Puslapis 5 iš 10 PirmasPirmas ... 34567 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 94

Gija: pavaru dezes nuo 2008

  1. #41
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Nesupratau atsakymo. Ta prasme Egidijus iš chiptuningo gali tą padaryti? Kai domėjausi pas jį prieš 3-4 metus - tai sakė ne.

    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    taip yra daroma chiptuninge

  2. #42

  3. #43
    wongas
    Svečias


    Citata Autorius senis Žiūrėti skelbimus
    ir kaip baigesi sita istorija?
    Va ir man įdomu, kuom viskas baigėsi - ar tik prasidėjo ?

  4. #44
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Maniske irgi kakzaip pradejo smugiuot.. Ta prasme vaziuoji sau ramiai, taip lengvai spusteli(tiksliau vos vos palieti) gazo, kad nuo 80 iki 90 pasiekt ir toks truputi patrukciojimas jauciasi.. Tas atsirado kai pareguliavo dujas(pries tai mete klaida del lieso misinio atrodo 0171), bet tada vaziavimui netrukde.. Ar cia jau reikia sunerimti..nes masina nusipirkau nesenei ir pardavejas sake, kad viskas buvo sutvarkyta.. Motoras 4.0 2008 T&C

  5. #45
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    prie ko čia dėžių temoje rašote, jei turite dujų ar degimo sistemos problemų

  6. #46
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Prie to, kad as nezinau ar cia duju problema..ar pavaru dezes..Nes toks jausmas, kad per deze trukteli. Ir as darau prielaida tik, kad tikriausiai prasidejo po duju pareguliavimo(duok dieve, kad tai pasitvirtintu), nes masina turiu sita tik kelis menesius ir bijau, kad nebutu su deze kazkas.. Klausimas ar po tokiu patrukciojimu turi mest kokia klaida jeigu cia butu dezes beda?

  7. #47
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    čia gi Jūsų labai aiškiai parašyti dujų požymiai, reik naujų laidų arba (ir) žvakių.

  8. #48
    eex32
    Svečias


    Na pas mane reikia pripažinti, kad važiuojant dujomis, dėžė dirba tikrai kitaip. Kad ir kiek kartų važiavau reguliuoti dujas, bet vis tiek jaučiasi kažkas kitaip. Na po kokio 5-o reguliavimo važiavimas tapo daugiau mažiau normalus, gal kiek didokos sąnaudos (15-16ltr mišriu režimu). Žvakes ir laidus pakeičiau taipogi.
    Bet kokiu atveju (tiek važiuojant benzu, tiek dujomis) pas mane jaučiasi trūktelėjimas/susipurtymas jungiant pavaras iš 2->3 bei "kickdowninat" 3->2. Tiesiog nerandu laiko nuvažiuoti pas Egidijų, kad supūstų atnaujinimą. Švelniai spaudžiant gazą, trūktelėjimas netgi stipresnis, nei kad važiuojant "su sultimis".

  9. #49
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olius Žiūrėti skelbimus
    Maniske irgi kakzaip pradejo smugiuot.. Ta prasme vaziuoji sau ramiai, taip lengvai spusteli(tiksliau vos vos palieti) gazo, kad nuo 80 iki 90 pasiekt ir toks truputi patrukciojimas jauciasi.. Tas atsirado kai pareguliavo dujas(pries tai mete klaida del lieso misinio atrodo 0171), bet tada vaziavimui netrukde.. Ar cia jau reikia sunerimti..nes masina nusipirkau nesenei ir pardavejas sake, kad viskas buvo sutvarkyta.. Motoras 4.0 2008 T&C
    Buvo kazkur jau rasyta, kad vaziuojant su 4.0 varikliu dujomis pasitaiko trukciojimu, ypac kai statantis dujas meistras nezino apie si varikli. Ir jaucias butent isibegejant. Vaistai - suprantantis meistras, kuris is karto stato viena galinga reduktoriu, arba du paprastus
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #50
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Sveiki. Kokius ir kur pirkti tepalus dezei? MPM uzmaciau gan pigiai, ar geri jie? Ar geriau Mopar imti?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •