Puslapis 11 iš 14 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 131

Gija: įvairios dujinės problemos

  1. #101
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ewas Žiūrėti skelbimus
    Prasom paviesinti kas kur ir kaip susisiekti. Dekoju
    Technostandartas, UAB
    J. Basanavičiaus g. 103-81, garažas, 57350 Kėdainiai
    Telefonas (8 641) 13333
    Direktorius Rolandas Kontenis

    https://www.google.lt/maps/place/J.+...5!4d23.9446007
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  2. #102
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Sveiki,
    Problemele kad normaliai nevaziuoja ant duju. Iranga stag300 isa2, naujas schark1500 ,valtekai. Pakeite reduktoriu i schark, ir prasidejo nestabilumai. Tai begejantis ant 3000-4000 apsuku tampos, tai palaikant pastovu greiti tampos. Pazaidziau su slegiu ir purkstukais, pagereja laikinai.
    Gal galit pasakyt koks duju slegis turi but nustatytas? Purkstuku darbas -8 , daba.
    Variklis 2.4. sanaudos apie 17-19. Vaziuojant trasoij. Seniau i 14 max tilpdawau

  3. #103
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Trasoj 17-19 just f u c k ..... O dėl dujų parametros. Tau tik dujininkas pasakys.... Pabandyk parašyti Slava.

  4. #104
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Sveiki, turiu T&C su 4.0 litru motoru 2008 m. ir BRC dujom(du reduktoriai), pradejo prastai kurtis rytais. reikia ilgai bruzinti, kol uzsiveda. Pas dujininka sake, kad tipo kai vaziuoji ant duju, kompas pariebalina misini ir uzgesinus motora lieka nustatytas riebus misinys, kita diena kuri ant benzo ir kompas kuria riebiu benzo misiniu ir del to taip sunkiai kuriasi. Ar cia tiesa? Ar imanoma kazka padaryti, kad butu normaliai?

  5. #105
    oleg
    Svečias


    panasu i pradurta reduktorio membrana/ pres gesint masina perjung i benza,tegu padirbs kelias minutes .Rite jai uzsives gerai reiskia membrana.

  6. #106
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Olius Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, turiu T&C su 4.0 litru motoru 2008 m. ir BRC dujom(du reduktoriai), pradejo prastai kurtis rytais. reikia ilgai bruzinti, kol uzsiveda. Pas dujininka sake, kad tipo kai vaziuoji ant duju, kompas pariebalina misini ir uzgesinus motora lieka nustatytas riebus misinys, kita diena kuri ant benzo ir kompas kuria riebiu benzo misiniu ir del to taip sunkiai kuriasi. Ar cia tiesa? Ar imanoma kazka padaryti, kad butu normaliai?
    Jusu dujininkas - " Hansas Kristianas Andersenas ......"
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  7. #107
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Jusu dujininkas - " Hansas Kristianas Andersenas ......"
    nieko panasaus dujininkas yra
    David Copperfield

    nes atsiranda tai kas neegzistuoja

  8. #108
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius oleg Žiūrėti skelbimus
    panasu i pradurta reduktorio membrana/ pres gesint masina perjung i benza,tegu padirbs kelias minutes .Rite jai uzsives gerai reiskia membrana.
    Pritariu.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #109
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2016.07.30
    Vietovė
    Šilutė
    Įrašai
    39
    Reputacija
    1


    To Olius:

    Vakar buvau pas Egidijų iš Kauno chip tuning. Superinis meistras. Tai va pas mane irgi nelabai iš karto vedasi ne iš pusės apsukimo kaip sakoma. Egidijus liepė pasikeisti kaip jis sakė paskirstymo velenėlį. Kas tas yra aš dėl savo nesubrendimo toje srityje nežinau, bet Egidijus parodė konkrečiai ką pakeisti. Dabar bandau atkasti tos detalės kodą kad bent žinočiau tiksliai ką pakeisti. Gal pas patį ir yra ta pati problema. Beje Egidijus sakė, kai pirksi, nepirk tos detalės, kurios kodas prasideda D raide nes jos yra brokuotos.
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2017.10.21, 19:32

  10. #110
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Vartotojas Žiūrėti skelbimus
    To Olius:

    Vakar buvau pas Egidijų iš Kauno chip tuning. Superinis meistras. Tai va pas mane irgi nelabai iš karto vedasi ne iš pusės apsukimo kaip sakoma. Egidijus liepė pasikeisti kaip jis sakė paskirstymo velenėlį. Kas tas yra aš dėl savo nesubrendimo toje srityje nežinau, bet Egidijus parodė konkrečiai ką pakeisti. Dabar bandau atkasti tos detalės kodą kad bent žinočiau tiksliai ką pakeisti. Gal pas patį ir yra ta pati problema. Beje Egidijus sakė, kai pirksi, nepirk tos detalės, kurios kodas prasideda D raide nes jos yra brokuotos.
    Kazkas čia ne visai taip. 3.6l motore yra keturi paskirstymo veleneliai!!!
    Bus paprasčiau visa motorą keist!!!!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •