Puslapis 3 iš 13 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 131

Gija: įvairios dujinės problemos

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    raganius
    Svečias


    Ne per seniausiai apturėjau P0172, važiuojant dujomis. Problema išspręsta dujinių purkštukų mechaniniu sukalibravimu (visų vienodai), jų išvalymu ir gumelių keitimu, dujų filtrų keitimu ir reduktoriaus membranos keitimu (dujas pūtė jau į vakuumą). Dėl prastos dujų kokybės ant LT rekomendavo dujų filtrus keisti keičiant variklio tepalus .

  2. #2
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius adaptotas Žiūrėti skelbimus
    Ne per seniausiai apturėjau P0172, važiuojant dujomis. Problema išspręsta dujinių purkštukų mechaniniu sukalibravimu (visų vienodai), jų išvalymu ir gumelių keitimu, dujų filtrų keitimu ir reduktoriaus membranos keitimu (dujas pūtė jau į vakuumą). Dėl prastos dujų kokybės ant LT rekomendavo dujų filtrus keisti keičiant variklio tepalus .
    jei ne paslaptis, kur tvarkei duju iranga?

  3. #3
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius adaptotas Žiūrėti skelbimus
    Ne per seniausiai apturėjau P0172, važiuojant dujomis. Problema išspręsta dujinių purkštukų mechaniniu sukalibravimu (visų vienodai), jų išvalymu ir gumelių keitimu, dujų filtrų keitimu ir reduktoriaus membranos keitimu (dujas pūtė jau į vakuumą). Dėl prastos dujų kokybės ant LT rekomendavo dujų filtrus keisti keičiant variklio tepalus .
    Mūsų skirtingos problemos kolega, dujos pas mane tik 2 mėnesiai kaip įdėtos... bet info gera, ateičiai. Beje dėl tos kokybės dujų, man leptelėjo mano dujininkas, kad kažkoks brudas dujose karts nuo karto pasirodo, kurio neišfiltruoja jokie filtrai. Tai po tokio "performenso" pas jį pastoviai pilnas kiemas. Prieš koki mėnesį purškė man į sistemą "carb clyner" nes nebepersijungdavo į dujas rytais. (praktiškai nauja įranga sustreikavo, pravalė pagerėjo bent jau tam kartui).

  4. #4
    raganius
    Svečias


    Jokia paslaptis. Dujų kompas pas mane "Tornado". Softą turėjo arčiausiai http://www.vikabaltus.lt/kontaktai/ . Jie skelbiasi, kad turi visas programas. Pataikiau ryte, kada nebuvo eilės, porą valandų ir išvažiavau. Visų darbų metu teko būti šalia - dirba tikrai skrupulingai ir atsakingai.

  5. #5
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius adaptotas Žiūrėti skelbimus
    Jokia paslaptis. Dujų kompas pas mane "Tornado". Softą turėjo arčiausiai http://www.vikabaltus.lt/kontaktai/ . Jie skelbiasi, kad turi visas programas. Pataikiau ryte, kada nebuvo eilės, porą valandų ir išvažiavau. Visų darbų metu teko būti šalia - dirba tikrai skrupulingai ir atsakingai.
    aciu, salia "Acuros" randasi.Kazkaip buvau primirses tuos meistrus.

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    tik uzsidek tinkama ne visi kamsciai tinka.

  7. #7
    romaas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius adaptotas Žiūrėti skelbimus
    Jokia paslaptis. Dujų kompas pas mane "Tornado". Softą turėjo arčiausiai http://www.vikabaltus.lt/kontaktai/ . Jie skelbiasi, kad turi visas programas. Pataikiau ryte, kada nebuvo eilės, porą valandų ir išvažiavau. Visų darbų metu teko būti šalia - dirba tikrai skrupulingai ir atsakingai.
    na ka, siandien apsilankiau pas juos. pakeite, sukalibravo purkstukus.pakeite duju filtra.Ir trauka pagerejo, nebetrukcioja prie sviesoforo. Atrodo ir pagreiti geriau ima.Pavazinesiu pora dienu, pamatysiu sanaudas, siandien mazai km prisukau, ryt bus aiskiau.

  8. #8
    provokator
    Svečias


    kiek kainavo purkstukai?

  9. #9
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    kiek kainavo purkstukai?
    keite ne purkstukus, (juos kalibravo) o ju gumeles, gal ne tiksliai issireiskiau. Kainavo su filtro pekeitimu 180lt. Siaip neleido stebeti proceso, bet as vis ilisdavau zvilgtereti, kas kaip...
    Jau siandien matosi, kad pravaziavau daugiau 50km.

  10. #10
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    o gal kad dujos pasikeite? ta prasme ne lietuviskos o vokiskos? kazkaip idomu daros. itariu reiks pas vokiecius kalibruotis..........ar eina tam kompui kaip nors paaiskint kad kitos dujos?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •