Puslapis 2 iš 12 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 116

Gija: Del akumuliatoriaus

  1. #11
    Getman
    Svečias


    Citata Autorius Siomax1 Žiūrėti skelbimus
    Prie visų kitų gerų parametrų reikia, kad tas akumuliatorius dar ir tilptų savo vietoje. Į 2,8CRD geresnių variantų (pagal matmenis, galią ir talpą) kaip šitie neradau: http://www.auviras.lt/Akumuliatoriai/Akumuliatoriai-automobiliams/VARTA-Silver-Dynamic-E44-577400078-77Ah-akumuliatorius.html

    http://www.auviras.lt/Akumuliatoriai...liatorius.html
    Yra dar keletas modelių, kurių kainos panašios su tais pačiais duomenim, bet gamintojai ne tokie žinomi...
    Ar tikrai taip lengvai tilpo? Istojo i savo vieta? Laidu ilgumo uzteko?
    Siandien bandziau toki i savo CRD ikist, kazkaip atsisakiau sito varianto ir isigyjau tai, ka rekomenduoja budet amerikonai ir kurie statomi gamikliskai. 50 Ah ir 815 A

  2. #12
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Getman Žiūrėti skelbimus
    Ar tikrai taip lengvai tilpo? Istojo i savo vieta? Laidu ilgumo uzteko?
    Siandien bandziau toki i savo CRD ikist, kazkaip atsisakiau sito varianto ir isigyjau tai, ka rekomenduoja budet amerikonai ir kurie statomi gamikliskai. 50 Ah ir 815 A
    Mano T&C 2001 3,8 ir tikrai telpa, Bosch S5 008 įsidėjęs, o Varta kaip matau tokių pačių matmenų, orginalus amerikietiškas gal kiek siauresnis buvo, o šitas įsideda sunkiau bet telpa į "padą", kadangi apačioje šių akumulaitorių tvirtinimo briaunos platesnės. Tik jį reikia statyti kita puse, etikete į sparną, iš priekio žiūrint akumuliatoriaus "+" yra dešnėje, o automobilio "+" kabelis link valytuvų. berods europiniam trečiuke 2,5TD buvo atvirkščiai, jei pamenu. Aš kaip ir Siomax1 ieškojau "teisingos" firmos ir didžiausių parametrų pagal orginalius matmenis akumuliatoriaus, visa kita nesudaro esmės.

  3. #13
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raivo Žiūrėti skelbimus
    Tik jį reikia statyti kita puse, etikete į sparną, iš priekio žiūrint akumuliatoriaus "+" yra dešnėje, o automobilio "+" kabelis link valytuvų. berods europiniam trečiuke 2,5TD buvo atvirkščiai, jei pamenu.
    kad ten ir tas pats...
    Born in USSR

  4. #14
    Dainioška
    Svečias


    Na ką ir man prireikė, galvojau ištempsiu (tą patį galvojau praeitą žiemą). Kadangi reikėjo čia ir dabar (nebuvo laiko prie kompo sėdėti ir ieškotis, domėtis), tai užsukau į Ermitažą. Pasirinkimas iš kokių 6 gamintojų, pagal mano parametrus teko rinktis iš trijų - Varta, Black Horse ir A-mega. Kadangi konsultantą aš pats galėjau konsultuoti, tai nutariau parizikuoti (tipo sutaupyti piginų) ir paėmiau A-mega (Ukrainiečių gamybos). Kainavo 224 pinigų, 30 mėnesių garantija. Į vietą po kapotu tilpo, tik niekaip negalėjau tvirtinimo prisukti (buvusi amerikoniška buvo siauresnė). Nuoroda su akumų testais (pasirodo pasirinkau ne tokią blogą, nors Varta pirmoje vietoje)
    http://www.zr.ru/content/articles/48...popularno/p/4/
    Pabaigai - gal kas turi minčių kaip pritvirtinti akumuliatorių?

  5. #15
    Siomax1
    Svečias


    Pasiėmiau: http://sigmentas.lt/index.php?route=...product_id=201
    Silpnesnis 20A ir 7Ah, bet a la AGM, tipo labai gerai. Pagal matmenis didesnio neįdėsi, su laidais viskas gerai, tik aišku pado kraštą "nuimt" reikia.
    Žiūrėsim, kas bus...

  6. #16
    Bijau išsižioti... STAFAS avataras
    Įstojimo data
    2014.01.21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Koks reikalyngas akomuliatorius

    Sveiki norėčiau sužinoti kokio galingumo akomuliatoriaus reikia mano 2.8 crd 110 kw grand voyageriui?Išanksto dėkoju už patarimus

  7. #17
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius STAFAS Žiūrėti skelbimus
    Sveiki norėčiau sužinoti kokio galingumo akomuliatoriaus reikia mano 2.8 crd 110 kw grand voyageriui?Išanksto dėkoju už patarimus
    pagal dydį geriausia imti galingiausią ir kad startinė stovė viršytų 700A(En)
    Born in USSR

  8. #18
    mafo
    Svečias


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    pagal dydį geriausia imti galingiausią ir kad startinė stovė viršytų 700A(En)
    galingiausio nepatarciau... vien del to, kad generatoriui toki sunku ikrauti, tad vargsta jis vargsta ir akumuliatorius pastoviai nedakrautas

  9. #19
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    galingiausio nepatarciau... vien del to, kad generatoriui toki sunku ikrauti, tad vargsta jis vargsta ir akumuliatorius pastoviai nedakrautas
    akumuliatorius niekad ir nebūna 100% įkrautas.

    kitas dalykas. akumuliatorius ilgiausiai tarnauja, kai jo įkrovimas siekia iki 80%
    Paskutinį kartą taisė Daranius : 2014.01.25, 16:52
    Born in USSR

  10. #20
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    galingiausio nepatarciau... vien del to, kad generatoriui toki sunku ikrauti, tad vargsta jis vargsta ir akumuliatorius pastoviai nedakrautas
    neklaidink zmoniu

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •