Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: Trūkčioja važiuojant

  1. #1
    imuk
    Svečias


    Trūkčioja važiuojant

    1998 metų Dodge Caravan 3,0L benzinas. Važiuojant lygiu keliu ar nuokalnėn, vienu žodžiu, kai varklis neapkrautas, esant variklio apsukoms maždaug 1500-2000 ribose (nuo greičio nepriklauso), mašina pradeda kartais labiau kartais mažiau trūkčioti. Kompas klaidų nemeta. Buvau pas daug meistrų - visų nuomonė, kad su elektra viskas tvarkoje. Gal kas turit kokių minčių?

    Iš anksto dėkoju už bet kokius samprotavimus

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Turim jei dujos yra gali butu varikliui ale kriste kaput.
    Daug teke su siais aparatais susidurti panasiom bedo, tai gal sakau ir pas tave bus tas pats.

  3. #3
    imuk
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Pagaliau išsiaiškinau - striginėjo EGR vožtuvas. Pasikeičiau ir bėdos baigėsi.

  4. #4
    Latas
    Svečias


    Kas galite pakomentuoti, kaip pratestuoti EGR vožtuvą? Kaip nustatyti, kad jis neveikia?

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Latas Žiūrėti skelbimus
    Kas galite pakomentuoti, kaip pratestuoti EGR vožtuvą? Kaip nustatyti, kad jis neveikia?
    Jei neveikia, tai dega check

  6. #6
    Latas
    Svečias


    Buvo trumpam užsidegęs "Service Engine Soon". Užgęsinus variklį ir vėl užkurus, daugiau jokios indikacijos nemeta. Pasijungus kompą, nemato kas galėjo iššaukti tokią indikaciją. EGR susideda iš dviejų dalių: metalinės, prisuktos prie galvos ir plastmasinės, kaip elektromagnetinio vožtuvo. vakuminėm šlangutėm tarpusavyje sujungti. ar yra kokie nors būdai juos pratestuoti nuimtus?

  7. #7
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Tele keisti kažkada bent du kartus ta plastikinį valdiklį. Jo viduje yra gumine membrana kuri sueizeja ir prakiūra... Daug metu jau prabėgo, tai nepamenu kaip tikrinau, bet greičiausiai oro pratelejimo budu, arba atsidarius apžiūrint... Bet abiem atvejais man degė check...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •