Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 38 iš 38

Gija: Varva tepalas

  1. #31
    seselis
    Svečias


    Na va pas mane jau nevarva tik 17 euriuku 20150524_130429.jpg 20150524_144057.jpg tikekimes ilgam sis daiktas

  2. #32
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Paziurek po menesuko kaip ten laikosi

  3. #33
    seselis
    Svečias


    Butinai paziuresiu, na iki siol dar nelesa , tikekimes ir neprades . Nes uzsukau is sirdies

  4. #34
    romaas
    Svečias


    laba diena, radau auto detaliu reklama apie naujos kartos tepalus, kokia butu jusu nuomone,
    https://www.facebook.com/Auto-dalys-...96131/?fref=nf

  5. #35
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    laba diena, radau auto detaliu reklama apie naujos kartos tepalus, kokia butu jusu nuomone,
    https://www.facebook.com/Auto-dalys-...96131/?fref=nf
    asmeniskai nemanau kad 5w-20 alyva sueitu vasarai

  6. #36
    seselis
    Svečias


    Klausimelis. Atsirado skylute variklio tarpineje. Vaziuojant isleido visa tepala...tai darbe uzpyliau traktorinio kad galeciau iki garazo nuvaziuot.viska pakeitem , supylem tepaliuka . Viskas puiku. Tik beda ta kad pastoviai dega tepalo lempute skydelyje..is pradziu net skamba po to nutyla bet pastoviai dega.. su kompu ir neina uzgesint..ar gali buti kad tas mano nesenai keistas tepalo daviklis bus sugedes?

  7. #37
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    Klausimelis. Atsirado skylute variklio tarpineje. Vaziuojant isleido visa tepala...tai darbe uzpyliau traktorinio kad galeciau iki garazo nuvaziuot.viska pakeitem , supylem tepaliuka . Viskas puiku. Tik beda ta kad pastoviai dega tepalo lempute skydelyje..is pradziu net skamba po to nutyla bet pastoviai dega.. su kompu ir neina uzgesint..ar gali buti kad tas mano nesenai keistas tepalo daviklis bus sugedes?
    gali, pabandyk deveta gauti, pasitikrinti paprasciausiai

  8. #38
    seselis
    Svečias


    Nelabai to laiko yra cia darbo metu po srota vazinet...bandyt reikes vel nauja uzsakyti....

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •