Puslapis 3 iš 9 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 112

Gija: Lempu sueuropinimas technikinei apžiūrai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    kestutisksd
    Svečias


    na gal.... bet jei jau butu draudziama gabaritams lizdus isgrezti,tai kaip tada juos istatyti,a? ir manau jai to neleistu,tai tikrai buciau nerades nei vienos auto su taip isgreztais gabaritais

  2. #2
    echo
    Svečias


    sveiki,turiu bėdą su priešrūkinio žibinto jungikliu. Meistrai sutvarkė viską kaip reikia,įdėjo va tokį jungiklįR13-91B-01R.jpg ekspertams nepatiko kad jis neišsijungia automatiškai išjungiant šviesas Gal galit patart kokį kitą montuoti

  3. #3
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Reikalavimai isdestymui cia: http://www.vta.lt/Data/apsvietimas.pdf
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #4
    echo
    Svečias


    Aciu, as kaip tik si dokumenta jau nagrineju,ir sutinku su tuom kad min.35 cm aukstis priekiniams gabaritams(mano 33,5cm),bet cia nei zodzio apie automatini priesrukiniu issijungima(P.S. bet ekspertas man rode kazkoki lapa su smulkiu jungtuko veikimo aprasymu ir tas skiriasi nuo cia pateikiamo)Taip pat nera reglamentuojama galinio priesrukinio ir atbulinio montavimo i bamperi(tik soniniai atstumai),bet ne kiek gyliai i bamperi jie turi but sumontuoti.Man ekspertas pabreze kad jie per daug issikise ir yra pazeidziami
    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Reikalavimai isdestymui cia: http://www.vta.lt/Data/apsvietimas.pdf

  5. #5
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    manau jie tiesiog nori gauti J. Basanaviciaus rekomendacija kaip minimum...maksimum kad daukantas butu..
    dar to negirdejau kad atsikisimai butu uzkliuve..

    Citata Autorius echo Žiūrėti skelbimus
    Aciu, as kaip tik si dokumenta jau nagrineju,ir sutinku su tuom kad min.35 cm aukstis priekiniams gabaritams(mano 33,5cm),bet cia nei zodzio apie automatini priesrukiniu issijungima(P.S. bet ekspertas man rode kazkoki lapa su smulkiu jungtuko veikimo aprasymu ir tas skiriasi nuo cia pateikiamo)Taip pat nera reglamentuojama galinio priesrukinio ir atbulinio montavimo i bamperi(tik soniniai atstumai),bet ne kiek gyliai i bamperi jie turi but sumontuoti.Man ekspertas pabreze kad jie per daug issikise ir yra pazeidziami

  6. #6
    crysleris
    Svečias


    Jei norės prisiknis prie bet ko. Yra planas kiek praleisti, kiek ne, ir jei papuolei ant to plano, tai vistiek ras prie ko prisikabinti. Patikrinau karta internete savo mašinų, TA. Tai žinot radau net įrašą, kad nebuvo gesintuvo, vaistinėlės. nu tiesiog pritrūkau žodžių: aš juos ant sėdynės, matomoj vietoj net padedu, o iš kitos pusės net nepaklausia manęs ar turiu. bet kad riebiau atrodytų, derašo ko trūksta.

    Ir tikrai abejoju ar davimas žmonai, draugei, na galų gale moteriai, padeda. Vieną kartą nuvažiavau, nepraėjau, daugiau pati nevažiuoju. Antrą kartą kai reikėjo varyti, daviau servisui kad pravarytų (kažką ten tvarkiaus, tai tuo pačiu), tai pravarė, kabinosi tik prie rūdžių, bet praėjo. Aš galiu lažintis 100 proc. būčiau nepraėjus. Dabar po metų laukia vėl TA, faktas kad nepraeisiu, bet remontuoti mašinai kėbulą neapsimoka, brangiau nei mašina kainuos. ant durniaus bandysiu špakliavoti, dažyti, o gal..... bet pati nevarysiu. velniai nematė.

    rugsėjį laukia Chrysler TA, tai žiūrėsiu kokių siurprizų pateiks, bet jaučiu duosiu vyriškai giminei varyti. Kam čia tampyt likimą už ūsų. Ant moterų jie 100 proc. tuos planus ir vykdo. nes moteris nepasiginčys.

  7. #7
    echo
    Svečias


    O man čia atrodo paprasčiausias išsidirbinėjimas,jungiklis šviečia,priešrūkinį įjungia ir išjungia ir kažkaip čia pas jus niekur neužtikau kad jungiklis pats turėtų automatiškai išsijunginėt. Kažkuriam poste radau nuotrauką žydrai šviečiančio ir tas tiko

  8. #8
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius echo Žiūrėti skelbimus
    O man čia atrodo paprasčiausias išsidirbinėjimas,jungiklis šviečia,priešrūkinį įjungia ir išjungia ir kažkaip čia pas jus niekur neužtikau kad jungiklis pats turėtų automatiškai išsijunginėt. Kažkuriam poste radau nuotrauką žydrai šviečiančio ir tas tiko
    Pagal TA reikalavimus, berods, priesrukinis zibintas turi isijungti tik veikiant trumposiomis sviesomis. "Meistrai" priesrukinio pliusa i jungikli "paeme" 1-oje pasitaikiusioje vietoje, o ne nuo trumpuju sviesu maitinimo. Isjungus trumpasias sviesas priesrukinis tai pat issijungtu "automatiskai".
    Visos bedos ir jokio cia issidirbinejimo nera

  9. #9
    echo
    Svečias


    Matau nelabai mane supratote,tas automatiškai nesigauna,jei vėl įjungi trumpąsias šviesas,priešrūkinis vėl žybės,o pasak ekspertų turėčiau vėl paspaust tą jungiklį kad įsijungtų priešrūkinis.

  10. #10
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    nekertu biski. supratau, kad meistrai dare, o ne pats ir varai ekspertize (nes TA gavrikai ekspertais dar neuzsitarnauja vadintis). jei viska prisimeni (jei nepameni: tada jie diktuoja, tu uzsirasai) ir atgal pas tuos meistriukus ir tegu masto kur kokia rele ikist reikia.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •