Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 76

Gija: Check TPM system

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Tai avtapliusas pilnas skelbimu.... Skambinam detalistams ir perkam...

  2. #2
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    minivenas.lt 70 litu , idedi , ir prisirisa per kokius 20 km , buvau 1 neidejes i 2011m chrysler , tai po mazdaug 20 km ismete klaida , dabar idejau davikli , tai tik po kokiu 20-30 km prisiriso , ir klaidos neber .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  3. #3
    Robčikas
    Svečias


    Minivenas neturi. Bandysiu veliau paklaust, nera skubos.

    Citata Autorius Aidas Žiūrėti skelbimus
    minivenas.lt 70 litu , idedi , ir prisirisa per kokius 20 km , buvau 1 neidejes i 2011m chrysler , tai po mazdaug 20 km ismete klaida , dabar idejau davikli , tai tik po kokiu 20-30 km prisiriso , ir klaidos neber .

  4. #4
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Logiskai, jei daviklis be slegio, sistema turetu duoti pranesima, kad tuscia padanga...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Teke sneketi sia tema su meistriuku daranciu ivairiausius fokusus su siom auto. Atsakymas toks : kad prisiprogramuot reikia kad butu slegis kai prisiprogramuoja gali buti 0 ir matysi 0. Taip kad nzn... linkes tiketi zmogum per kurio rankas Kaune 95% TC su elektronikos tiuningais praeina .... Is savo patirties galiu pasakyt tiek. Veziokis auto viduje kiek nori "tuscius" daviklius sistema nereaguoja, o i rata su slegiu po poros km gauni Check TPM system nes 5 ratu ji nesupranta....

  6. #6
    Tadas4x4
    Svečias


    Atvaziavau i gimta Kauna . Norejau slegi padangose pasireguliuoti. Ogi ziuriu vienas vintylio vamzdelis suestas (matyt kai montavo Gargzduose). Ar yra Kaune kompetetingi meistrai, kurie uzsiimtu su situo mano niekniekiu?

  7. #7
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Atvaziavau i gimta Kauna . Norejau slegi padangose pasireguliuoti. Ogi ziuriu vienas vintylio vamzdelis suestas (matyt kai montavo Gargzduose). Ar yra Kaune kompetetingi meistrai, kurie uzsiimtu su situo mano niekniekiu?
    Man yra buve kad besukant ventilio dangteli "atsisuko" su visu ventilio galu..... Cia mano galva prabangios musu ziemines druskos padeda.... Ir dabar ant dvieju ratu davikliu matau isgrauzinus. Matomai arteja laikas kai ir jie nulus.

    Nuluzimo problema sprendziu paprastai. Duralio kotelis yra toks pats kaip kaip ir senesniuose davikliuose. Kadangi turiu "prigriautu" pacifica si 315MHz davikliais tai turiu ir senesniu davikliu kurie netinka I V-uka. Ji issiardau (isimu aliumini koteli) ir persuku I nuluzusio vieta (aisku sumontuodamas elektronini elementa).

    Beje dar toks patarimas. As aliuminius kotelius ant visu ratu pries ziema pradejau aptepineti sluoksneliu tepalo. Tai nors ir neatrodo visiskai estetiskai, bet trukdo gruskai daryti savo "juodaji" darbeli.

  8. #8
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Beje dar toks patarimas. As aliuminius kotelius ant visu ratu pries ziema pradejau aptepineti sluoksneliu tepalo. Tai nors ir neatrodo visiskai estetiskai, bet trukdo gruskai daryti savo "juodaji" darbeli.
    O šitą patirtį, siūlau į skyrelį - "Darau pats", arba panašų.

  9. #9
    Tadas4x4
    Svečias


    Problema isspresta dvipusia izolecija

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Problema isspresta dvipusia izolecija
    Tai cia pasirodo tu man skambinai del sio daviklio

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •