Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 27

Gija: generatoriaus sankaba

  1. #11
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2011.05.01
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    Sory kad be citatos Makenai

  2. #12
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Kesute Žiūrėti skelbimus
    A va ir ne,gali det kaip nori.Jau kondicionierius duoda bildesi o jai generatorius be sankabinio skyvo isvis ragai.Juk generatoriaus sukiai zymiai didesni nei kondicionieriaus.
    Cypsejimas gaunas kai dirzas praslysta per generatoriaus skyva pasokus itempejui o bildesys is itempejo kuomat jis sokineja (tiksliau itempejo guolis ant dirzo).Nesant sankabiniui skyvui niekas nelygina variklio darbo netolyguma perduodama generatoriui ir itempejas neislaikydamas sokineja.Pvz vw saran uzsikirtus sankabiniui su nauju dirzu nuvaziuoja iki 5tukst km .
    Su visa pagarba, bet apie šaranus ir eskeipus(beje kaip ir kitus "vykusius" funikulierius), tuo labiau imant juos pavyzdžiu... Prašyčiau...
    Toliau - kas liečia generatorių. Paprieštarausiu, kolega, bet nei kompresorius, nei generatorius, nei kiti velniai apsigyvenę Chrysler - tyli ir nei krust. Jeigu jau bilda - vadinas nepatenkinti ir laikas keist į patenkintus. Įtariu, jog pačio atveju - diržas makaluojasi kaip ant kreizo. Jokio variklio darbo netolygumo nėra ir būt negali, jei jis tvarkingas. Joks įtempėjas negali šokinėt, nes jo darbas tempti, kad ir kaip jam tai liūdna ir nuobodu. Diržas neturi praslidinėt, nei pro škyvus, nei kur tik jam dar užeis. Jokia savivalė neleidžiama pagal nutylėjimą. Primąstyti papildomi įrengimai, ne visada sėkmingai pasiteisina, ypač mūsų ubagyno sąlygom. Be jokių sankabų mašina dirba tyliai ir ramiai, o jei manai, kad be šios naujovės kažkas sugrius - klysti.

  3. #13
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2011.05.01
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    Jai sakai kad variklio darbo netolygumo nėra ir būt negali tai pasidomek ka veikia smagratis atmetus sankabos tvirtinima ir starterio sukima.Nenoriu as cia gincytis bet su tokiais dalykais dirbu.Stovi vienas modelis servizo kieme su pakeistais visais dirzais ir laukia variklio remonto.Isvados tokios kad viskas buvo pakeista o uzsikirtes generatoriaus skyvas ne.Nuo itempejo sokinetimo sokinejimo (kaip rasiau) isdilo itempejo yvore ir generatoriaus dirza numete po paskirstymo dirzu.dabar moteriske bylinejasi su kazkokiu Panevezio servizu.

  4. #14
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius Kesute Žiūrėti skelbimus
    Jai sakai kad variklio darbo netolygumo nėra ir būt negali tai pasidomek ka veikia smagratis atmetus sankabos tvirtinima ir starterio sukima.Nenoriu as cia gincytis bet su tokiais dalykais dirbu.Stovi vienas modelis servizo kieme su pakeistais visais dirzais ir laukia variklio remonto.Isvados tokios kad viskas buvo pakeista o uzsikirtes generatoriaus skyvas ne.Nuo itempejo sokinetimo sokinejimo (kaip rasiau) isdilo itempejo yvore ir generatoriaus dirza numete po paskirstymo dirzu.dabar moteriske bylinejasi su kazkokiu Panevezio servizu.
    Tai tas pats, ką ir norėjau pasakyt. Chrysler čia nekaltas, kad neprižiūrėta mašina, ar "meistrai" iš teismų neišeina
    Kas liečia sankabas ar tai generatoriaus, ar kompresoriaus - visi varikliai kuo ramiausiai dirba ir be jų, ir nei diržai, nei velniai nešokinėja, nes nepriklauso taip jiems. Galvoju, jei su kūjų variklį ar skriemulius patiesina, tai jau tada jį reik bent ant spyruoklių pakabint, kad nesikalatuotų.
    Dėl smagračio, broli. Na kam man domėtis? Ką, jis elipsę turi piešt, ar ką, nesupratau? Turi suktis tvarkingai, kaip jam priklauso, o jei ne - remontuot reik. Kas čia bus, jei kiekvienas ratas suksis kaip kiaušinis... Na, jei klystu - sorry, ne specas juk Žinau tik , kad be jokių sankabų šimtus tūkstančių pravažiavau ir nei vienos nepasigedau ir nežadu pasigest O jei kas sugalvos man ją įbrukt- tai ir neišeis iš teismų, tegu tik pabando.

  5. #15
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Makena jei sankaba būtų nereikalinga ji ir nesudilinetų , Jei sudyla vadinasi dirba. Čia taip liaudiškai bandau paaiškinti.

    Mes kazkada patyrinėjom ta reikala ir tikrai įsitikinom, kad jos reikia, cia ji labai reikalinga uzvedimo ir gesinimo momentais.
    O ten kur yra kondicionierius visos mašnos turi depferinius škivus ir jie dalį šios sankabos darbo kompensuoja, o voyageris turi ir tai ir tai.

  6. #16
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Makena jei sankaba būtų nereikalinga ji ir nesudilinetų , Jei sudyla vadinasi dirba. Čia taip liaudiškai bandau paaiškinti.

    Mes kazkada patyrinėjom ta reikala ir tikrai įsitikinom, kad jos reikia, cia ji labai reikalinga uzvedimo ir gesinimo momentais.
    O ten kur yra kondicionierius visos mašnos turi depferinius škivus ir jie dalį šios sankabos darbo kompensuoja, o voyageris turi ir tai ir tai.
    Sutinku, BOSAS, 100 procentų, kad jei dirba tai ir dyla. Bet man, durnam, paaiškink prašau - kaip be jos tiek metų apsiėjom? Na, po perkūnais pagaliau, 500 000 km pravažiuoji ir jokių problemų, apart angliukų. Kame reikalas ir kur paslaptis? Arba aš jau nieko nebesuprantu...
    nebent pas CRD dar kokie niuansai yra, bet benzui - ką aš žinau..

  7. #17
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2011.05.01
    Vietovė
    kaunas
    Įrašai
    14
    Reputacija
    1


    Sankabiniai generatoriai yra galingesni uz paprastus ir automatiskai rotoriai masyvesni,todel kabina sankaba.Net pas voyageri 3.8l benza stovi toks dalykas kas pas benzus retas atvejis.

  8. #18
    renka
    Svečias


    turbut pribres reikalas generatoriaus sankaba tvarkyt,nes uzia jau.taigi gal kas zinot kur pigiausia butu galima nupirkt.cia butu 3.8 benzinui

  9. #19
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    as tai nupirkciau srote deveta ir baiktusi bedos

  10. #20
    renka
    Svečias


    na srotine ir neaisku kiek laikys.kazkas snekejo kad cia daznos bedos buna su ta sankaba

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •