Puslapis 8 iš 11 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 71 iki 80 iš 102

Gija: Salono apsvietimas

  1. #71
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Testeris Žiūrėti skelbimus
    Gal ne visai tiksliai užklausiau arba pas mane kažkas ne taip veikia, as noreciau kad salono apsvietimas neveiktu atidarius duris, nes antra padetis nuo virsaus tai atidarius duris sviecia visos lempikes , kas visai neblogai sodina akuma
    tada visiškai apatinė padėtis ir niekas nežiba

  2. #72
    Testeris
    Svečias


    bet tada nei prietaisu skydelis nei radija nieko nerodo, man reikia kad tik salono pasvietimas atsijungtu, jau supratau kad be modifikaciju cia neapseisim

  3. #73
    provokator
    Svečias


    Pasidalink jei kazka tokio darysi

  4. #74
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    bet jūs ir išrankūs kaip naują bentlį pirkdami

  5. #75
    provokator
    Svečias


    Nauja bentli pirkciau, pagal mano norus ir spalva keitaliotusi. O cia padaryta totali nesamone. Katik vel keikiausi

  6. #76
    zaliaakis
    Svečias


    Vaziuokit pas elekrika kad įdėtų salono apšvietimui laiko relė. Kad ir bus durys atydaros , po kiek laiko vistiek issijunks. Pas mane senesnis ir tai po kažkiek laiko atsijungia. Gali duris palikti atydaras kad ir savaitei ?

  7. #77
    provokator
    Svečias


    Tai atsijungia ir sitiem. Ne tame esme, esme kad vienu reguliatorium reguliuojasi du skirtingi reikalai.

  8. #78
    Akela
    Svečias


    Nereikia važinėti girtiems, tai nebijosite, kad kaimynas pamatys kai girtas is po mašinos vairo išlipi
    Išsiimk lempute, jei šviesos nereikia.

  9. #79
    Testeris
    Svečias


    Bandysim varianta perdaryt sviesa i led nu ir tegul ziba keletas watu vietoj turbut kazur apie 100w, tik niekaip nesigauna prisikasti prie lempuciu kurios yra sonuose virsuj, ten turi stikliukas nusilupt? Kaip?

  10. #80
    Mcu
    Svečias


    Citata Autorius Testeris Žiūrėti skelbimus
    Bandysim varianta perdaryt sviesa i led nu ir tegul ziba keletas watu vietoj turbut kazur apie 100w, tik niekaip nesigauna prisikasti prie lempuciu kurios yra sonuose virsuj, ten turi stikliukas nusilupt? Kaip?
    Jo nusilupa, as neseniai i salona visur susidejau ledus.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •