Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 38

Gija: Varva tepalas

  1. #1
    Makena
    Svečias


    Varva tepalas

    Pradėjo leist tepalą per karterio varžtą, o man labai nepatinka, kai kas nors varva. Jau bandžiau paveržt, bet veltui, nes tuoj sriegis persisuks jaučiu. Pirma mintis, išleist tepalą ir panaudot likutį Victor Reinz. Bet prieš darant eilinę nesamonę, noris paklaust, mažu kokių rimtesnių, išbandytų vaistų yra? Labai dėkui iš anksto.

  2. #2
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Kokiu cia konsultaciju reikia nesupratau. Karterio varztui naujos varines tarpines nebeiperki?

  3. #3
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Nusipirk nauja varine tarpine varztui ir baigsis bedos.Tik uzdeti ja bus komplikuota

  4. #4
    Makena
    Svečias


    Na va blyn! O sakot konsultacijų neireik. Spėkit, pagalvojau apie varinę tarpinę ar ne.
    Dėkui, dėkui. Kaži, Plymouth, reik palaukt kol variklis atauš, ar dėt "srazu", kaip linksmiau būtų?

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Dek srazu. Tikrai linksmiau bus. Isbandysi kaip greitai greitoji i nudegimu skyriu veza.

  6. #6
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Ne variklio temperaturoje esme, o tame, kad tos saibos dazniausiai keiciamos keiciant tepalus, kitu atveju be reikalo nupilsi nemazai aliejaus

  7. #7
    Makena
    Svečias


    Mat kad prieš mėnesį keičiau. Gavau Agip extra HTS nebloga kaina, (dar Algelio abiejom pavyko suveikt, nes jis man Moparo suveikė) ir man, varijotui, niekad pačiam nekeitūs(ba bagotas kažkada buvau), neatėjo galvon mėtyt pinigus tarpinėms, dar varinėms (pagalvok tik- VARIS!). Na, Aleksoto turguj ne karvę kainavo, ir kaip tik pro šalį važiavau. O kai nupilinėjau, tai švariausią bliūdą panaudojau, kad nė lašas pro šalį. Ir greitosios nereikėjo, nes kantrus buvau beieškodamas galimybės pirštu pamatuot temperatūrą. Didžiam mano nusivylimui, jokios pakankamai patogios skylės neradau, tačiau nepuoliau į depresiją, nes beiškant tepalas pats atšalo, bematydamas bergždžias mano pastangas. Didžiausia problema, su kuria susidūriau, tai žmonos prakeiksmai ir atitinkami epitetai mano protui, kai pamatė kaip atkakliai stengiuos atlaisvinti jos bliūdą. Bet tai daugiau moralinis diskomfortas, kuriam fizinis kontaktas turi pakankamai argumentų ir vakarop jis bus pamirštas tikiuos.

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Pradėjo leist tepalą per karterio varžtą, o man labai nepatinka, kai kas nors varva. Jau bandžiau paveržt, bet veltui, nes tuoj sriegis persisuks jaučiu. Pirma mintis, išleist tepalą ir panaudot likutį Victor Reinz. Bet prieš darant eilinę nesamonę, noris paklaust, mažu kokių rimtesnių, išbandytų vaistų yra? Labai dėkui iš anksto.
    Makena tau ne kazkokiu tarpiniu reikia, o tik paprasciasuiai švariai dirbti.
    Reikia isplauti viska ir lengvai susukti, net verzti nereikia.

  9. #9
    Makena
    Svečias


    Na, Bosas, jau ar taip ar taip gatava. Tik sunervavo, kad nei iš šio, nei iš to, po mėnesio kapsėt pradėjo. Gal tiesiog per silpnai prisukęs buvau. Bet bent jau varžtas ne kaip pas antrą, va ten tai durnokoj vietoj - visur kliūna. O karteris dvigubos skardos pas antruką, tik jokios naudos kai užkliūni kokiam miške. Susitvarkiau tada epoksidine, dviejų komponentų ir laikė be jokių bet.

  10. #10
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Teisingas pastebėjimas - dažnos problemos sprendimo būdas pradėti dirbti kaip priklauso, o ne "tep-lep". Tarpinės keisti nereikia, profilaktiškai kaskart keičiant tepalą ją galima "užgrūdinti" - tada ji suminkštės ir gerai prisipresuos.
    Born in USSR

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •