Rezultatai 1 iki 10 iš 74

Gija: Vilnius servisai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Smalsus
    Svečias


    Nu va, norėjau keisti pagrindinį diržą ir dėt dujas, tai beieškant rekomendacijų, supratau, kad visi keliai veda į Kauną. Apsimoka nuvažiuoti ir per dieną kol mašiniuką tvarkys pašliaužioti po miestą, o vakare grįžti. Teorinis Kainų skirtumas apie 30% įskaitant degalus. Nesąmonė kažkokia, bet panašu į tiesą. Negi iš tiesų Vilniuje tik 4 servisai? AAC, Frikcija, Silberis ir BRC (dujos) ir visi tipo nepatikimi arba branginykai?

    Beja Bestus Auto, šalia VCUP, kuo puikiausiai sutvarkė važiuoklę. Greit ir gerai.
    http://www.bestusauto.lt/kontaktai/
    Paskutinį kartą taisė Smalsus : 2012.10.08, 13:43 Priežastis: prirašas

  2. #2
    Smalsus
    Svečias


    Beja Bestus Auto, šalia VCUP, kuo puikiausiai sutvarkė važiuoklę. Greit ir gerai.
    http://www.bestusauto.lt/kontaktai/
    Nu va. Ir diržą pas juos su viskuo kas reikia pasikeičiau.

  3. #3
    Ram
    Svečias


    Citata Autorius Smalsus Žiūrėti skelbimus
    Nu va. Ir diržą pas juos su viskuo kas reikia pasikeičiau.
    Maniske situacija tokia. Uzsirasiau tepalu, ale, prie to pacio ir vaziuokles patikrai i Dagri (Kubiliaus 23). Veiksmas vyksta Vilniuje. Ok, pakeite tepalus, dar paprasiau zvakes pakeist, nes buvo jau ir reikia... Pakeite, bet sako, kad nespejom vaziuokles sutvarkyt, nes daug reikalu... ok, -sakau, pasakokit... Isvardijo man visa vaziuokle.. nepaminejo, priekiniugaliniu amortizatoriu, priekiniu spyruokliu, lingiu.., o visa kita- reikia keist.... Nu, blin, galvoju, vaziuoju, jokiu man pozymiu, kad sailenblokai bt pipiec nera.. vairo traukes, kaip ne kaip, jei bt pipiec, jaustusi- tvirtai stovi ant kelio, neplaukioja, niekas nebarska..., o su ja pravaziuoju tikrai daug, nes kaip ir pusiau darbine....... parasciau priekines kaladeles paziuret. Atsakymas: ant stendo gerai, vadinasi - gerai... Pizdesys, pagalvojo Ramunas...ir pasiskambino i bestus.lt. Nuvaziuoju pas juos. Malonus aptarnavimas.. Isciupineja, istampo man vaziuokle.. su rankomis, su montiruote, kaip per technikine... salia buvau, viskas normaliai, nuodugniai, aiskiai... Kas uzkliuvo -galinio stabilizatoriaus vidines gumos. Priekis visiskai tvarkingas, jokiu pastabu.... Galinio stabilizatoriaus vidine guma turi judesi, vadinasi, kaip as manau, keiskim abi. pasiteiravau del priekiniu stabdziu. Nuima rata, o ten "mesos" ant kaladeles gal milimetras, maks..2 mm.. ir diskas isestas... Jo, - reikia keist...

    isvadas darykites patys.. mano sprendimas: uzsirasiau ir antradieni (vasario 5 bus, vaziuoju i bestus.lt ..... + tikrai, kaip cia rase, elektrika turi... )), o i Dagris, kur Kubiliaus gatve, nors buvau uzsirases ketvirtadieniui, tikrai nebevaziuosiu....(nebent, visi kiti apsikakotu ir geriausia is blogiausiu butu jie...). Nors, apginant Dagri, anksciau pas juos remontavausi... issipipinejimo nebuvo.... matomai, kokie zmogai pasikeite...

    resume apie masina. Pravaziuoju tikrai daug ir ji nestovi... ne visada turiu laiko duobes apvazinet.. ne visada iseina del situacijos kelyje, bet per 15K tik galinio stabilizatoriaus vidines gumos... kaladeles, diskai- neskaiciuoju, nes cia jau dylantys dalykai....

  4. #4
    Vitalijus 771
    Svečias


    Bestus renka pliusus. Gerai kad verti demesio atsiranda ir Vilniuje

  5. #5
    Smalsus
    Svečias


    Citata Autorius Vitalijus 771 Žiūrėti skelbimus
    Bestus renka pliusus. Gerai kad verti demesio atsiranda ir Vilniuje
    Jau ne. Buvau palikęs suremontuoti visureigį..... Vienitelio ko gailiuosi, kad neužilgo (po 200km po 2 savaičių) išlindus "chaltūrai", remontuojant jau kitame servisiuke manęs nebuvo šalia, nes niekam nešovė į galvą nufotografuoti "gudragalvių chimikatų" (nepaglavojau, kad tai bus tos pačios problemos tęsinys, kurio galėjo nebūti), tad jokių įrodymų nėra, jokių pretenzijų pareikšti dėl to, kad meistrai rado atgal įkištą vienkartinę veržlę, kurią užspaudė vinuku dėl ko viskas iš naujo išsitabalavo ir pradėjo bildėti, o keičiant guolį, sugebėjo numušti ratų geometriją, deja negaliu. Nenorėdamas būti apkaltintu šmeižtu, plačiau nerašysiu, bet ką čia daugiau ir bepridėsi - žodžiu, aš asmeniškai pas juos palikti mašiną jau bijosiu.
    Paskutinį kartą taisė Smalsus : 2013.08.05, 10:32

  6. #6
    Tomas4x4
    Svečias


    Numusti ratu suvedima keiciant guoli???
    Na cia kazkas is stebuklu salies. Norite Vilniuj gero meistro galiu rekomenduoti, jeigu kazka domina, placiau i pm


    Citata Autorius Smalsus Žiūrėti skelbimus
    Jau ne. Buvau palikęs suremontuoti visureigį..... Vienitelio ko gailiuosi, kad neužilgo (po 200km po 2 savaičių) išlindus "chaltūrai", remontuojant jau kitame servisiuke manęs nebuvo šalia, nes niekam nešovė į galvą nufotografuoti "gudragalvių chimikatų" (nepaglavojau, kad tai bus tos pačios problemos tęsinys, kurio galėjo nebūti), tad jokių įrodymų nėra, jokių pretenzijų pareikšti dėl to, kad meistrai rado atgal įkištą vienkartinę veržlę, kurią užspaudė vinuku dėl ko viskas iš naujo išsitabalavo ir pradėjo bildėti, o keičiant guolį, sugebėjo numušti ratų geometriją, deja negaliu. Nenorėdamas būti apkaltintu šmeižtu, plačiau nerašysiu, bet ką čia daugiau ir bepridėsi - žodžiu, aš asmeniškai pas juos palikti mašiną jau bijosiu.

  7. #7
    Smalsus
    Svečias


    Nu va, apie ką ir kalba. Su kuvalda matyt remontavo. Praeitą penktadienį buvau suvedimą daryti - ant stendo parodė, kad buvo pažeistas išvirtimas.

  8. #8
    Ram
    Svečias


    Pamislijau, kad reik aprasyt reultata. O rezultatas toks, kad kaladeles + diskas (vienai pusej) 270 Lt. 270x2, stabilizatoriaus gumeles (nepamenu, kapeipos)+ darbai (o man dar elektrikas krapstesi...turejau darbelis net 2. Zodziu, Bestus uz tuos darbus sumokejau 620 Lt.
    Resume: ispudi paliko labai gera. Pats grisiu ten atgal.. nebent, kolkas, nes idpudi paliko labai gera...

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •