Puslapis 4 iš 8 PirmasPirmas ... 23456 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 76

Gija: Check TPM system

  1. #31
    Tadas4x4
    Svečias


    O i LT parduotuves turbut niekas ju neveza?

  2. #32
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Gal,Tadai, su nekokybiška izoliacija prilipinai nenuriebalinęs-Aidas rašė,kad taip yra išsprendęs ir neminėjo,kad būtų nukritę.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  3. #33
    Tadas4x4
    Svečias


    nuriebalinau, izoliacija is senuku, emiau geriausia kokia jie tik turejo. Gal, kad apviniojau skocu, tas daviklis ir nedirba, arba atsiklijaves uzsimuse.

  4. #34
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Daviklyje yra skylute, kuri matuoja slegi, gal ja uzklijavai?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #35
    Robčikas
    Svečias


    Arnai, apie šitą kalbi, ji turi būti atvira? Blin, aš bateriją pakeičiau ir neveikia tas daviklis man, o tik dabar pastebėjau foto, kad ji užsikimšusi... Reiks vėl ardyt ir atkrapštyt
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  6. #36
    Tadas4x4
    Svečias


    Kaip numanydamas as ja apipjausciau, bet deja..... negyvas, matyt uzsimuse atsikabines.

  7. #37
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Robčikas Žiūrėti skelbimus
    Arnai, apie šitą kalbi, ji turi būti atvira?
    Taip.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #38
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Nu va BL..T. Galiu pasakyti, kad dviguba izoliacija nikuja neatlaike. Siandien vaziuojant ismete klaida. Nuvaziavau iki artimiausios montavimo vietos, nusimontavau ir per nauja prikabinau su ta pacia dviguba izoliacija, tik dabar dar "skocu" pora kartu apsukau. Pravaziavau 20 miliu, bet daviklis taip ir neprisiriso (turbut jam krantai). Gal kas kokiu minciu , ar atliekama davikli turite parduot? P.s. tas nuluzes vamzdelis labai nesunkiai nusiima, gal buna atskirai ju pirkti?

    Sveiki visi.
    Tadas4x4 perskaiciau ir tavo privacia zinute bet nusprendziau atsakyti tiesiog cia. Gal mano patirtis bus naudinga visiems.
    Daviklio koteli man puikiai suremontavo Statoil prie Urmo bazes esanciose padangu montavimo dirbtuvese. Kaina tiksliai negaleciau pasakyti, bet uz 4 ratu nuemima nuo auto, permontavima, balansavima, uzdejima bei daviklio kotelio remonta sumokejau 80lt. Tradiciskai uz tokius darbus be daviklio remonto moku apie 60lt. Taip gaunasi kad daviklio remontas 20lt. Bet manau del kainos derekites kiekvienas, kam reiks. Jei reiktu pasiskambint : vadovo vardas Alfredas tel 861279164.
    Jei kas norit pasikeisti I nauja koteli, manau galima klausti usko pas Kesa. Pats nepirkau pas ji, bet jam reiktu pasakyti kad searchintu rockauto pagal musu modeli 2008-2013 CHRYSLER TOWN & COUNTRY 3.3L V6 OHV : Wheel/Tire : Tire Pressure Monitoring System (TPMS) Sensor Valve. Ten mano galva mums turetu tikti Part # 609142 (gali pagal part number search padaryti). Taciau as sito daigto neesu pirkes. Skant bus jusu rizika. . Tiesa kainajo nera maza..... 7.93usd. Tai manau Kestas paims apie 50lt.... . Beje galit ir patys registrintis site ir siustis....
    Arba galima toki pati paimti cia.....
    http://www.ebay.com/itm/TIRE-PRESSUR...r#ht_526wt_644
    Kaina su atsiuntimu apie 25lt....
    Na o shrotu ir tt galimybes mes visi ir taip zinome.

  9. #39
    Tadas4x4
    Svečias


    Nupirkau 5 daviklius po 30lt. su blogais vamzdeliais. Siaip naujas vamzdelis ir atsiuntimas kainuoja 18lt. Zodziu ruosiuosi vasarai

  10. #40
    Robčikas
    Svečias


    Kur pavyko taip nupirkti?
    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Nupirkau 5 daviklius po 30lt. su blogais vamzdeliais. Siaip naujas vamzdelis ir atsiuntimas kainuoja 18lt. Zodziu ruosiuosi vasarai

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •