Puslapis 8 iš 13 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 71 iki 80 iš 121

Gija: Webasto Dyzeliniams automobiliams

  1. #71
    Barzdyla
    Svečias


    nuo 100 iki 1000. Cia kaip gausi. Deveta zvake/liepsnos daviklis su degikliu nuo 150 iki 250

  2. #72
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Aš ieškojau prieš 3 savaites tai kaina prasidėdavo nuo 200 lt . aš pirkau už 250 lt su visais kabeliais ir šlangomis . turiu ir savają sena , rodė kažkokius grybus su temperatūra

  3. #73
    ttukas
    Svečias


    Dekui vyrai pakuriau siandien webasta nupirkau kita srote uz100 lietuvisku idejau ir viskas tvarkoi dabar masinoi kaip taskente

  4. #74
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Tai ka is taves kaip ir uz siluma

  5. #75
    Barzdyla
    Svečias


    cia su tokiu neatsipirks. Butu pas mane i garaza patekes, kaip minimum kokie trys tokie iseitu

  6. #76
    Gintazas
    Svečias


    Gal kas turite parduoti 7dienu taimeri su diagnostika?
    timer.jpg
    Mano voyageryje HYDRONIC vokiecio idetas su triju laiku laikmaciu ir distanciniu. Peciukas gryba pjauna todel reikia taimerio su diagnostika.
    Ant stalo paciukas gerai veikia-uzsuldo iki ~80laipsn. o i masina istacius bando kurtis ir neuzsikuria arba padirba kokias 5 min ir atsijungia, buna pasyla siek tiek,zarnos dar vos siltos ir atsijungia.Pernai pakait.zvake numire,tai nauja ideta.
    Cilrukiacija kuo pukiausia. Intere atradau,kad kuro pompa turi buti min15laips.pasvirusi nuo horizontalios padeties, o pas mane peciukas gulscias prie masinos dugno pritvirtintas,tai pompele visiskai horizontaliai "guli". gal del to?
    IMG_20130123_100153.jpg
    Paskutinį kartą taisė Gintazas : 2013.01.23, 14:04

  7. #77
    Barzdyla
    Svečias


    Apie laikrodi gali praktiskai pamirsti. Niekas tokiais diagnostiniais laikrodziais nesimeto. Jeigu pas tave d5wsc tai kuro pompa stovi viduje korpuso ir ten jau ji pritvirtinta taip kaip reikia (kita syk parasyk tikslu modeli). Kas liecia pompas tai realiai esu mates kaip nori pritvirtintu gamykliskai. Ir staciai ir gulsciai ir rakem . Taip, kad tas pompos pasvirimo kampas yra tik rekomendacinis o ne butinybe. Siaip jei ant stalo veikia, tai vadinasi tikrai su cirkuliacija arba su kuro paemimu problemos. Papasakok kaip apskritai ji elgiasi, dumina, ne dumina ir tt. O dar geriau paskambink ir papasakosi.
    O siaip jei jau pasiryzai diagnostikai galima gauti adapteri, pernai jo kaina buvo apie 600 lt.

  8. #78
    Gintazas
    Svečias


    Pas mane HYDRONIC D5W
    hydronic_5.jpgtech-hydronic.jpg
    Taimerio instrukcijoje parasyta:vienu metu paspaudus "rodykle aukstyn" ir "sildymo ijungimas" ,peciukas turetu veikti cikliskai, t.y.uzkaitina iki 86laipsn.,pereina i budinti rezima ir atvesus iki 76laipsn. vel pasileisti.
    Seip tai berysio. Pirmam ciklui pasibaigus ATSIJUNGIA SALONO VENT.,veliau uz keliu minuciu cirkuliacinis siurbliukas.Salonas greit atsala, o peciukas taip ir nebeisijungia. Turetu cirkuliacija nenutrukti ir i salona pusti,kaip kitaip efektyviai sildymo/ausimo ciklas vyks.....
    Nerandu schemos visu is peciuko iseinanciu laidu paskirties ir kuris salono vent.valdo. Trys laidai visai nepanaudoti.Zinau tik,kad melynas su balta juostele-diagnostikos laidas.

  9. #79
    Barzdyla
    Svečias


    Siap sildyt turi iki 76 o vel isijungti nuo 66. Siuo atveju lygtais Webasto ir Eberspaecher nesiskiria. Pirma syk girdziu, kad paleidimui reiktu du mygtukus spausti. Siaip visada budavo viens, nebent pas tave laikrodis koks eksliuzyvas.

    Parasyk savo e-mail, as tau imesiu schemas ir pilnus aprasymus.

  10. #80
    rusla.s
    Svečias


    Sveiki, nežinau ar pataikiau į temą, bet šiandien teko gesinti savo Voyagerį. Kaip įtariu kalta autonomkė. Užkuriau automobilį, kad pašilgu, po kokiu 10 min sunūs išeina į lauką ir šaukia teti Voyageris dega. Man pirma mintis verčiasi dumai iš autonomkės išmetimo, sakau viskas gerai čia taip turi būti. Išeinu į lauką, o ten akurat degam. Nuo autonomkės užsidegė atsarginio rato plastmasė (Stow'n'go modelis) salonas pilnas dūmų. Tiesa vakar keičiau tepalus, pakėlus automobilį pasebėjau, kad nuo autonomkės nusimovusi kažkokia šlanga užmovėm. Važiuojant namo ir ilgiau sustojus slone atsirasdavo keistas kvapas, galvojau gal tepalo prilašėjo dabar nudega, pasirodo problema rimtesnė. Tai va, tokie nuotikiai. Nepykit jei neitemą.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •