Puslapis 2 iš 6 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 62

Gija: kur deti duju baka?

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    ir dar idomu kaip del TA?

  2. #2
    oleg
    Svečias


    Manau praeis - praeina gi te pas kurios balionas bagaziniai ar per viduri kur antra eilie sediniu!!!
    P/S Balionas 40 litru
    Paskutinį kartą taisė oleg : 2012.09.02, 12:01

  3. #3
    zee
    Svečias


    Aciu visiems uz jusu nuomones, jei iseis manau desiu taip: viena vietoj zapaskes ir viena po antros eiles sedyne, na cia tik tokia mintis nzn gal meistrai mane isdurnins

  4. #4
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Dek abu po sedynem. Pakaks tau vietos vidurines atlenkus prie priekiniu. Ir gulejimui ir krovinukams. Vietoj zapaskes labai jau maza isidesi baliona. O ir ramiau ? Neuzkliusi su kokiais akmenimis

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius zee Žiūrėti skelbimus
    Aciu visiems uz jusu nuomones, jei iseis manau desiu taip: viena vietoj zapaskes ir viena po antros eiles sedyne, na cia tik tokia mintis nzn gal meistrai mane isdurnins
    Vietoj zapaskes neidesi - per mazas atstumas nuo zemes. Nepraeisi TA ir paciam bus nejauku vazinet..
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    Dainioška
    Svečias


    Aš iš tų . Balionas 33 ltr., realiai užpila 80 procentų, tai gaunasi apie 25 ltr. Su sąlyga, kad mieste (Vilnius) valgo apie 20+, tai ir galvokime, kiek kartų reik užsukti į degalinę. Į Klaipėdą važiuojant reikia dviejų bakų. Galvojau dėtis antrą, bet ten taip patogiai visas auto pričendalas telpa, kad kaip tai ir susitaikiau.

  7. #7
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Nezinau, kaip dabar, bet kai teko stazuotis duju irangas montuojancioje firmoje (ketinau ten dirbti), pries montuodami iranga klausdavome seimininku ar palikti bake kazkoki rezerva (kaip numatyta gamintojo del saugumo reikalavimu), ar duju paemimo vamzdeli nulenkti iki dugno. Is cia ir budavo gaunamas tas uzpildymas 80 procentu jei vamzdelis nenulenktas iki dugno, o paliktas kaip numate gamintojas, arba 100 procentu, jei vamzdelis nulenktas. Realiai tai baliono uzpildymas procentais abiem atejais vienodas, tik kai nulenkdavome vamzdeli, dujas is baliono isciulpdavo visas, todel pilant isipildavo daugiau, nei tiems, kurie budavo sumontuoti pagal gamintojo rekomendacija.

  8. #8
    Surfis
    Svečias


    Sveiki, ar gali kas nors pasakyti, koks yra Dodge Caravan 2008 antros eilės sėdynių ertmių plotis, ilgis ir gylis? Planuoju įsigyti tokį automobilį ir noriu paderinti dujų įrangą ir balionus. Kai buvau prie automobilio ir apžiūrinėjau, tai nepamatavau, o dabar to padaryti negaliu.

    Geros dienos

  9. #9
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Kaip atskirt kada atsisega kada ne tos sedynes? A tai apie tokias pirma kart isgirdau...

  10. #10
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na as vizualiai atskiriu.

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •