Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 13 iš 13

Gija: Baliono manometras

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Rėmėjas sobos avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    44
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimelis Žiūrėti skelbimus
    Vienu žodžiu, varant technikinę apžiūrą prisikabino, kad dujų balione mažiau nei puse baliono kiekio (pagal prie baliono esančio manometro parodymus). Dabar reikia varyti pakartotinei apžiūrai,, na ir pripilu pilną balioną, o manometras rodo tą patį (mažiau nei pusę)-pasirodo užstrigęs. Gal yra kokių minčių kaip esant pilnam dujų balionui sutvarkyti šį reikalą.
    Visai neseniai ir aš turėjau tą pačią problemą, sako važiuok pasikeisti. Nežinau koks pas tave balionas, bet bent jau pas mane tas manometras keičiasi iš išorės atsukus du varžtelius, nereikia nei dujų išvažinėti. Jis su plude esančia pačiam balione jungiasi magnetiniu principu, o iš jo išeina du laidai į daviklį salone kuris rodo dujų kiekį.
    Tiesa, pakeitus tą vadinamą "manometrą", nors jis vadinasi kitaip, o dujininkai jį vadina tiesiog laikroduku, parodymai gali neatitikti, pas mane dabar rodo apie 10-15 litrų daugiau, bet TA tinka, jiems svarbiau kad rodytų daugiau nei puse baliono.

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Siais laikai praeita tech apziura neatspindi tvarkingo automobilio bukles

  3. #3
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    As isivaizduoju, kad turetu atspindeti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •