Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 22

Gija: Labai blogai dirba ant dujų

  1. #11
    juzeg
    Svečias


    Dekoju visiems uz pamastymus. Nuvaziavau as i ta firma kur state duju iranga. Meistro kur man state nera ir sia savaite nebus. Buvo kitas kuris net galvos is kabineto neiskiso. Paske atvaziuok pirmadieni. Kadangi as su tokiu darbu ant duju susitaikyti negalejau nuvaziavau pas meistra Dubysos gatveje. Jis pamates mano iranga pasake kad neturi mano irangai softo, taciau vizualiai apziurejes iranga liga pastebejo per 10 sekundziu. Uztruko 5 minutes kol pataise is purkstuko i kolektoriu einancia slangele, kuri buvo uzsilauzusi.
    Bedos su variklio darbu dujomis baigesi. Lieka toliau vazineti ir stebeti kitus darbo brokus kurie gal but islys.
    P.S. Meistras iranga state Klemiskes gatveje. Gal ta diena jis buvo be nuotaikos ar geros sveikatos ar siaip meiles darbui nebuvo nes mano dede pas juos i dvi masinas dujas state ir blogu atsiliepimu is jo negirdejau.

    Siap sio auto pirkimas man kaip reikiant nervus pagadino. Savaite po pirkimo truko paskirstymo dirzas. Nenoriu sakyti kad vaziuokite nekreipe demesio i dirza, taciau galiu nuraminti 2,4 motoru savininkus - pasekmiu jokiu(neskaitant dirzo, itempeju, vandens pompos pirkimo, bei meistru darbo). Galvos kelt nereikejo, voztuvai sveiki.Remonto kaina 1000 Lt. darbas+detales.

  2. #12
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Tai jeigu ant benzo dirba gerai , o ant dujų nedirba tai nelabai suprantu kame replės? nemoki meistrui litų kol nepadaro nornalausvariklio darbo ant dujų ir visos kitos pasakos negalioja
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  3. #13
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    dujos

    Sveiki,pries pora savaiciu gryztant is pajurio i Vilniu pravaziavus Kauna uzsukau i kazkokia degaline ir prisipiliau duju pilna baka ir pavaziavus autostrada pajutau variklio drebejima,duodi gazo o masina dar labiau dreba ,toks ispudis kad cilindras nedirba,vienu zodziu-davaziavus iki Vilniaus ismete klaidas P0300 ir P0303.Pagalvojau kad isvazinesiu visa sita baka isipilsiu nauju duju ir viskas praeis,bet nevelnio,prisipiliau nauju duju kur visada pildavau bet vistiek nedirba tas 3-as cilindras(ar koks jis ten bebutu),ant benzo perjungi ,masina dirba idealiai.sakykit gal kas susiduret su tokia problema,ar man dar laukti gal prasidirbs ar jau vezti pas meistrus(filtra bandziau prapusti nieko nepadejo)is anksto dekui

  4. #14
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    arba duju laidu bedos arba kitu dujiniu galu atsisakymas atejo

  5. #15
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    arba duju laidu bedos arba kitu dujiniu galu atsisakymas atejo
    sakai varyt pas meistrus ir nieko nelaukt?

  6. #16
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Nieks "neprisidirbs". Jau bedu aprasyme atsakei i klausima ka daryt .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #17
    wongas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Gali iš karto nuvažiavęs pas dujininkus pasakyti, kad pakeistu 3 cilindro purkštuką...Ir viskas bus gerai.

  8. #18
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    supratau ,dekui

  9. #19
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Man buvo tokia pati bėda nedirbo vienas cilindras, tai teko dujų kompą pakeisti iš kompo nebuvo signalo.
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  10. #20
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Deimkr Žiūrėti skelbimus
    Man buvo tokia pati bėda nedirbo vienas cilindras, tai teko dujų kompą pakeisti iš kompo nebuvo signalo.
    Sveikas,jei nepaslaptis kiek litukais tau kainavo?Ir kas galetu apsviesti kiek purkstuko pakeitimas galetu apsieti,reikia moraliskai nusiteikti o tai vis nujauciu kad taip pigiai nepraslysiu

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •