Puslapis 8 iš 12 PirmasPirmas ... 678910 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 71 iki 80 iš 112

Gija: Lempu sueuropinimas technikinei apžiūrai

  1. #71
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Man irgi tas šašas po bamperiu nepatinka.susidejau lemputes i fara tai zmogelis kuris uzsima sueuropinimu sako netika,tipo fara be zymejimu.reiks tik pakeist i led lemputes nes paprastos silpnai sviecia ir pagaliau galesiu i technikine varyt☺.Tik ta mygtuka reik issiaiskint kaip pajungti kad lempute sviestu

  2. #72
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Orginalu mygtuką pats nepajungsi. Reik body kompa perkonfiguruot....

  3. #73
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    O kokius led'us ten geriau tinka? Reikia ir savo sutvarkyti.... O mano pardavėjas buvo sakęs kad ta praeisi be problemų su perdaryta žibintą, bet kai sertifikuoja inspektoriai pradeja kabinėtis (anksčiau buvo norm)

  4. #74
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    O aš ne vieną mačiau pardavime su priekiniuose žibintuose įdėtom gabaritinėm. Kaip jie praeina TA?

  5. #75
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    O aš ne vieną mačiau pardavime su priekiniuose žibintuose įdėtom gabaritinėm. Kaip jie praeina TA?
    pagal tuo metu vertinusio darbuotojo nuotaiką. kolegė pasakojo kaip nepraėjo TA dėl neveikiančių valytuvų ant priekinių žibintų, nors mašiną jau pirko su tokiais.
    Born in USSR

  6. #76
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Pofik kokia tikrintojo nuotaika. Man 16m su vienu bandė aiškint kad mol netinka. Daejau iki viršininko. Tada tiko, kadangi tai yra gamykliškai numatyta vieta. Paskutinius kelis men neturėjau nieko, tai nzn nebent pasikeitė kas.... Bet abejoju.

  7. #77
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Zodziu priregistravau ir praejau expertizes visokias☺.Norejau pasidalinti patirimais.Is pirmo karto ekspertizes nepraejau netiko priesrukiniu mygtukas,as pastates buvay paprasta paspaudziama mygtuka su lempute.Jis netinka kadangi isjungus artimas sviesas tas mygtukas neisijungia,turi buti su rele ir issijungti galine priesrukine iskarto isjungus trumpas sviesas.Galinej faroj negalima statyt ledus man sake kadangi nera numatyta vieta tai as jau nebesigincijau.Pakeiciau ta mygtuka ir vel i ekspertize.Ano zmogelio nebuvo tai kitas atejo,mygtukas tiko naujas tai prisikniso prie priekiniu faru tipo negraziai istatyti pazybinciai negraziai jam isgresta ir faros turi buti vienodos priekines arba abi usa arba abi europa,mano viena tokia kita kitokia.Nu zodziu tada kraujas uzvire ir pradedi kelt balsa kad vienam tinka kitam ne.Pasitare jie tarpusavi pripazino kad gerai.Tada i tech apziura ten dar laaaabai jieskojo ko prisiknis ir i regitra.tada vaziuot namo gert vodke nervus nuramint☺.Beje veiksmas Vilniui pagrindiniame.

  8. #78
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius aliurc Žiūrėti skelbimus
    Zodziu priregistravau ir praejau expertizes visokias☺.Norejau pasidalinti patirimais.Is pirmo karto ekspertizes nepraejau netiko priesrukiniu mygtukas,as pastates buvay paprasta paspaudziama mygtuka su lempute.Jis netinka kadangi isjungus artimas sviesas tas mygtukas neisijungia,turi buti su rele ir issijungti galine priesrukine iskarto isjungus trumpas sviesas.Galinej faroj negalima statyt ledus man sake kadangi nera numatyta vieta tai as jau nebesigincijau.Pakeiciau ta mygtuka ir vel i ekspertize.Ano zmogelio nebuvo tai kitas atejo,mygtukas tiko naujas tai prisikniso prie priekiniu faru tipo negraziai istatyti pazybinciai negraziai jam isgresta ir faros turi buti vienodos priekines arba abi usa arba abi europa,mano viena tokia kita kitokia.Nu zodziu tada kraujas uzvire ir pradedi kelt balsa kad vienam tinka kitam ne.Pasitare jie tarpusavi pripazino kad gerai.Tada i tech apziura ten dar laaaabai jieskojo ko prisiknis ir i regitra.tada vaziuot namo gert vodke nervus nuramint☺.Beje veiksmas Vilniui pagrindiniame.
    Sveikinimai. Tai kiek čia prie jo - pusę metų vargai kol iki galo daėjai?
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #79
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Jo ,kazkur su remontais panasiai isejo.pats beveik viska dariau ir pirma karta tai sunkoka☺

  10. #80
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Vos ne kaip kudikis išnešiotas Tai dabar tikras šeimos narys
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •