Puslapis 4 iš 12 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 112

Gija: Lempu sueuropinimas technikinei apžiūrai

  1. #31
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Reikalavimai isdestymui cia: http://www.vta.lt/Data/apsvietimas.pdf
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  2. #32
    echo
    Svečias


    Aciu, as kaip tik si dokumenta jau nagrineju,ir sutinku su tuom kad min.35 cm aukstis priekiniams gabaritams(mano 33,5cm),bet cia nei zodzio apie automatini priesrukiniu issijungima(P.S. bet ekspertas man rode kazkoki lapa su smulkiu jungtuko veikimo aprasymu ir tas skiriasi nuo cia pateikiamo)Taip pat nera reglamentuojama galinio priesrukinio ir atbulinio montavimo i bamperi(tik soniniai atstumai),bet ne kiek gyliai i bamperi jie turi but sumontuoti.Man ekspertas pabreze kad jie per daug issikise ir yra pazeidziami
    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Reikalavimai isdestymui cia: http://www.vta.lt/Data/apsvietimas.pdf

  3. #33
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    manau jie tiesiog nori gauti J. Basanaviciaus rekomendacija kaip minimum...maksimum kad daukantas butu..
    dar to negirdejau kad atsikisimai butu uzkliuve..

    Citata Autorius echo Žiūrėti skelbimus
    Aciu, as kaip tik si dokumenta jau nagrineju,ir sutinku su tuom kad min.35 cm aukstis priekiniams gabaritams(mano 33,5cm),bet cia nei zodzio apie automatini priesrukiniu issijungima(P.S. bet ekspertas man rode kazkoki lapa su smulkiu jungtuko veikimo aprasymu ir tas skiriasi nuo cia pateikiamo)Taip pat nera reglamentuojama galinio priesrukinio ir atbulinio montavimo i bamperi(tik soniniai atstumai),bet ne kiek gyliai i bamperi jie turi but sumontuoti.Man ekspertas pabreze kad jie per daug issikise ir yra pazeidziami

  4. #34
    crysleris
    Svečias


    Jei norės prisiknis prie bet ko. Yra planas kiek praleisti, kiek ne, ir jei papuolei ant to plano, tai vistiek ras prie ko prisikabinti. Patikrinau karta internete savo mašinų, TA. Tai žinot radau net įrašą, kad nebuvo gesintuvo, vaistinėlės. nu tiesiog pritrūkau žodžių: aš juos ant sėdynės, matomoj vietoj net padedu, o iš kitos pusės net nepaklausia manęs ar turiu. bet kad riebiau atrodytų, derašo ko trūksta.

    Ir tikrai abejoju ar davimas žmonai, draugei, na galų gale moteriai, padeda. Vieną kartą nuvažiavau, nepraėjau, daugiau pati nevažiuoju. Antrą kartą kai reikėjo varyti, daviau servisui kad pravarytų (kažką ten tvarkiaus, tai tuo pačiu), tai pravarė, kabinosi tik prie rūdžių, bet praėjo. Aš galiu lažintis 100 proc. būčiau nepraėjus. Dabar po metų laukia vėl TA, faktas kad nepraeisiu, bet remontuoti mašinai kėbulą neapsimoka, brangiau nei mašina kainuos. ant durniaus bandysiu špakliavoti, dažyti, o gal..... bet pati nevarysiu. velniai nematė.

    rugsėjį laukia Chrysler TA, tai žiūrėsiu kokių siurprizų pateiks, bet jaučiu duosiu vyriškai giminei varyti. Kam čia tampyt likimą už ūsų. Ant moterų jie 100 proc. tuos planus ir vykdo. nes moteris nepasiginčys.

  5. #35
    Dainioška
    Svečias


    Užvakar variau vonią į tech. apžiūrą. Buvau ramus, kaip belgas - auto stengiuosi prižiūrėti. Atėjo toks entuziastingas jaunuolis ir pasipylė - viena lempa per daug juda kitos atžvilgiu, netinkamai pritvirtintas akumuliatorius, vienas žibintas šiek tiek ne ten šviečia, dujų vamzdelis po auto dugnu vienoje vietoje pritvirtintas ne varžtu, o plastikine sąkaba. Gavau baltą lapą ir variau "remontuotis" - po valandos automobilis buvo techniškai tvarkingas ir kitą rytą techninė praeita (be je servise blogai sureguliavo lempas, bet pasitaikė normalus priėmėjas, tai pats pareguliavo). Nieko negaliu kaltinti - pats kaltas, bet iki šiol mano automobiliuose tokių dalykų netikrino.
    Dar papiktino vos ne dvigubas mokestis "dujinėms" auto - papildomai užtrunka apie 2 minutes, o įkainuotos tai......

  6. #36
    wongas
    Svečias


    Šeštadienį aš ir variau savo daržinę....Ir ką tu galvoji smulkmenos - neveikia "priešrūkinis", pakeisti posūkių lempas, nes jos baltos ne orandžinės......
    O svarbiausia reikia keisti techninį pasą - nes auto su dujom......O pase nuo 2008 m. įrašyta benzinas....blyn vėl pinigai vėjams

  7. #37
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    ne už kalnų laikas, kai bandysiu savo vonią legalizuoti lietuvos keliams, būtų įdomu pamatyti keletą buferių su papildomais spuogais gabaritams, arba koks variantas yra optimalus klubiečių nuomone.. Lempų kažkaip gręžt nepatarė, tai pradžiai manau to ir nedarysiu, taigi klasikinis su tvarkingais ledais būtų pageidaujama.. kokio gamintojo galima šiam reikalui pritaikyti, numatoma vieta - rįkinio grotelės ( gal kas foto įdės, taip pat būsiu dėkingas )

  8. #38
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    ne už kalnų laikas, kai bandysiu savo vonią legalizuoti lietuvos keliams, būtų įdomu pamatyti keletą buferių su papildomais spuogais gabaritams, arba koks variantas yra optimalus klubiečių nuomone.. Lempų kažkaip gręžt nepatarė, tai pradžiai manau to ir nedarysiu, taigi klasikinis su tvarkingais ledais būtų pageidaujama.. kokio gamintojo galima šiam reikalui pritaikyti, numatoma vieta - rįkinio grotelės ( gal kas foto įdės, taip pat būsiu dėkingas )
    Reflektorių grežti negalima, taigi atsiunčiau pačiam nuotrauką gab.jpg teh apž prieš 1.5 mėnesio praėjo- farose įleista nepažeidžiant reflektoriu. Jai nori papyldomu - pilnas aleksoto turgus.Papyldomiems gabaritams ne gamintojas aktualu o ženklinimas- sertifikatas.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #39
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Reflektorių grežti negalima, taigi atsiunčiau pačiam nuotrauką gab.jpg teh apž prieš 1.5 mėnesio praėjo- farose įleista nepažeidžiant reflektoriu. Jai nori papyldomu - pilnas aleksoto turgus.Papyldomiems gabaritams ne gamintojas aktualu o ženklinimas- sertifikatas.
    Tikriausiai kolegą ramuz sumaišei su manim, tarp mūsų apie pora kilometrų atstumas toj pačioj gatvėj , nuotrauką man siuntei .

  10. #40
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raivo Žiūrėti skelbimus
    Tikriausiai kolegą ramuz sumaišei su manim, tarp mūsų apie pora kilometrų atstumas toj pačioj gatvėj , nuotrauką man siuntei .
    Akurat sumaišiau....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •