Puslapis 3 iš 3 PirmasPirmas 123
Rezultatai 21 iki 27 iš 27

Gija: 2.8 CRD daug ryja, netraukia, apsukos nekyla daugiau 2500 rpm

  1. #21
    ezis
    Svečias


    Sveiki,

    pas mane 2005 2,8 crd. kuro ryja 12,5 ir nesvarbu ar trasoj ar mieste. Trasoj laikau apie 110km/h mieste negainioju..gal galit kokiu ideju mestelt?
    Del apsuku tai cia ribotuvas ties 2500rpm suveikia, bet tik ant P ir N ant darbiniu turi kilt kiek spaudi.

  2. #22
    rusla.s
    Svečias


    Pas mane tie patys metai, tas pats variklis ir labai panašios kuro sąnaudos. Pastebėjau kažkaip paskutiniu metu jos išaugo taip būdavo 9-10 l/100km.


    Citata Autorius ezis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    pas mane 2005 2,8 crd. kuro ryja 12,5 ir nesvarbu ar trasoj ar mieste. Trasoj laikau apie 110km/h mieste negainioju..gal galit kokiu ideju mestelt?
    Del apsuku tai cia ribotuvas ties 2500rpm suveikia, bet tik ant P ir N ant darbiniu turi kilt kiek spaudi.

  3. #23
    Aldas
    Svečias


    Sveiki,
    Įsigijau Grand Voyager'į 2,8 CRD, 2007m. ir apturėjau problemą su TA. Net netikrino dūmingumo nes ant P ir N pavarų variklio sūkiai nekyla daugiau kaip 2500 apsk/min. Važiuojant kyla iki raudonos linijos. Patarė susiremontuoti gedimą arba atnešti pažymą iš Chrysler, kad taip turi būti.
    Gerbiami kolegos - ar čia iš tikrųjų gedimas? Ačiū.

  4. #24
    raganius
    Svečias


    gal dar lūpas medumi jiems patept ?

  5. #25
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    cia ne gedimas, o taip yra nes yra ribotuvas ir niekad jos nepakils ant p ar n padeties, tikri grybai kas TA dare
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  6. #26
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Aldas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    Įsigijau Grand Voyager'į 2,8 CRD, 2007m. ir apturėjau problemą su TA. Net netikrino dūmingumo nes ant P ir N pavarų variklio sūkiai nekyla daugiau kaip 2500 apsk/min. Važiuojant kyla iki raudonos linijos. Patarė susiremontuoti gedimą arba atnešti pažymą iš Chrysler, kad taip turi būti.
    Gerbiami kolegos - ar čia iš tikrųjų gedimas? Ačiū.


    Zinau ta finta jie man irgi taip pasiule.
    Tai trumpai teko juos isvadinti neisprususias. Soko ziureti auto datas ir t.t. o ten parasyta duminguma tikrinti prie 4800 aps.
    Ji man tai rode. Tada as jiems pasiuliau pasijungti prietaisa savo atsijungti ribotuva ir tikrinti kaip jiems nurodyta.
    Taciau pasirodo kad jie tokiu aparatu neturi. Bande irodyti, kad gedimas taip kaip ir tau.

    Tuomet jiems pasiuliau isesti salia ir parodysiu kaip vaziuoja gatveje ir nera jokiu ribotuvu ir gedimuo.
    Tai po visu siu diskusiju vistik suprato kad kabinejasi. Nusistate savo prietaisus kaip reikia ir patikrino dumunguma ir baigeis visi ju isidirbinejimai.

    Tingiu viska smulkiai aprasineti. Cia tai grubiai esme sumeciau.

  7. #27
    Aldas
    Svečias


    Sveiki,
    Ačiū už atsakymus.
    Gavau pažymą iš Chysler, kad laisvi variklio sūkiai yra ribojami iki 2500 aps/min. Nuvežiau tam pačiam mane tikrinusiam "grybui", tai dūmingumą pamatavo sunkvežimių linijoje visai negazuodamas. Bet vistiek nepripažino savo neišmanymo.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •