Puslapis 3 iš 8 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 74

Gija: Vilnius servisai

  1. #21
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius MariusL Žiūrėti skelbimus
    Arba negenda niekam masinos

    Siaip as tvarkiausi R2L servise. Is pakabos tvarke rankini stabdi ir kazkokia trauke keite. Nieko blogo negaliu pasakyt, tik rankinio troso nerado niekur (taip sake), tai teko palaukt kol patys pagamins.

    Ir dar klausimas: kas yra prieinama kaina pagal tave?
    Tai vat kolegos kai pasiremontuosit nepamirškit parašyt kur tai darėt ir pan. Matomai Vilniečiams tikrai labai retai genda jų voygeriai.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  2. #22
    Getman
    Svečias


    Citata Autorius Dainioška Žiūrėti skelbimus
    Jo problema pasirodo. Ar kas tvarkėsi Vilniuje ACC būtent pakabą? Nesinori vėl mėtytis piginais reikia nereikia. O kaip Frikcija (ar kaip ten..). Buvau pas juos, "nepatiko" kainos, bet jei nebus alternatyvų, ka gi..
    Turejai omenyj AAC (ameriketisku auto centras)? Jei taip, tai paskaityk siek tiek auksciau. Jau ne karta buvau su jais susidures ir dar karta ten vaziuot tikrai nenoriu ir kitiems nepatariu

  3. #23
    Dainioška
    Svečias


    Na va lyg ir viskas susitvarkė. Kadangi pasiūlymu nebuvo nuvariau į Frikciją. Įvardyjo problemą - auksarankiai tvarkę pakabą nebuvo suveržę, daveržę ar priveržę varžtų. Dar pakeitė stabilizatoriaus įvores. Kol kas nebarška.
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2012.05.30, 09:54

  4. #24
    Smalsus
    Svečias


    Nu va, norėjau keisti pagrindinį diržą ir dėt dujas, tai beieškant rekomendacijų, supratau, kad visi keliai veda į Kauną. Apsimoka nuvažiuoti ir per dieną kol mašiniuką tvarkys pašliaužioti po miestą, o vakare grįžti. Teorinis Kainų skirtumas apie 30% įskaitant degalus. Nesąmonė kažkokia, bet panašu į tiesą. Negi iš tiesų Vilniuje tik 4 servisai? AAC, Frikcija, Silberis ir BRC (dujos) ir visi tipo nepatikimi arba branginykai?

    Beja Bestus Auto, šalia VCUP, kuo puikiausiai sutvarkė važiuoklę. Greit ir gerai.
    http://www.bestusauto.lt/kontaktai/
    Paskutinį kartą taisė Smalsus : 2012.10.08, 14:43 Priežastis: prirašas

  5. #25
    Smalsus
    Svečias


    Beja Bestus Auto, šalia VCUP, kuo puikiausiai sutvarkė važiuoklę. Greit ir gerai.
    http://www.bestusauto.lt/kontaktai/
    Nu va. Ir diržą pas juos su viskuo kas reikia pasikeičiau.

  6. #26
    Getman
    Svečias


    Kaip kainos?

  7. #27
    Smalsus
    Svečias


    Citata Autorius Getman Žiūrėti skelbimus
    Kaip kainos?
    Neišsiskiriančios. Normalios. Žemesnės nei oficialių atstovų ar "labai gerai apie save manančių" serviso tinklų Vilniuje (kurie su kiekvienu privažiavimu vis kėsinasi keisti prieš pusmetį pakeistus guolius). Bet aukštesnės nei "garažistų". Bent jau kol kas
    Kaip pavyzdys, pilnas diržo pakeitimas su abiem guoliais ir pompa CGV kainavo 11 su trupučiu.

  8. #28
    kobisss
    Svečias


    Man tai patinka vietoj buvusios "FRIKCIJOS"esantis servisas(uab "Zygintas"),meistrai ismani savo darba,dabar susitvarke viska,malonu uzsukti jei masiniukas daug gedimu neturi

  9. #29
    Ram
    Svečias


    Citata Autorius Smalsus Žiūrėti skelbimus
    Nu va. Ir diržą pas juos su viskuo kas reikia pasikeičiau.
    Maniske situacija tokia. Uzsirasiau tepalu, ale, prie to pacio ir vaziuokles patikrai i Dagri (Kubiliaus 23). Veiksmas vyksta Vilniuje. Ok, pakeite tepalus, dar paprasiau zvakes pakeist, nes buvo jau ir reikia... Pakeite, bet sako, kad nespejom vaziuokles sutvarkyt, nes daug reikalu... ok, -sakau, pasakokit... Isvardijo man visa vaziuokle.. nepaminejo, priekiniugaliniu amortizatoriu, priekiniu spyruokliu, lingiu.., o visa kita- reikia keist.... Nu, blin, galvoju, vaziuoju, jokiu man pozymiu, kad sailenblokai bt pipiec nera.. vairo traukes, kaip ne kaip, jei bt pipiec, jaustusi- tvirtai stovi ant kelio, neplaukioja, niekas nebarska..., o su ja pravaziuoju tikrai daug, nes kaip ir pusiau darbine....... parasciau priekines kaladeles paziuret. Atsakymas: ant stendo gerai, vadinasi - gerai... Pizdesys, pagalvojo Ramunas...ir pasiskambino i bestus.lt. Nuvaziuoju pas juos. Malonus aptarnavimas.. Isciupineja, istampo man vaziuokle.. su rankomis, su montiruote, kaip per technikine... salia buvau, viskas normaliai, nuodugniai, aiskiai... Kas uzkliuvo -galinio stabilizatoriaus vidines gumos. Priekis visiskai tvarkingas, jokiu pastabu.... Galinio stabilizatoriaus vidine guma turi judesi, vadinasi, kaip as manau, keiskim abi. pasiteiravau del priekiniu stabdziu. Nuima rata, o ten "mesos" ant kaladeles gal milimetras, maks..2 mm.. ir diskas isestas... Jo, - reikia keist...

    isvadas darykites patys.. mano sprendimas: uzsirasiau ir antradieni (vasario 5 bus, vaziuoju i bestus.lt ..... + tikrai, kaip cia rase, elektrika turi... )), o i Dagris, kur Kubiliaus gatve, nors buvau uzsirases ketvirtadieniui, tikrai nebevaziuosiu....(nebent, visi kiti apsikakotu ir geriausia is blogiausiu butu jie...). Nors, apginant Dagri, anksciau pas juos remontavausi... issipipinejimo nebuvo.... matomai, kokie zmogai pasikeite...

    resume apie masina. Pravaziuoju tikrai daug ir ji nestovi... ne visada turiu laiko duobes apvazinet.. ne visada iseina del situacijos kelyje, bet per 15K tik galinio stabilizatoriaus vidines gumos... kaladeles, diskai- neskaiciuoju, nes cia jau dylantys dalykai....

  10. #30
    Vitalijus 771
    Svečias


    Bestus renka pliusus. Gerai kad verti demesio atsiranda ir Vilniuje

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •