Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kokias padangas renkatės?

Balsavo
118. Jūs negalite čia balsuoti
  • Naujas, garsiausių gamintojų

    43 36.44%
  • Naujas, nesvarbu kas gamintojas

    32 27.12%
  • Dėvėtas, bet garsiausių gamintojų

    47 39.83%
  • Restauruotas

    14 11.86%
  • Kuo pigesnes

    5 4.24%
  • Nepirkau padangų jau 5 metus ir dar tiek laiko nesiruošiu pirkti

    2 1.69%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 11 iš 18 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 179

Gija: Padangos

  1. #101
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Ačiū už pasiūlymą bet susilaikysiu
    Su senumu bendro gali turėti tai, kad nieks nepasakys kur ir kaip jos buvo sandėliuotos. Praėjusį rudenį nusipirkau pora 'naujų' žieminių Bridgeston Noranza už gerą kainą ~200Lt, 2007m gamybos su metų garantija. Mano vietiniai montuotojai nesugebėjo normaliai sumontuot, ratas buvo kaip kiaušinis. OK, nuvažiavau į firminį servisą, jei ten ilgai žaidė, sukiojo padangas ant ratlankio, sumontavo.
    Jų verdiktas: viskas ok, net naujos padangos nebūna idealios, reikia mokėt sumontuot. Pasak jų, pas juos pati naujausia ir gudriausia balansavimo įranga LT.
    OK, pralėkiau lyg ir ok, po mėnesio vėl jaučiu vibraciją.
    Mano nuomonė: ok, gal ir negali būti visos padangos idealios, bet aš tų padangų pakeičiu tikrai nemažai ir turėjau tik 2 tokius atvejus, kai padanga sukasi kaip kiaušinis, nors ratlankiai tikrai tiesūs ir abu atvejai su ilgai sandėliuotomis 'naujomis' Nokian ir Bridgestone, gal man čia taip 'sekasi' Bet nafik man tokios padangos, kurias gali subalansuoti tik kažkoks superduper servisas su future įranga. Bilekiek ratų montuoju pas garažinius ir nesusiduriu su tokiomis problemomis...
    Ir ką galvot
    Paskutinį kartą taisė sheikhas : 2012.04.05, 09:28

  2. #102
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Isbalansavimas su padangos senumu neturi nieko bendro. .Nusipirk musu prekybcentriuose "sviezia" kinietiska suda ir pabandyk balansuoti
    isbalansavimas tai zinoma, kad nieko bendro. Nuimi visus svarelius lauk ir viskas.

  3. #103
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Ačiū už pasiūlymą bet susilaikysiu
    Su senumu bendro gali turėti tai, kad nieks nepasakys kur ir kaip jos buvo sandėliuotos. Praėjusį rudenį nusipirkau pora 'naujų' žieminių Bridgeston Noranza už gerą kainą ~200Lt, 2007m gamybos su metų garantija. Mano vietiniai montuotojai nesugebėjo normaliai sumontuot, ratas buvo kaip kiaušinis. OK, nuvažiavau į firminį servisą, jei ten ilgai žaidė, sukiojo padangas ant ratlankio, sumontavo.
    Jų verdiktas: viskas ok, net naujos padangos nebūna idealios, reikia mokėt sumontuot. Pasak jų, pas juos pati naujausia ir gudriausia balansavimo įranga LT.
    OK, pralėkiau lyg ir ok, po mėnesio vėl jaučiu vibraciją.
    Mano nuomonė: ok, gal ir negali būti visos padangos idealios, bet aš tų padangų pakeičiu tikrai nemažai ir turėjau tik 2 tokius atvejus, kai padanga sukasi kaip kiaušinis, nors ratlankiai tikrai tiesūs ir abu atvejai su ilgai sandėliuotomis 'naujomis' Nokian ir Bridgestone, gal man čia taip 'sekasi' Bet nafik man tokios padangos, kurias gali išbalansuoti tik kažkoks superduper servisas su future įranga. Bilekiek ratų montuoju pas garažinius ir nesusiduriu su tokiomis problemomis...
    Ir ką galvot
    Isbalansuoti gali ir pats. Numetyk visus svarelius ir viskas. Tik kam tau to reikia nelabai suprantu.

  4. #104
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Isbalansuoti gali ir pats. Numetyk visus svarelius ir viskas. Tik kam tau to reikia nelabai suprantu.
    Išbalansuoti gali ir pridėdamas svarelių. Jei padanga labai gera, tai nuėmus svarelius išbalansuoti nepavyks

  5. #105
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Isbalansuoti gali ir pats. Numetyk visus svarelius ir viskas. Tik kam tau to reikia nelabai suprantu.
    Na tu dar pasakyk, kad nebalansuoji padangų

  6. #106
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    Subalansuoti ir isbalansuoti. biski kitokie zodziai. ko gero bosas ta bajeri suskele.

  7. #107
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    sorry, tiksliai, nusišnekėjau
    žiūriu Bosą paskutiniu metu ant jumoro pratraukė

  8. #108
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius intar Žiūrėti skelbimus
    Subalansuoti ir isbalansuoti. biski kitokie zodziai. ko gero bosas ta bajeri suskele.
    O gal jis ta bajeri isskele (o ne suskele) ? .

    p.s. visi (arba dauguma ) supranta apie ka rasoma. Galime visi daug kur prisikabinti prie atskiru zodziu, bet ar tai padetu bendrauti?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #109
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    O gal jis ta bajeri isskele (o ne suskele) ? .

    p.s. visi (arba dauguma ) supranta apie ka rasoma. Galime visi daug kur prisikabinti prie atskiru zodziu, bet ar tai padetu bendrauti?
    bendrauti labiausiai padėtų jei atitinkamus terminus naudotume atitinkamoj vietoj tada nekils jokių papildomų klausimų, o čia buvo tiesiog paprastas pavyzdys iš kur atsiranda nesusišnekėjimas
    Born in USSR

  10. #110
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    o čia buvo tiesiog paprastas pavyzdys iš kur atsiranda nesusišnekėjimas
    Su tuo tikrai sutinku...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •