Puslapis 3 iš 8 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 76

Gija: Check TPM system

  1. #21
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Pagal tavo scenariju turetu 0 slegi rodyti. Taciau turiu drauga jis i savo 07 pacifica keite baterija ir vis tiek daviklis neveike.... Po to nupirko kita davikli, isidejo i rata ir bedos baigesi. Matyt ne vien baterijose ten buna problemos. Jei butum Kaune, galeciau kompetetingo meistro koordinates imesti. Jis turi prietaisa nuskaityti daviklius ir tikrai daug ismano apie musu modelius.

  2. #22
    Tadas4x4
    Svečias


    Atvaziavau i gimta Kauna . Norejau slegi padangose pasireguliuoti. Ogi ziuriu vienas vintylio vamzdelis suestas (matyt kai montavo Gargzduose). Ar yra Kaune kompetetingi meistrai, kurie uzsiimtu su situo mano niekniekiu?

  3. #23
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Atvaziavau i gimta Kauna . Norejau slegi padangose pasireguliuoti. Ogi ziuriu vienas vintylio vamzdelis suestas (matyt kai montavo Gargzduose). Ar yra Kaune kompetetingi meistrai, kurie uzsiimtu su situo mano niekniekiu?
    Man yra buve kad besukant ventilio dangteli "atsisuko" su visu ventilio galu..... Cia mano galva prabangios musu ziemines druskos padeda.... Ir dabar ant dvieju ratu davikliu matau isgrauzinus. Matomai arteja laikas kai ir jie nulus.

    Nuluzimo problema sprendziu paprastai. Duralio kotelis yra toks pats kaip kaip ir senesniuose davikliuose. Kadangi turiu "prigriautu" pacifica si 315MHz davikliais tai turiu ir senesniu davikliu kurie netinka I V-uka. Ji issiardau (isimu aliumini koteli) ir persuku I nuluzusio vieta (aisku sumontuodamas elektronini elementa).

    Beje dar toks patarimas. As aliuminius kotelius ant visu ratu pries ziema pradejau aptepineti sluoksneliu tepalo. Tai nors ir neatrodo visiskai estetiskai, bet trukdo gruskai daryti savo "juodaji" darbeli.

  4. #24
    Tadas4x4
    Svečias


    Problema isspresta dvipusia izolecija

  5. #25
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Beje dar toks patarimas. As aliuminius kotelius ant visu ratu pries ziema pradejau aptepineti sluoksneliu tepalo. Tai nors ir neatrodo visiskai estetiskai, bet trukdo gruskai daryti savo "juodaji" darbeli.
    O šitą patirtį, siūlau į skyrelį - "Darau pats", arba panašų.

  6. #26
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Problema isspresta dvipusia izolecija
    Tai cia pasirodo tu man skambinai del sio daviklio

  7. #27
    Tadas4x4
    Svečias


    Pasirodo

  8. #28
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Beje dar nauja patirtis su davikliu vamzdeliais!!! Ka tik keiciau ziemines padangas I naujas ziemines ir vienas daviklis eme ir nuluzo (nzn siaip del suedimo ar del keitejo kaltes, aisku meistras paaiskino kad ne del jo kaltes).... Tai teko palukuriuot keliolika min ir meistriukai sutvarke koteli. T.Y. patrumpino ji, isriege ir isuko kita "vamzduka"i sena. Tada I nauja jau suko ventili ir tt..... Bet kokiu atveju pigiai greitai ir nereikejo ieskoti daviklio po shrotus!!!! Jei kam idomu su malonumu "isduosiu" minetus meistrus....
    Paskutinį kartą taisė iGince : 2013.12.03, 10:52

  9. #29
    Tadas4x4
    Svečias


    Nu va BL..T. Galiu pasakyti, kad dviguba izoliacija nikuja neatlaike. Siandien vaziuojant ismete klaida. Nuvaziavau iki artimiausios montavimo vietos, nusimontavau ir per nauja prikabinau su ta pacia dviguba izoliacija, tik dabar dar "skocu" pora kartu apsukau. Pravaziavau 20 miliu, bet daviklis taip ir neprisiriso (turbut jam krantai). Gal kas kokiu minciu , ar atliekama davikli turite parduot? P.s. tas nuluzes vamzdelis labai nesunkiai nusiima, gal buna atskirai ju pirkti?

  10. #30
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •