakstelt svelniai, kazkada seniai man ir kazkoki siauba kele kai as tokius bajerius pamatydavau, po laiko apsipratau.
    Būna koks liudininkas atsiranda, būna video registratorius pagauna. O dėl nesimatymo, tai... (irgi kažkas parkavosi prie parduotuvės)bum.jpg.
    Paskutinį kartą taisė BOSAS : 2012.09.09, 20:43

  6. #26
    Girinis
    Svečias
    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    (irgi kažkas parkavosi prie parduotuvės)bum.jpg.
    Tau pasisekė- pas tave dar sveikas sparnas ir lempa nesutraiškyta, kaip man..

  7. #27
    Smalsus
    Svečias
    Visiem ačū kas davė protingus patarimus. Parktroniką įsidėjau. Pasirodo iš ties ne taip jau ir sunku. Užtrukau 2-3 val. Kitą matyt įdėčiau ir per per pus trumpesnį laiką. Ebėjuje su parsiusintimu iš Anglijos kainavo ~65Lt, o Vilniuje su įdėjimu, mažiau kaip už 185Lt nebuvau radęs. Dėl veidrodėlio išgaubimo ant jo ekraną dėti netiko, bet jis puikiai pritapo vairuotojo kairėje pusėje prie staktos.
    Beja, dedant pataikiau į po bamperiu esantį plastikinį sustiprinimą. Pasirodo jis puikiai gręžiasi su grąžtu skirtu gręžioti baldinėm skylėm. Išgręžiau didesnio diametro, kad nereiktų milimetrų gaudyti ir tiek tos bėdos. Laidai puikiai prasitapė po guminėmis viršutinėmis arkomis, net ardyti nieko nereikėjo.

  8. #28
    trukeris
    Svečias
    Parktronikas mano auto kiek suprantu ne gamiklinis.Tai va ,veikia kai jai norisi,gal patartumete nuo ko pradet ieskot
    kame saknys,aciu

  9. #29
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1
    Pasitikrink ar tuo metu kai jis neveikia sviecia atbulines eigos lempos, jei ne gali buti greiciu dezeje abulinio begio varlytes nekontaktavimo pasekmes.
    Gali buti, kad ji atitarnavo savo ir laikas ja pakeisti.

  10. #30
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1
    Citata Autorius trukeris Žiūrėti skelbimus
    Parktronikas mano auto kiek suprantu ne gamiklinis.Tai va ,veikia kai jai norisi,gal patartumete nuo ko pradet ieskot
    kame saknys,aciu
    Ieskok kurioje vietoje jis prijungtas prie atbulinio. Gal blogas kontaktas.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •