Puslapis 5 iš 7 PirmasPirmas ... 34567 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 62

Gija: kur deti duju baka?

  1. #41
    brolisvilkas
    Svečias


    pas mane stow'n'go, tai sudėjo 45 ir 47 balionus

  2. #42
    Sauliuss
    Svečias


    Pagaliau ir aš prisijungiau prie ratuotų kolegų. Dėsiu dujas tad ir suku galva ar neužknis nuolat pildytis degalinėse, nes noriu tik vieno baliono į Stow n go nišą. Ar kas nors važinėjate tik su vienu balionu (talpa nežalojant automobilio apie 33 L ).
    Pasidalinkite įspūdžiais, jei yra tokių kolegų

  3. #43
    Dainioška
    Svečias


    Aš iš tų . Balionas 33 ltr., realiai užpila 80 procentų, tai gaunasi apie 25 ltr. Su sąlyga, kad mieste (Vilnius) valgo apie 20+, tai ir galvokime, kiek kartų reik užsukti į degalinę. Į Klaipėdą važiuojant reikia dviejų bakų. Galvojau dėtis antrą, bet ten taip patogiai visas auto pričendalas telpa, kad kaip tai ir susitaikiau.

  4. #44
    Sauliuss
    Svečias


    Citata Autorius Sauliuss Žiūrėti skelbimus
    Pagaliau ir aš prisijungiau prie ratuotų kolegų. Dėsiu dujas tad ir suku galva ar neužknis nuolat pildytis degalinėse, nes noriu tik vieno baliono į Stow n go nišą. Ar kas nors važinėjate tik su vienu balionu (talpa nežalojant automobilio apie 33 L ).
    Pasidalinkite įspūdžiais, jei yra tokių kolegų
    Tai štai: įdėjo man vieną 33 L balioną Šventojoje (to ir norėjau) ir iškart patraukiau į Vilnių. Po pirmo pilno pripildymo Klaipėdos Lukoil'e nuvažiuota lygiai 220 km. Visą kelią iki Kauno laikytas 120 km/h greitis, ir tik prieš Kauną ir pro jį sulėtėjimas iki 80-90 km/h. Toliau, jau gerokai už Kauno pasibaigus dujoms, numinta 20-30 km benzu ir sekantis užpylimas - Žiežmarių Orlen - privarė 32,75 L ! , nors realiai turėtų tilpti apie 30 ar dar mažiau. Žodžiu visai neblogos dujų sąnaudos, lyg ir įtelpa į 14 L trasoje, nors tiksliai paskaičiuoti dar sudėtinga, pirmą kartą greičiausiai bezdalų tilpo mažiau į balioną anot dujininkų.
    Dabar suprantu kodėl po Voyager nebesinori kitos mašinos - visą kelionę buvau tarsi nirvanoje . Aišku išlindo tokis keistokas gedimas, o gal ne gedimas..., kurio nepastebejau pirkdamas auto, bet apie tai kitoje temoje prašysiu konsultacijos jei nerasiu nieko panašaus per paiešką.
    Kol kas įspūdžiai labai teigiami, tikiuosi ir toliau taip bus. Po n metų važiavimo dyzeliukais 3,8 benzas/dujos veza ! TIk vat prie vieno baliono pildymo reikės priprasti kažkaip

  5. #45
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Pas mane irgi su plūde kažkas pridaryta, žiemą sugebu supilt 100% tūrio. Vasarą, kiek mažiau. Aišku užpylus 100% statyti saulėkaitoje nerekomenduojama
    Šiaip ar taip visi dujų balionai turi apsauginius vožtuvus. Degalinėse pildomas slėgis 15-16bar, o baliono darbinis slėgis iki 25bar, bandomasis iki 30bar. Taigi manau rezervas yra

  6. #46
    fcuk
    Svečias


    Vilniuje meistriukai atjungineja multivoztuva. Ka tiksliai su juo padaro nzn, bet operacija trunka neilgai ir leidzia pilti pilnuteli baka. Pazistu kelis taip vazinejancius jau virs metu, kolkas labai patenkinti.
    Susiduriau su problema pilantis vasara lukoile, kolonkes slegis 12bar, telpa max puse bako, gal ir visa eitu pripildyt, bet labai letai "sliauzia".
    Ana vasara Ukrainoje kolonkese su 10bar slegiu tik 12-15 is 46 ipusdavo. Kas 100km teko stotis piltis, nekoks malonumas.

  7. #47
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Nezinau, kaip dabar, bet kai teko stazuotis duju irangas montuojancioje firmoje (ketinau ten dirbti), pries montuodami iranga klausdavome seimininku ar palikti bake kazkoki rezerva (kaip numatyta gamintojo del saugumo reikalavimu), ar duju paemimo vamzdeli nulenkti iki dugno. Is cia ir budavo gaunamas tas uzpildymas 80 procentu jei vamzdelis nenulenktas iki dugno, o paliktas kaip numate gamintojas, arba 100 procentu, jei vamzdelis nulenktas. Realiai tai baliono uzpildymas procentais abiem atejais vienodas, tik kai nulenkdavome vamzdeli, dujas is baliono isciulpdavo visas, todel pilant isipildavo daugiau, nei tiems, kurie budavo sumontuoti pagal gamintojo rekomendacija.

  8. #48
    Surfis
    Svečias


    Sveiki, ar gali kas nors pasakyti, koks yra Dodge Caravan 2008 antros eilės sėdynių ertmių plotis, ilgis ir gylis? Planuoju įsigyti tokį automobilį ir noriu paderinti dujų įrangą ir balionus. Kai buvau prie automobilio ir apžiūrinėjau, tai nepamatavau, o dabar to padaryti negaliu.

    Geros dienos

  9. #49
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Man buvo sumontavę 2 x 45 ltr.Aidui,kiek skaičiau,sutalpino 2 x 48 ltr.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  10. #50
    Surfis
    Svečias


    Ačiū, Mindai, už info. Bet mane domina detalesni pačių angų išmatavimai, nes meistriukas nori pasiprojaktuoti ir paskaičiuoti ką galima įdėti, o aš nežinau angų dydžio. Aišku, žinodamas, kad įdėjo 48 litrų toriodinį balioną galiu daryti prielaidą, jog angos dydis yra mažiausiai 60x60 cm ir gylis 22cm (remiantis Atrama.lt duomenimis). Ar angos yra tiksliai kvadratinės, ar viena kraštinė šiek tiek didesnė nei 60cm? Ir ar aukštis, uždengtos angos 22cm, ar šiek tiek didesnis?

    Geros dienos

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •