Rezultatai 1 iki 10 iš 13

Gija: Baliono manometras

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Rimelis
    Svečias


    Pagal taisykles reikalinga kad duju būtų daugiau nei pusę bako, o kadangi balionas pakabintas vietoj zapaskės ir kad pažiūrėt kiek tas manometras rodo reikia užvažiuoti ant duobės, taip kad man jo parodymai pabarabanu (orientuojuosi pagal km). Man idomu ar po manometro stikliuku yra duju (jei nuemus stikliuka, priverstinai pasukt rodykle kiek reikia?).

  2. #2
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Rimelis Žiūrėti skelbimus
    Pagal taisykles reikalinga kad duju būtų daugiau nei pusę bako, o kadangi balionas pakabintas vietoj zapaskės ir kad pažiūrėt kiek tas manometras rodo reikia užvažiuoti ant duobės, taip kad man jo parodymai pabarabanu (orientuojuosi pagal km). Man idomu ar po manometro stikliuku yra duju (jei nuemus stikliuka, priverstinai pasukt rodykle kiek reikia?).
    Manau, kad po stikliuku dujų tikrai nėra.Dujos yra tik monometro vamzdelyje, kuris yra lenktos formos ir veikiamas dujų spaudimo tiesiasi ir per traukelę perduoda judesį krumpliačiui kuris sujungtas su rodykle.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •