Rezultatai 1 iki 10 iš 94

Gija: pavaru dezes nuo 2008

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nu net nzn, gal tai ir placebo, bet gera pora men atgal padare pilna dujines irangos valyma bei filtru keitima. Nieko bendro su deze atrodytu, bet ir deze mieliau veikti pradejo. Sakau gal kai motoras negaudavo pakankamai maisto gal ir deze dirbo kvailiau....

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kaip tai nieko bendro. Tai yra labai daug bendro. Taip ir turejo buti.

    Gazo pedalo signalas eina i du modulius variklio ir dezes.
    Sie moduliai suderinti normaliam veikimui. Jei variklis del kazkokiu priezasciu nevysto galios taip kaip reikia prie atitinkamo gazo paspaudimo vadinasi gazo reikia spausti daugiau, kad jis atliktu tai ko reikia, o tuo paciu ta pati komanda nuo pedalo dezei reiskia:
    Laikyk pavara as dabar minu man reikia daugiau sukiu.
    O relybeje variklis tik numintu pedalu vaziuoja taip kaip turetu vaziuoti beveik atleistu pedalu. Todel ir issiderina variklio ir dezes darbas.
    Nes supuliavus varikliui deze kai numini gaza laukia tam tikro momento kol gales jungti pava, o jo taip ir nesulaukia arba jungia pavara esant per mazam variklio sukimo momentui.
    Prie skirtingu sukimo momentu dezes perjungimo laikas keiciasi.
    Kuo greiciau sukasi motoras tuo greitesnis perjungimas turi buti. Ir jei motoras nedasisuka tiek kiek reikia galimas smugis, nes deze perjungs per greitai.

  3. #3
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na vat kažką panašaus ir jausdavau pries profilaktika, o dabar kaip ir pasitaisė!!!!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •