Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 33 iš 33

Gija: Ruosiames ziemos sezonui

  1. #31
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius trukeris Žiūrėti skelbimus
    As vis galvoju apie tav o pasiulyma,bet ar ta veidrodeliu juosta susildys kuro filtra -istirpins parafina.Kasko nesitiki. Gal kas is elektroij nusimananciu paaiskintu
    bet kuriuo atveju "vartotojas" turi buti 12V, kitu atveju efekto tikrai nebus. be to gi 6itose masinose yra "vandens separatorius", kuris isijungia kartu su veidroveliu apsildymu. ar jo nepakanka ziemini kura pilant?
    Born in USSR

  2. #32
    trukeris
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    bet kuriuo atveju "vartotojas" turi buti 12V, kitu atveju efekto tikrai nebus. be to gi 6itose masinose yra "vandens separatorius", kuris isijungia kartu su veidroveliu apsildymu. ar jo nepakanka ziemini kura pilant?
    Istikro tai man "kosmosas" apie ka cia sneki ,as tik sakau kad neduoos jokio efekto veidrodelio juosta kad ir apsusksi kuro filtra n et keturiais sluoksniais

  3. #33
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius trukeris Žiūrėti skelbimus
    Istikro tai man "kosmosas" apie ka cia sneki ,as tik sakau kad neduoos jokio efekto veidrodelio juosta kad ir apsusksi kuro filtra n et keturiais sluoksniais
    Hm... bandei?

    Parafino neistirpdo jau niekas greičiausiai... filtro vieta tuomet šiukšlių dėžėje. Gal kas mane pataisys, bet berods vasarinis dyzelis apie - 15 _ -20 C kažkur stingsta žieminis berods apie -25_-30, negooglinsiu... Esmė ne parafino tirpdyme o jo susidarymo prevencija, palaikant aukštesnę filtro temperatūrą nei, kad dyzelio stingimo. Tokia pati ir "Antifrosto" paskirtis - pilamas į pliusinį dyzelį sumaišomas ir neleidžia susidaryti parafinui prie žemesnės temperatūros.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •