Puslapis 8 iš 8 PirmasPirmas ... 678
Rezultatai 71 iki 76 iš 76

Gija: Check TPM system

  1. #71
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Tai taip suprantu, kad kazkuris daviklis nusprogs ir as tiesiog pamatysiu kuris neveikia(ar reiks visus keturis lupt lauk ir tikrint?)? Ir tada reiks lupt rata lauk ir jam pakeist batareika? Gal zinot kokia batarke dedasi?

  2. #72
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Dėl "kuris ratas" tai priklauso nuo komplektacijos. Jei rodo visus ratus atskirai tai rodys ir kuris dings.
    Dėl "pakeisti batarke" ten irgi ne taip tai paprasta... ji realiai nėra keičiama, o keičiasi visas daviklis. Tačiau kaip pamenu Kazlas keitė ir yra forume info.

  3. #73
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Ar ccia pas mane viena taip..per salcius pradejo rodyti, kad vienoje padangoje yra 199 slegis, pavaziavos koki 15 km jau pakilo iki 210, nuvariau pas montuotojus, kad dapustu, tai sako, kad rodo 2,5 atmosferos, tiek kiek ir reikia. Ar cia jauda viklis dar labiau i pabaiga? Ar cia salcio isdaigos ir nekreipt i tai demesio?

  4. #74
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Siaip šaltyje slėgis sumažėja.... pas mane visuose ratuose taip darosi, tik keista kad montuotojai pamate gera slėgį...
    Atšalus orams aš užsuku į statoil ir dapuciu... Manyčiau pasitikrink ir tu kažkur kitur. Gal montuotoju prietaisas grybą supjove....

  5. #75
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Tesiant toliau, tai del tu montuotoju, tai pasirodo, kad pas mane davikliai sukeisti vietomis ir buvo nuleistas ne priekinis kairys, o galinis desinys. Taip supratau montuojant buvo sukeisti davikliai, Tai jie nesuvaikscios automatiskai i vietas? Gal del to meta man check TPMS ??? Nes jau keli metai vazineju ir vis uzsidega tas pranesimas
    Ir jau pastebejau, kad patys tie vamzdukai aliuminiai keli jau nusideveja nemazai, Ar tiktu jeigu uzsisakyciau tokius:
    https://www.rockauto.com/en/moreinfo...441237&jsn=602

  6. #76
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Jei pas tave metaliniai tai prie situ nepritvirtinsi davikliu. Turi pirkt metalinius. Dėl Check tpms system, reik ieškot bedos. Kazkas bus negerai nes davikliai turi atsipaistyti kai viskas Ok.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •