Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kokias padangas renkatės?

Balsavo
118. Jūs negalite čia balsuoti
  • Naujas, garsiausių gamintojų

    43 36.44%
  • Naujas, nesvarbu kas gamintojas

    32 27.12%
  • Dėvėtas, bet garsiausių gamintojų

    47 39.83%
  • Restauruotas

    14 11.86%
  • Kuo pigesnes

    5 4.24%
  • Nepirkau padangų jau 5 metus ir dar tiek laiko nesiruošiu pirkti

    2 1.69%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Puslapis 16 iš 18 PirmasPirmas ... 61415161718 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 151 iki 160 iš 179

Gija: Padangos

  1. #151
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    o gal del to, kad 225 padangos stabilesnes del kad yra paprasciausiai platesnes`(ir daugiau valgancios kuro)?
    Siaip, turiu zieminius falkenus (made in japan) As uz juos!
    aš irgi manau kad Arno labai geras pastebėjimas, jei lyginam du daiktus, tai bent jau lyginkim atitinkamų "svorio" kategorijų
    Born in USSR

  2. #152
    mafo
    Svečias


    Beabejonės padangos konfigūracija suteikia skirtingus pojūčius. Tačiau "premium" klasės gamintojų naudojamos technologijos (tarkim mishelin, bridgestone ir t.t.) gerokai lenkia vidutiniokus savo savybėmis (medžiagos, raštai, karkasai) na aišku ir kainomis... todėl to nereikia ignoruoti, didžiausi skirtumai mano manymu slypi būtent ten. Na aišku visgi lyginti reikia vienodas padangas - niekas skirtingu nelygina, na nebent pube prie bokalo . Aš mažai improvizuoju tiesiog dedu tai ką rekomenduoja gamintojas tad nesu dar bandęs 225... Žiemines užmoviau Dunlop 215/65 R16 98Q Graspic DS-3, tai niekuo neišsiskirianti padanga, tačiau tikrai nusipirkęs nenusivils, tiek ant ledo tiek ant sniego elgiasi patikimai, kadangi su Vojum žiemą niekas neskraido tai to ką ji duoda pilnai užtenka. Beje sekančius ir aš bandysiu Falkenus... kadangi Falkenai yra pigesni tad už tą pačią kainą galima ieškoti gamintojo flagmanų (beje gamintų japonijoje o ne kokiuose "naujosios demokratijos ir pigios nekvalifikuotos darbo jėgos" šalyse) Taigi tie "flagmanai" dažnai būna ne ką prastesni už tuos pačius Bridžus ar goodyerus, aišku turint omenyje, kad gamintojas gamina skirtingas padangas vienos skirtos piniguočiams "superinės" (tų mes nelabai įperkame) kitos vidutinės klasės masėms (vakarietiškų pajamų prasme, mums jos atrodo brangios tačiau įperkamos).

  3. #153

  4. #154
    geras101
    Svečias


    Paemiau Goodyear EfficientGrip SUV 215/65R16 viskas normaliai, negaliu pasakyti kad iskarto jauciasi kaifas, nes pries tai numoviau Goodyearus UltraGrip - triuksmo nepadaugejo, kaip buna paprastai kai numauni minkstus zieminius batus ir uzdedi vasarinius kietesnius. Trasoj stabilus. Ir galbut svarbiausia - tai ramybes suteikia uzrasas ant padangu "Goodyear..." Bet bet bet - prierasas "Made in China"...

  5. #155
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius geras101 Žiūrėti skelbimus
    Bet bet bet - prierasas "Made in China"...
    drįsčiau pastebėti, kad tai visiškai nereiškia kad daiktas turi būti prastos kokybės, juolab made in EU (Poland, Romania etc.) man teiktų kur kas mažiau pasitikėjimo tuo produktu...
    Born in USSR

  6. #156
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Turiu Denon receiveri (100 metu senumo japonu firma) - made in china,German Maestro (buvusi MB Quart) kolonkes - made in China, jusu visi iPhone , Galaxy ir kitokia chujnia - made in China, va padangos vasarines R-16 Nexen (korejos brandars made in China, tylesnes uz Bridgestone Turanza ir balansuojasi su max 20g )kuriu niekaip neparduodu-made in China....
    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    drįsčiau pastebėti, kad tai visiškai nereiškia kad daiktas turi būti prastos kokybės, juolab made in EU (Poland, Romania etc.) man teiktų kur kas mažiau pasitikėjimo tuo produktu...

  7. #157
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius geras101 Žiūrėti skelbimus
    Paemiau Goodyear EfficientGrip SUV 215/65R16 ... tai ramybes suteikia uzrasas ant padangu "Goodyear..." Bet bet bet - prierasas "Made in China"...
    Hm mano SUV eficentgripai taip pat made in china kažkaip pirkdamas nepažiūrėjau... na geros gumos (tik visai netaupios) mat jas šunes dabar... rieda gerai...

  8. #158
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Norėjau akcentuoti, ne kiek gamintoją (abu panašaus lygio) kiek padangų išmatavimus. Kas liečia kuro sąnaudas ir su vienomis ir su kitomis tas pats vidurkis, tikrai ne ant tiek pastebimas, kad galėčiau teigti, kad kažkurios labiau neekonomiškos. Gal kažkiek nukenčia minkštumas, bet tą kuo pilniausiai atperka informatyvumas ir stabilumas posūkiuose. Sekančias (jeigu prireiks) manau imsiu 225/60.
    O vaikantis taupumo, matyt galima ir į kraštutinumus nuklyst.

  9. #159
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Apie koki informatyvuma ir stabiluma posukiuose cia jus diskutuojate vezinantis su voniomis - man iki siol paslaptis
    Gal kacergineje koki slapta klubeli isisteige ?


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Norėjau akcentuoti, ne kiek gamintoją (abu panašaus lygio) kiek padangų išmatavimus. Kas liečia kuro sąnaudas ir su vienomis ir su kitomis tas pats vidurkis, tikrai ne ant tiek pastebimas, kad galėčiau teigti, kad kažkurios labiau neekonomiškos. Gal kažkiek nukenčia minkštumas, bet tą kuo pilniausiai atperka informatyvumas ir stabilumas posūkiuose. Sekančias (jeigu prireiks) manau imsiu 225/60.
    O vaikantis taupumo, matyt galima ir į kraštutinumus nuklyst.

  10. #160
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Norėjau akcentuoti, ne kiek gamintoją (abu panašaus lygio) kiek padangų išmatavimus. Kas liečia kuro sąnaudas ir su vienomis ir su kitomis tas pats vidurkis, tikrai ne ant tiek pastebimas, kad galėčiau teigti, kad kažkurios labiau neekonomiškos. Gal kažkiek nukenčia minkštumas, bet tą kuo pilniausiai atperka informatyvumas ir stabilumas posūkiuose. Sekančias (jeigu prireiks) manau imsiu 225/60.
    O vaikantis taupumo, matyt galima ir į kraštutinumus nuklyst.
    as su 225 vazineju ir man jos patinka labai gerai posukiuose masina klauso ir slapiam kelyje labai gerai.
    Vis tik voyagerio svoris didelis ir sias padangas jis gerai prispaudzia pire kelio.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •