Puslapis 9 iš 11 PirmasPirmas ... 7891011 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 102

Gija: Avarinis AD režimas

  1. #81
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Blin, bet ar cia man paranoja, ar taip jau gavosi, kad is pazystamu gyvai kas turejo - visi dezes gavosi pasitvarkyti.. (nevertinant forumo postu)
    Man pirmas dezes krikstas ir su vonia buvo...
    Lietuviai visiskai nepriziuri masinu todel cia normalus dalykas.
    Siuos modeliu tvarko tautodailininkai, kazko nededami pritaikydami dalis nuo kazko, pritaiko bele kaip.
    Esamu bed nesalina o kaip minejo Arnas nusikrato ir kitam tautieciui ikisa.

    Tokia realybe.

    Yra keletas zmoniu kurie priziuri auto, taciau tokiu zmoniu yra mazai.

  2. #82
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    bijau garsiai sneketi,taciau ijungus R ir spustelejus gaza jauciasi kazkoks dunkstelejimas,taipogi is R perjungus i D ir jauciasi tas pats. tai mastau gal pagalve kokia nugaiso,nenoriu net galvoti,kad deze baiginejasi...
    Tokie pozymiai nieko nereiskia.
    Sakyti, kad deze baiginejasi visada busi teisus 50/50.
    Taigi kai kada ura sansu atspeti netycia

  3. #83
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    bijau garsiai sneketi,taciau ijungus R ir spustelejus gaza jauciasi kazkoks dunkstelejimas,taipogi is R perjungus i D ir jauciasi tas pats. tai mastau gal pagalve kokia nugaiso,nenoriu net galvoti,kad deze baiginejasi...
    Man po savaites tokiu simptomu kaip tavo - nustojo keisti pavaras... Galejau tik pirma vaziuoti.
    Bet kadangi mano gedimas kiek supratau retas - manau kas nors kitas suges tau (bet tikrai nelinkiu) nes dungsejimas - pirmas zingsnis pardavimo link (lietuviskai)

  4. #84
    provokator
    Svečias


    reikejo tau parduot kai ieskojai

  5. #85
    Bajoras2
    Svečias


    Gal nori mano pirkti? Deze gera

  6. #86
    Darius77
    Svečias


    O mano jau nupirko... Dėžė bloga...
    Išvažiavo Boso kaimynas

  7. #87
    SUNAU
    Svečias


    Gal kas padetu,99m 3.3 automatas,salta deze meta visus begius o kai uzsyla musa y avaryni,tepalai ir filtras pakeisti,Dekui

  8. #88
    seselis
    Svečias


    sveiki truputi pradejo laseti per tarpine tepaliukas . uzsisakiau bet teks luktelti... tuo paciu patikrinau matuoklia tai tepalu virs normos ... tai blogai ar nieko blogo ir klausimas kaip permetineje pavaras musu modeliukai svelniai ar taip kad visi pajaucia , ypac kai eini ant lenkimo labai stipriai pas mane jauciasi . pirmas mano automatas tad nelabai suprantu kaip turi buti...

  9. #89
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    sveiki truputi pradejo laseti per tarpine tepaliukas . uzsisakiau bet teks luktelti... tuo paciu patikrinau matuoklia tai tepalu virs normos ... tai blogai ar nieko blogo ir klausimas kaip permetineje pavaras musu modeliukai svelniai ar taip kad visi pajaucia , ypac kai eini ant lenkimo labai stipriai pas mane jauciasi . pirmas mano automatas tad nelabai suprantu kaip turi buti...
    Na nera jau taip jaučiama.... Gar isdilimai=laisvumai vaziuoklej yra???

  10. #90
    seselis
    Svečias


    na kad nelabai ten kas laisva yra , taip ramiai vaziuojant tai nieko bet kada staigiai eini ant lenkimo arba kada staigiai permeta y zemesne tada jauciasi labai...na teks gryzus i lt nuvykt y koki susitikima voyegeristu kad pravaziuotu ir pasakys normalu ar ne ...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •