Rezultatai 1 iki 7 iš 7

Gija: Uzdaras oro cirkuliavimos masinos salone

  1. #1
    zee
    Svečias


    Uzdaras oro cirkuliavimos masinos salone

    Sveiki,
    Ar tai normalu, paspaudus mygtuka kad oras cirkuliuotu viduje, pamirgsi pora kartu "ikonele su masina is strele ovalia" is uzgesta.
    Kame reples?
    IMG_20121014_133031.jpg

  2. #2
    AndriusA
    Svečias


    Labas, namau dėl to kad, oro srautas yra nukreiptas ant lango. Pas mane tas pats variantas, kai yra nustatyta pozicija langas arba langas - kojos sumirgsti kelis kartus ir viskas. Dėl šio sumirksėjimo nusiderėjau 500 lt, įvardines, kad yra sklendžių gedimas.

  3. #3
    zee
    Svečias


    Citata Autorius AndriusA Žiūrėti skelbimus
    Labas, namau dėl to kad, oro srautas yra nukreiptas ant lango. Pas mane tas pats variantas, kai yra nustatyta pozicija langas arba langas - kojos sumirgsti kelis kartus ir viskas. Dėl šio sumirksėjimo nusiderėjau 500 lt, įvardines, kad yra sklendžių gedimas.
    Nepatingejau nueit iki masinos. Andriau tu dievas istikruju tiap ir yra
    Aciu

  4. #4
    AndriusA
    Svečias


    Aha kai pirkau masina tai galvojau kad tai gedimas, poto tikrinau ant savo Citriuko XSARA tai tas pats bajeris buvo.

  5. #5
    Rėmėjas sobos avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    44
    Reputacija
    1


    Taip yra todel, kad kai įjungtas kondicionierius nėra galima vidinė cirkuliacija, o kaip žinom, atsukus pūtimą į langą automatiškai įsijungia kondicionierius

  6. #6
    Getman
    Svečias


    Citata Autorius sobos Žiūrėti skelbimus
    Taip yra todel, kad kai įjungtas kondicionierius nėra galima vidinė cirkuliacija, o kaip žinom, atsukus pūtimą į langą automatiškai įsijungia kondicionierius
    O kondiko zenkliukas uzsidega? Ar jis nematomai isijungia? Nes pas mane ijungus putima i langa joks kondikas neisijungia. Gal kazkas neveikia?

  7. #7
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Ženkliukas nerodo
    Citata Autorius Getman Žiūrėti skelbimus
    O kondiko zenkliukas uzsidega? Ar jis nematomai isijungia? Nes pas mane ijungus putima i langa joks kondikas neisijungia. Gal kazkas neveikia?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •