Puslapis 9 iš 13 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 121

Gija: Webasto Dyzeliniams automobiliams

  1. #81
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius Barzdyla Žiūrėti skelbimus
    Siap sildyt turi iki 76 o vel isijungti nuo 66. Siuo atveju lygtais Webasto ir Eberspaecher nesiskiria. Pirma syk girdziu, kad paleidimui reiktu du mygtukus spausti. Siaip visada budavo viens, nebent pas tave laikrodis koks eksliuzyvas.

    Parasyk savo e-mail, as tau imesiu schemas ir pilnus aprasymus.
    Visada buna pirmas kartas kai kazka naujo suzinai,jei neatidziai instrukcijas skaitai
    Zinoma,pas mane visa masina, kaip kazkam atrodo - EKSLIUZYVAS.Ne as tokia sugalvojau jei ka..............bet faktai kalba uz save. Stai foto is mini-clock "eksliuzyvinio laikrodzio" instrukcijos
    frm00006.jpg
    Paskutinį kartą taisė Gintazas : 2013.01.29, 20:22

  2. #82
    Barzdyla
    Svečias


    Chm. Nesu stiprus anglu kalboj. Bet kiek gyvenime jungdavau visada jungdavau ta 4 jungikli ir viskas veikdavo, klientams irgi. Pasirodo gerai neskaityti instrukciju

  3. #83
    Barzdyla
    Svečias


    Taip, patariu visiems pas ka ileidziamos sedynes pasitikrinti ismetimo vamzdzius is webasto. problema tame, kad zapaskes dangtis per max 5 cm nuo ismetimo

  4. #84
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Barzdyla Žiūrėti skelbimus
    Taip, patariu visiems pas ka ileidziamos sedynes pasitikrinti ismetimo vamzdzius is webasto. problema tame, kad zapaskes dangtis per max 5 cm nuo ismetimo
    tikslus pastebejimas. labai nesunku juos papildomai apvynioti folija. arba sukonstruoti aliuminio apsaugele

  5. #85
    Barzdyla
    Svečias


    Aliuminis ne iseitis. ta gofra is nerudyjancio plieno (o jos reik apie 30 40 cm) tikrai ne kalnus kainuoja. Metras kainuos nu cia jau ziauriai iki 60 lt. Tai jus man pasakykit ar verta kazka konstruot ir burti? Be to aliuminio folija cia panasiai kaip zvake nabasnykui, jis atsales, ji jo nesildo, bet artimiesiems graziai atrodo.

  6. #86
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    tikslus pastebejimas. labai nesunku juos papildomai apvynioti folija. arba sukonstruoti aliuminio apsaugele
    Mano chrysleryje nera tokios prabangos,kaip ileidziamos sedynes ,bet as autonomke persikeliau prie variklio,buvo po masinaAs visa ismetimo gofra ikisau i vamzdziu apsiltinima - kaip jis ten vadinasi..kur isilgai perpjautas viduje vata kazkokia karsciui atspari ,is virsaus folguotas.
    Vien folija ant triubos uzvinioti netinka,reikia karsciui izoliacines medziagos,kad tarpe butu.
    Barzdyla, esme tame,kad tuose laikrodukuose du rezimai yra. Kai spaudi vien Nr.4 mygtuka eina laikas, o kai 3 ir 4 tada autonomke veiks kol vel nepaspausi 4,kad isjungti. Bet pas mane tas bajeris neveikia-kazkoks gedimas islenda pasilus apie 5-8 minutes
    Nebutinai anglu moketi , bent jau instrukcijoje tiek vokiskai,tiek rusiskai, bei kitomis kalbomis ta pati reiskia

  7. #87
    Barzdyla
    Svečias


    Po 5-8 minuciu issijungimas tikrai bus susijes su perkaitimais. Arba su temperaturos pasiekimu. Kitu variantu nera.

    Beje tau laikrodukas parodys tik klaidu kodus. Jei tau ji ir toliau leidziasi tai nebus jokio kodo. Cia galima pamatyt jei tik matysi aktualius parametrus. Galiu nudziuginti, kad pas eberspaecher pamatyti realius parametrus net ir su diagnostika tikimybe mazdaug apie 40%. Cia sakau is patirties. Tiesiog daugelis versiju protu net neturi tokios funkcijos. Todel realiai nuo sios ziemos praktiskai net neprasidedu su eberiais, tiesiog siunciu kur nors toliau ..... .

  8. #88
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius Barzdyla Žiūrėti skelbimus
    Po 5-8 minuciu issijungimas tikrai bus susijes su perkaitimais. Arba su temperaturos pasiekimu. Kitu variantu nera.

    Beje tau laikrodukas parodys tik klaidu kodus. Jei tau ji ir toliau leidziasi tai nebus jokio kodo. Cia galima pamatyt jei tik matysi aktualius parametrus. Galiu nudziuginti, kad pas eberspaecher pamatyti realius parametrus net ir su diagnostika tikimybe mazdaug apie 40%. Cia sakau is patirties. Tiesiog daugelis versiju protu net neturi tokios funkcijos. Todel realiai nuo sios ziemos praktiskai net neprasidedu su eberiais, tiesiog siunciu kur nors toliau ..... .
    Ne ne,ji man is naujo pati nepasileidzia, o tik isjungus ir palaukus kol cirkuliacinis siurbliukas sustoja
    ...nebent liepsnos daviklis...nes realiai lauke kad ir -15 buna, per 5min.nespeja ausinimo skystis uzkaisti, ranka jauciasi i peciuka einanti zarna vos silta ~+20laips., o autonomke gesta. Cirkuliacija 100% gera - vos sprindis is autonomkes iki peciuko padavimo. Jei neatsirastu "klaida" ,ji bent jau is naujo pasileistu,kad uzkaitinti iki priklausancios temp.
    Nori-nenori teks diagnostika vel daryti pas meistra

  9. #89
    Barzdyla
    Svečias


    Tarp kitko pasitikrink laidus ir saugikli. Man buvo toks prikolas, kad saugiklis tokia oksido plevele buvo apsitraukes ir srove praleisdavo taciau nepakankamai.

  10. #90
    Gintazas
    Svečias


    kaip tik autonomkes saugikliu lizdas ir laidu galai buvo pakaite,bet dar vasara susitvarkiau.Minti gera davei...ten rele ant laidu kabo kuria autonomke valdo,gal joje nebus kontakto gero arba reles lizde....
    Citata Autorius Barzdyla Žiūrėti skelbimus
    Tarp kitko pasitikrink laidus ir saugikli. Man buvo toks prikolas, kad saugiklis tokia oksido plevele buvo apsitraukes ir srove praleisdavo taciau nepakankamai.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •