Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 50

Gija: Voyager 2005 2.8crd Centrinis uzraktas

  1. #21
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Super!

  2. #22
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Tesiant temą apie centrinio problemą. Diagnostikas patarė išsivalyti variliukų angliukus, bet tai nepadėjo.Pastačiau galinėse duryse paprastus centrinio varkliukus ir pažiūrėsim kas bus. Kas dėl borto kompiuterio programinių klaidų tai kompo programos atnaujinimas kaštuoja 200 Lt.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  3. #23
    rimvius
    Svečias


    na viskas aisku.pas mane kazkaip apsiramino.atsijunge koki karta i savaite.tas atnaujinimas kazin ar 100% pades.200 lit bus kaip i bala.jei ka reiks bandyt keist varikliukus.

  4. #24
    rimvius
    Svečias


    Sveiki.tai ar padėjo tas varikliukų pakeitimas? galvoju,kad ir man gal reiktu pasikeist.nes jau užkniso tas atsijunginėjimas. beveik kiek vieną dieną.

  5. #25
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2011.05.03
    Vietovė
    klaipeda,LT
    Įrašai
    34
    Reputacija
    1


    Sveiki, pas mane 2005 dodge grand'as, prieš mėnesį dingo centrinis, peržiūrėjau saugiklius, kadangi nesupratau kuris būtent centrinio, visus ištraukiau ir peržiūrėjau, berods visi sveiki, bet po to atsigavo, praėjo mėnesiukas vėl centrinio nėr.... Vėl atlikau tą pačią operaciją su saugikliais, peržiūrėjau jungtis duryse, niekas nepadėjo
    Ką čia reikt nuveikt kad centrinis atsirastu, baisiai jau nepatogu su raktu atidarinėt ir kaskart nepamiršt kokių durų uždaryt. Ir dar minusas galinės durys (bagažinės) kaip ir atrakintos lieka pastoviai.....

  6. #26
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sandle Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, pas mane 2005 dodge grand'as, prieš mėnesį dingo centrinis, peržiūrėjau saugiklius, kadangi nesupratau kuris būtent centrinio, visus ištraukiau ir peržiūrėjau, berods visi sveiki, bet po to atsigavo, praėjo mėnesiukas vėl centrinio nėr.... Vėl atlikau tą pačią operaciją su saugikliais, peržiūrėjau jungtis duryse, niekas nepadėjo
    Ką čia reikt nuveikt kad centrinis atsirastu, baisiai jau nepatogu su raktu atidarinėt ir kaskart nepamiršt kokių durų uždaryt. Ir dar minusas galinės durys (bagažinės) kaip ir atrakintos lieka pastoviai.....
    dar pabandyk saugikli istraukt kuris pazymetas IOD, palaikyk kokia minute istraukta, jei neatsigaus tada beda kazkur anapus, siaip man tas padeda, buna kad nelieka centrinio.
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  7. #27
    rrenaldas
    Svečias


    Pas mane ta pati bėda, panašu, kad tikrai čia 2005m. bėdos. Man tai padeda tik akumo atjungimas ir palaikymas apie 5 min.

    Šiaip ar kas bandė perrašyti kompo programą ir taip išspręsti šią bėdą?
    Paskutinį kartą taisė rrenaldas : 2014.06.06, 12:00

  8. #28
    tata
    Svečias


    Sveiki. Ar centrinio varikliukai visi 4 vienodi, t.y. tiek šoninių tiek priekinių durų? Ir ar sunkoka jį pakeist?

  9. #29
    rvliekis
    Svečias


    Citata Autorius rrenaldas Žiūrėti skelbimus
    Pas mane ta pati bėda, panašu, kad tikrai čia 2005m. bėdos. Man tai padeda tik akumo atjungimas ir palaikymas apie 5 min.

    Šiaip ar kas bandė perrašyti kompo programą ir taip išspręsti šią bėdą?
    Pas mane laikas nuo laiko taip pat būna - pultelis pasidaro neveiksnus ir padeda tik akumo atjungimas. Auto irgi 2005 m. Angliškuose forumuose irgi nieko neradau įdomaus kaip išspręsti tą problemą....

  10. #30
    seselis
    Svečias


    Sveiki . Pas mane ir bedele su centriniu 2004 .man nesirakineje tik sonines dureles ir bagazine...radau video kaip salina ta beda
    https://m.youtube.com/watch?v=Hx4DhTAjrdY"]%20[/URL][/URL] . Gal kas kazka panasaus daret ir kiek tie varikliukai kainuoja?
    Paskutinį kartą taisė seselis : 2016.04.19, 23:08

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •