Dekoju visiems uz pamastymus. Nuvaziavau as i ta firma kur state duju iranga. Meistro kur man state nera ir sia savaite nebus. Buvo kitas kuris net galvos is kabineto neiskiso. Paske atvaziuok pirmadieni. Kadangi as su tokiu darbu ant duju susitaikyti negalejau nuvaziavau pas meistra Dubysos gatveje. Jis pamates mano iranga pasake kad neturi mano irangai softo, taciau vizualiai apziurejes iranga liga pastebejo per 10 sekundziu. Uztruko 5 minutes kol pataise is purkstuko i kolektoriu einancia slangele, kuri buvo uzsilauzusi.
Bedos su variklio darbu dujomis baigesi. Lieka toliau vazineti ir stebeti kitus darbo brokus kurie gal but islys.
P.S. Meistras iranga state Klemiskes gatveje. Gal ta diena jis buvo be nuotaikos ar geros sveikatos ar siaip meiles darbui nebuvo nes mano dede pas juos i dvi masinas dujas state ir blogu atsiliepimu is jo negirdejau.

Siap sio auto pirkimas man kaip reikiant nervus pagadino. Savaite po pirkimo truko paskirstymo dirzas. Nenoriu sakyti kad vaziuokite nekreipe demesio i dirza, taciau galiu nuraminti 2,4 motoru savininkus - pasekmiu jokiu(neskaitant dirzo, itempeju, vandens pompos pirkimo, bei meistru darbo). Galvos kelt nereikejo, voztuvai sveiki.Remonto kaina 1000 Lt. darbas+detales.