Puslapis 1 iš 7 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 61

Gija: Klaipėda servisai

  1. #1
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Klaipėda servisai

    Autoserviso adresas Klaipėdoje:

    Automeistras

    Birutės g. 14, Klaipėda LT-91204

    tel./faksas: +370 46 411 406,

    tel.: +370 46 313 864

    el. paštas: info@automeistras.lt

    el. paštas generalinio direktoriaus:
    igor@automeistras.lt
    Darbo laikas: I-V: 08.00-20.00;
    VI: 09.00-15.00; VII: -

    Galiu trumpai pasidalinti svieziais ispudziais. Tvarkiau vaziuokle, reikejo pakeisti sakes ivores. Eiliu nera ! Darba padare labai kokybiskai (pats laukiau salia masinos ir stebejau kaip kas vyksta). Tuo paciu pamate, kad vienas galinio stabilizatoriaus antgalis parejo - pasiule pakeisti. Klausiu koks jis bus ir kiek jis kainuos - sako, padarysim ji vietoj. 30 Lt su pakeitimu. Padare (istekino vietoje reikalingo dydzio guma. Gavosi geriau negu firminis), ipresavo. Gavau dar 10% nuolaida . Po savaites paskambino, pasiteiravo ar viskas padaryta kokybiskai, neiskilo kokiu problemu. Super
    Taip pat ne viena karta siame servise dariau ratu suvedima. Visada padaro kokybiskai.

    Esu nustebes pasikeitimais siame servise. Rekomenduoju.

    Iš ten geri meistrai perėjo į "Autofora". Jie įsikūrę Birutės gatvės gale, prie gandrališkių. Ten taip pat vyrai dirba kaip sau, ir kainos protingos, ir nuolaidos lanksčios.

  2. #2
    zarimaka
    Svečias


    Sveiki! reik patarimo. Kaista priekinio rato stabdziu diskas. Reik arba visa suporta pakeist, arba ieskot servizo kuris gal apsiimtu perrinkt ta suporta. Koki servisa patartumet Klaipedoje?

  3. #3
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Keisk supporta. Taip pigiau. Tik reikia zinoti, kad tikrai supportas kaltas.

  4. #4
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius driusa Žiūrėti skelbimus
    Autoserviso adresas Klaipėdoje:

    Automeistras

    Birutės g. 14, Klaipėda LT-91204

    tel./faksas: +370 46 411 406,

    tel.: +370 46 313 864

    el. paštas: info@automeistras.lt

    el. paštas generalinio direktoriaus:
    igor@automeistras.lt
    Darbo laikas: I-V: 08.00-20.00;
    VI: 09.00-15.00; VII: -

    Galiu trumpai pasidalinti svieziais ispudziais. Tvarkiau vaziuokle, reikejo pakeisti sakes ivores. Eiliu nera ! Darba padare labai kokybiskai (pats laukiau salia masinos ir stebejau kaip kas vyksta). Tuo paciu pamate, kad vienas galinio stabilizatoriaus antgalis parejo - pasiule pakeisti. Klausiu koks jis bus ir kiek jis kainuos - sako, padarysim ji vietoj. 30 Lt su pakeitimu. Padare (istekino vietoje reikalingo dydzio guma. Gavosi geriau negu firminis), ipresavo. Gavau dar 10% nuolaida . Po savaites paskambino, pasiteiravo ar viskas padaryta kokybiskai, neiskilo kokiu problemu. Super
    Taip pat ne viena karta siame servise dariau ratu suvedima. Visada padaro kokybiskai.

    Esu nustebes pasikeitimais siame servise. Rekomenduoju.

    Iš ten geri meistrai perėjo į "Autofora". Jie įsikūrę Birutės gatvės gale, prie gandrališkių. Ten taip pat vyrai dirba kaip sau, ir kainos protingos, ir nuolaidos lanksčios.

    Buni Klaipedoj daznai, kad pas mus masina remontuoji? Ir dar atvaziaves nepaskambini?

  5. #5
    zarimaka
    Svečias


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Keisk supporta. Taip pigiau. Tik reikia zinoti, kad tikrai supportas kaltas.
    tai kad greiciausiai kaltas pats suportas, neatmeta kaladeliu. Bandziau rata nuemes prajudint, tai tik su lauztuvelio pagalba pavyko. Keisiu visa suporta, bus didesne garantija, kad nereiks sugryst prie to pacio gedimo.

  6. #6
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    ''Santa Barbara'' is Klaipedos servisu.

    Grazia sekmadienio popiete, sede i Jeep'a, isvaziavome su seima i apylinkes. Pavazinejus zvyrkeliais kazkas dunkstelejo pakaboje keleivio puseje. Galvojau kad pasigirdo, nekreipiau demesio. Nuvaziavome nuo kelio, siek tiek pavaziuoti bekele. Dunksejimai pradejo dazneti ir stipreti. Man subjuro nuotaika ir suskaudo galva - juk pries kelis menesius buvau draugui servise liepes pakeisti visas itartinas pakabos dalis, ir ne bet kokiomis, o originaliomis Mopar. Mintyse pyktelejau ant draugo, pamaniau suchalturino kazka. Kadangi meetas Kaune uz 4 dienu, pirmadieni is pat ryto nuvariau masina i kita servisa - Automeistra, nes jie garseja, kaip vaziuokles samanai, o pas drauga vaziuoti del suprantamu priezasciu nebenorejau. Automeistre labai greitai paeme apziureti masina, pavaziavo, isgirdo dunksejima, tada ilgai apziurinejo, niekaip negalejo suprasti, kliba kas vaziuokleje, ar ne. Tada pradejau pirstu rodyti i detales kurios mano manymu galetu skleisti panasu garsa. Guvus Automeistro vyrukai kaip mat rado ''blogybiu'' - apatines traukes gumine ivore ir vairo traukes antgalis, bet visai ne toje puseje - persiduoda paaiskino. Suskaiciavo kiek kainuos remontas... Na nesu varguolis, bet 382Lt nebuvo planuota injekcija i vaziuokle perinkta pries kelis menesius. Paklause ar tvarkome? Apatines traukes ivore buvo pazadeta ipresuoti paciu gamybos, o kaina jos buvo 40Lt. Pasakiau, kad neturiu pasirinkimo ir leidau "klibancias'' dalis remontuoti, tik suabejojau, ar pagamins ta ivore, nes ji elipses formos ir gan mandro padarymo, paklausiau ar ne geriau butu deti Mopar gamybos. Garantavo, kad pagamins ir dar duos garantija. Palikau masina remontuoti, visas nusimines del eilines neplanuotos skyles biudzete. Po poros valandu sulaukiu skambucio is Automeistro serviso priemejo. Sako, negalime pagaminti tos detales, desime gamykline, bet ji kainuoja 120Lt. Klausiu ar Mopar? Sako ne, kazkokia xxxxxxx, Mopar nera. Liepes nieko nedaryti ir laukti mano skambucio, nulekiu i Silberauto - ten tokiu daliu nebebuna, nulekiu i Autamera - ziuriu guli man reikalinga ivore ant stalo. Klausiu kiek kainuoja, pardavejo atsakymas 90Lt, gaminta Lenkijos garazuose (visa kreiva, guma bet kaip supilta i paprasta priplota vamzdi) ir prie atsakymo pardavejo klausimas man -ar jus to Jeep savininkas kur Automeistre stovi? Atsakau teigiamai, jau suprantu, is kur Automeistras man butu pirkes ivore, bet vis tiek klausiu ar turi Mopar, atnese nuo lentynos visa trauke, sako tik su trauke originalios ivores parduodamos. Trauke 240Lt, bet originalios ivores isvaizda ir guma visai kitokia nei Lenkiska. Sakau per brangu su trauke, duok tik guma, bet tik ne ta lenkiska. Ilgokai pagalvojes nuejo i sandeli ir atnese taivanietiska ivore, bet identiska is isvaizdos originaliai, kaina tie patys 90Lt. Viska permastau - ble... Automeistras skaiciavo ivore 40Lt, daba jau 120Lt, reiskia remontas pabrangsta 80Lt, reiskia kainuos is viso 460Lt. Po to sekanti mintis - kodel man Automeistras sako kad ivore kainuos 120Lt, jei ji kainuoja 90Lt paprastam pirkejui. Nu nx... Is daliu bizni darosi ne per nuolaidas, bet per antkaini. Bezpredielas. Supykes nuvaziuoju i Automeistra, sakau kad nedarysim nieko, atsiimu masina ir... vezu pas draugeli i servisa, kad dar karta patikrintu. Pakeliam ant keltuvo, vyrai pertikrina viska kas po dugnu, nieko net itartino neranda, lauzom galvas kas galetu bildeti. Tada pradedam ziureti pagalves: variklio sveikos, pavaru dezes sveikos, o prie razdatkes pagalves ant balkio keistai akmuo i grioveli ikrites. Istraukiu akmeni - apsizulines aliuminiu. Tada supratau, kad jis ir buvo baisinio bildejimo priezastis. Vibracijos nuo variklio i kebula nesijaute, nes jis turejo tarp razdatkes ir balkio apie 1-2mm laisvumo, o vaziuojant per duobes ir nelygumus i ji ir dunksejo razdatkes korpusas. Sueme isteriskas juokas - nedaug truko, kad buciau isleides 460Lt, uz kuriuos man butu restaurave nesenai keistus originalius vairo traukiu antgalius, butu ipresave lieva ivore, padare suvedima, o dunksejimas vis tiek butu likes, ir galiausiai isleidus kruva $, buciau vis tiek rades ta akmeni. Pasilikau ta akmenuka kaip talismana ir kaip mano megiamo posakio - ''siais laikais turi buti atsargus, kaip trys pederastai'' daiktini irodyma.
    Vyrai, bukit budrus

    P.S. kaip manot kaip butu baigesi zmogeliui, neturinciam ziniu apie automobili, patirties jo remonte, galu gale pazystamu kitame servise?... Klausimas retorinis...
    Paskutinį kartą taisė PlymouthV6 : 2011.06.21, 08:04

  7. #7
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    ''Santa Barbaros'' tesinys:

    Silberauto uz 1 ltr. Mopar alyvos varantiesiems tiltams paprase po 157Lt, o uz 1 ltr. Mopar alyvos razdatkei - 70 Lt.
    Alyvos i tiltus pilasi po 1.7 ltr., i razdatke 1.6ltr., vadinasi, Silberauto kainomis, vien uz tepalus i tiltus ir razdatke, kuriu viso yra 5 ltr., tureciau isleisti 645.6Lt, o plius dar 13.25 ltr. Mopar Atf4+ greiciu dezei "

    Jiems tikriausiai labai patinka, kad neturi konkurentu Klaipedoje Mopar prekiniam zenklui - gali kainas bet kokias uzsilenkti, vis tiek pirks...

    Kur ritasi pasaulis...

  8. #8
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Tai, kad tepalu kainos visur tokios . Nenori Klaipedoj, paskambink kam nors i Vilniu ar i Kauna...
    O Automeistre nepasiseke todel, kad "ieskoti slieku" jiems is vis negalima duoti - paprasciausiai irangos tikrinimui neturi. Galima tik duoti pakeisti detales, zinant ka reikia keisti ir parodzius su pirstu. Ta padaro normaliai. Ir ratu suvedima gerai daro
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.06.20, 23:21
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #9
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    380
    Reputacija
    1


    Thumbs down Automeistras :)

    Vyrai jei pravaziavote "Automeistra" Autoserviso adresas Klaipėdoje:

    Automeistras

    Birutės g. 14, Klaipėda LT-91204 ir neuzsukote ten , persizegnokite auksciausiajam ir padekokite jam.

    po ju remontu , negana kad murzinom kojom istepe nusparde kilimelius dugna, tai dar ir parazitiniu guoliu apsaugos neradau po 3 dienu palindes po masina ,kur nutruko duslintuvas , jei ne duslintuvas turbut nebuciau pamates ,kad dingo mano parazitiniu guoliu apsauga.

    po pretenzijos atsakymas , kad pagal kataloga nera tokios apsaugos tik po varikliu (butu gerai jiems irodyti 97 dyz. gal reabilituotusi), ir sefas nufotkines dugna pasake kad jei butu apsauga nebutu toks murzinas dugnas )). apsauga uzsidejau jusu patarimu praeita rudeni ,kai pakeiciau visus 3 parazitinius guolius


    kaip issitraukti senus voyager.lt postus , ten berods rasiau kiek kainavo, kur ir kada pirkau ta apsauga , gal tai butu irodymas automeistrui ))
    Paskutinį kartą taisė busas : 2011.10.26, 16:35

  10. #10
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jo, paskutiniu metu kazkaip pastebejau, kad ten meistrai pasikeite.
    Man vienai masinai pries menesiuka reikejo stabilizatoriaus ivores pakeisti. Dazniausiai pats darydavau, bet laiko neturejau, galvoju - uzleksiu, stagiai padarys ir vsio. Tuo labiau jau buvo dare anksciau. Darbo ten, dauguma zino - atsukti is viso du varztus. Nuimti gumas, uzmauti naujas ir prisukti atgal. Nuuu, 20 min . Nuvariau ir ismoviau i parduotuve. Tai ju "mechanikas" paziurejes, meistrui sako, kad cia ojojoj kiek darbo. Skambina man. Sako, pas jus kazkoks nestandartinis modelis, daug kainuos
    Atvaziuoju, paziuriu. Nu elementariausias standartinis tvirtinimas su vienu varztu... Py...ec...
    Praktiskai atvilkau mechanika uz ausies, kad jis man papasakotu kas cia nestandartinio. Jaunas vaikis toks. Tai mikcioti pradejo I klausiama zvilgsni meistras atsakydamas paguzciojo peciais - sako, man menchanikas taip sake
    Pakeite siaip ne taip per kokia valanda, ir... nuomone apie save deje jau susigadino. Gaila. Buvo neprastas servisas.
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.10.26, 16:43
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •