Puslapis 2 iš 10 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 94

Gija: pavaru dezes nuo 2008

  1. #11
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    tai i BMW vaziuosiu , vistiek po tuo paciu stogu .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  2. #12
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Silbery pigiau...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #13
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    tai kas nors idekit savo matuokles su naujom mietkem foto prie linijuotes ir visiem bus gerai . ar netaip

  4. #14
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Na teke daryt 6-bege deze tai meistrai paprastuoju budu matuoja tepalo lygi.... Kisa matuokle iki kol atsiremia i dugna ir 6cm jei saltas ATF ir 8cm jei karstas. Manau cia kitokios matematikos nebus nei Bravoje nei Silberyje. Tik matuokle jei motoro kisant ji labai nori uzlinkti palei dugna. Reik pagaut kad ji tiesiai atsiremtu i karteri is vidaus.
    Na o spreskit patys ar verta ar ne moketi pinigus uz tai.... Tiesa tik matuojam uzvedus motora.

  5. #15
    Surfis
    Svečias


    Radau tokius tepalo lygio nuo temperatūros grafikus (prikabinau prie žinutės). Ir matuoklę su kuria reiktų matuoti. Nieko sudėtingo matuoklėje nėra, tačiau tepalo lygiai grafikuose stipriai skiriasi nuo tų, kuriuos čia randu. Pagal šiuos grafikus 62TE dėžėje šalto tepalo (24 C) minimumas yra apie 4 mm - max 18mm. Karšto (93 C) min 40mm - max 54mm. 4mm atrodo tikrai nerealu, bet jei tai tiesa, tai 6 cm yra stipriai per daug.
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai
    Prisegti failai Prisegti failai

  6. #16
    masiniuks
    Svečias


    Sveiki, turiu tokia beda su savo masiniuku, 2008m. crd dega lempute ir vaziuojant apie 40 greiciu uzstringa ketvirtam begi, isijungia avarinis rezimas ir viskas, norint vel vaziuoti turiu sustoti isjungti varikli ir butinai istraukti rakteli is spyneles poto vel iskart kuriu ir lekiu su vejeliu, tik va mieste jeigu nors kiek letai pavaziuoju tai pastoviai stringa, kiek buvau pas meistru pas dezes meistrus tai kategoriskai sake , kad gedimas ne dezeje, pas elektrika buvau palikes savaitele krapste ir nieko, tai rekomendavo pradeti remonta nuo tepalo keitimo, pasikeiciau tepala dezeje nauja, poto solenoidu blokas sekantis zingsnis, pirkau naujs ir isidejau ir niekas nepaseikeite, poto vaziavau i krasta auto ten junge kompa ziurejo, peciais trauko ir sako jeigu toks gedimas butu garantinei masinai tai tipo jie pradetu remonta nuo solenoidu keitimo, bet pas mane nauji ideti, visi kiek ko bepaklausi sako, kad kazkas su elektronika gedimas, gal kas koki patarima ar meistra rekomenduotu Klaipedoj, aciu

  7. #17
    Uranus
    Svečias


    Sveiki,
    Cia buvo tema apie APD tepalo lygio matavima, galiu patarti zmogeli Klaipedoje kuris turi firmine matuokle [ Jurbarko g. 35, 55.659759,21.160653 ]
    Pamatavo lygi, paziurejo vaziuokle ir paeme 20 lt

  8. #18
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Paimi varikline matuokle ikisi ideze iki tol kol atsiremia pamatuoji nuo apacios 5 cm stai ir yra jusu virsutine tepalo norma 4 cm yra minimali tepalo norma.
    Taupykit visi po ta 20 Lt cia biski jau per stipriai man pasirode, uz tai 20 Lt

    4 cm - Minimali norma
    5 cm - Max norma

  9. #19
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Idomus manualas 62TE papuole I rankas. Gal kam prireiks.

    http://www.scribd.com/doc/112608066/...SMISSION-RANGE

  10. #20
    Uranus
    Svečias


    Sveiki,

    User guide raso, kad po 60 000 myliu arba po 60mėn: Change the automatic transaxle fluid and filter if using your vehicle for any following: police, taxi...

    Klausimas, ar verta keisti po 60men [ iki 60 000 myliu dar toli ] nors mašina nėra naudojama nei taxi nei police

    Kaip tik užmačiau Autoaibe turi Mopar parts 68218057AA alyva aut. pavarų dėžei ATF+4 946 ml - 57 Lt

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •