Puslapis 1 iš 9 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 112

Gija: Lempu sueuropinimas technikinei apžiūrai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Makena
    Svečias


    Lempu sueuropinimas technikinei apžiūrai

    Čia parinkau, kas mano galva, gali būt aktualu kam nors. Ne kažin ką esminio praleidau.


    Buvau siandiena TA, tai siulau visiems dujines maitinimo sistemos turetojams atkreipti demesi i duju irangos sumontavima, kadangi nuo 2006 lapkricio 1d. tokia apziura atlieka tik TA darbuotojai... Kabinejosi prie visko, net prie magnetuku . Visas zarneles isciupinejo. Dar manometro uzsimane salone..
    Duju balionas pas mane sumontuotas apacioje auto vietoje atsarginio rato.. Pagal reikalavimus apatinis jo taskas turi buti nutoles nuo vaziuojamosios dalies >20cm, pas mane vienas galas 22cm kitas 19cm - ipaise trukuma.
    Magistraliniai duju sistemos vamzdeliai nuo baliono iki variklio skyriaus negali buti pravesti arciau nei 10cm nuo ismetimo sistemos vamzdziu (jei arciau - turi buti izoliuoti metaline pertvara - tada tinka), pas mane atstumas 9 cm - irase trukuma...
    Soniniai posukiu zibintai sparnuose butini - ipaise trukuma.
    AWD auto stabdziu negalejo patikrinti - nusiunte sekanti karta i centrine bustine, ten yra stendas ant kurio tikrina tik bendra automobilio stabdymo efektyvuma.. Kaip kas tiksliai ten pakomentuosiu kai atliksiu pakartotine apziura...

    Prisikabino prie neveikiancios farkopo rozetes - visai uzmirses buvau, po to prisikabino prie klibancio traukes antgalio ir galu gale - nerodo duju kiekio! Ciudnikai, ne kitaip
    Nuvarem i BRC, pasirodo daviklis yr, pludes nima. Nu tai 'pareguliavo', kad rodytu 2/3 baliono - suejo Kablys buvo nuoperuotas nafig - taip buvo greiciau Nu o traukes antgali pakeitem
    O mitas, kad reikia siust zmona tai nelabai pasitvirtino - abu kartus ji vaziavo, TA praejo is antro karto

    Vakar numyniau su savo ofocialiai.
    Prisikniso prie lempu ir kitu bedu.
    Del lempu sakau hebra neisprotekit tokias saibas man kisti i liustrus kazkokia nesamone.
    Sakau as jum is esamo situacijos europa padarau tik be E raides.
    I atbulini ikisu oranzines lempas pajungiu posuki .Po masina pakabinu atskira lempa atbuliniu.Tada jie sako ir dar pries rukini pakabink.
    Po to sakau priekines faras perdarau pazibintis bus baltas posukis oranzinis.
    Sako nu gal ir tiks tada.
    Palauk As jam kaip tai gal tiks Cia ne angliskos faros kurios sviestu i kita puse jos yr simetriskos ir niekam nekliudo ir t.t.
    Tada jie sako ok padarai tokius pakeitimus ir viskas pasirasom.
    Situacija tokia kad truputi lauzesi del tos E raides tai reziume gavosi sakau lempas atbuliniu ir priesrukiniui as jums pakabinsiu su E raida
    Jie ziuri ne i pasakas o kaip bus viskas padaryta realiai ir viskas turi junginetis taip kaip priklauso.Padirbeti teks bet su USA lempom praleidzia.As aiskinausi viska iki smulkmenu.Pasirodo tai visikai normalus variantas.
    Ir mano draugelis kaip suzinaojau tokiu budu be jokiu pinigu oficialiai savo DODGE pravare TA. Kas liecia spinduli tai atsakymas buvo tiks.Cia biski buvo mykimo.
    As pasakiau jei isidesiu kitaiska europine lempa su E zenklu ji svies taip pat.
    Tuomet jie patys visa tai patvirtino.
    Ir Atsake jei bus padaryti visi pakeitima TA praeiti kliuciu neliks.

    Visi kas dejotes dujas po 2006.11.01 atkreipkit demesi, kad pries einant TA reikia pasikeisti automobilio registracijos pazymejima, kuriame butu nurodyta kuro rusis BENZINAS/DUJOS
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.06.21, 07:38

  2. #2
    Makena
    Svečias


    Šiap, gal kas žinot, kaip dėl priekinio stiklo TA reaguoja? Jau tolokai trim kryptim pabėgęs yr. Man netrukdo, o kaži kaip jiems?

  3. #3
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    Jiems labai stipriai trugdys. Pernai keičiau: 350lt naujas, 220lt devetas. Čia su pakeitimu kaina.

  4. #4
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Didmiestyje ir grezt gabaritus i faras drauziama ir galas turi buti padarytas pagal europine spalvine gama.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #5
    Zydrius
    Svečias


    Čia viskas sudėta, kas tikrinama per TA:
    http://www.vta.lt/index.php/lt/p/pag...ros-dokumentai

  6. #6
    Makena
    Svečias


    Ačiū. Matomai teks keist stiklą, nes vargiai jiems įrodysiu, kad man netrukdo. Arba reikia savo bičo ten, neišprotėjusio kokio. Nes vienam tokiam, tai rublius ne taip paduodi, tai lipk-nelipk ir apskritai - paukščių kalba šneka (lauktuves padėt jam reikia tarp popierių, o kai padėjau- tai ne tarp tų), tai daugiau nervų sugadinau, nei būčiau kokiam rajone praėjęs pas pagydytus jau.

  7. #7
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Anksciau leisdavo. Todel ir radai tokiu
    Dabar leidzia grezioti tik penktukams, kadangi pas juos ir usa farose yra butent gabaritams numatyta vieta.
    Senesniuose dabar daroma mazdaug taip: http://old.voyager.lt/uploads/newbb/...ea986e0fa2.jpg

    Ir dar - dabar gabaritinis zibintas butinai turi tureti zymejima A-02 , t.y. turi buti butent tam skirtas.

    Pasiskaitinek cia: http://old.voyager.lt/modules/newbb/...de=0&start=560
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.06.21, 07:40
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #8
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Gerai, kad ieskai informacijos. Bet cia iskasei dalinai pasenusi straipsni. Jau treti metai kaip E raidziu ant zibintu nebereikia.

  9. #9
    Dainioška
    Svečias


    Skaitau visus postus, susijusius su lempomis IV-ui ir kaip suprantu reziume toks:
    1. Galinėse farose perdarome, kad posūkius rodytų "atbulinės eigos" faros vietose, priešrūkinį ir atbulinės eigos - kabiname liustrą pagal tech. reikalavimus. Čia kaip viskas ir aišku.
    2. Priekinėse farose gręžti negalima (suprantu, jei bus išgręžta, piktieji dėdės nepraleis), todėl lieka alternatyva - kabinti kažkokius žibintukus su A-02 žymėjimu? (tas nėra gražu, bet ką padarysi), pirkti Europines už belenkiek pinigų ), nuomotis Europines ), arba važiuoti į technikinę su minimum Daukanto rekomendacijom.
    3. Darbe girdėjau dar vieną gandą, susijusį su Amerikonų įteisinimu, bet nesusijusį su faromis - tai tempimo-traukimo kilpos. Kaip ten su jom yra, o tiksliau ar jos yra ir jos būtinos technikinei?

  10. #10
    bonsai
    Svečias


    musu IV-uko europinimas:
    1. priekyje gabaritai tuose grioveliuose salia priesrukiniu. Sureguliuosim spinduli pagrindiniu zibintu.
    2. sonuose sparnuose posukiu atkartotojai.
    3. gale: i parktroniku juodaja plastmase ileidziami atbulines eigos ir priesrukiniai zibintai. Esanciuose zibintuose gale nekeisim nieko. Jie kaip suprantu tinka.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •