Puslapis 6 iš 8 PirmasPirmas ... 45678 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 76

Gija: Check TPM system

  1. #51
    brolisvilkas
    Svečias


    Citata Autorius Robčikas Žiūrėti skelbimus
    jau geriau dabar reikia rasti tai ant Lietuvos Žemės

  2. #52
    Tadas4x4
    Svečias


    Lietuvoje nerasi uz protinga kaina. Autobrava 350lt uzsimane tik uz vamzdeli ir 250lt uz visa davikli . Man draugas uzsake pries savaite ebay tai laukiu, vnt kaina su siuntimu 18lt. gausis. p.s. Klaipedoje sutvarke vamzdeli, Kaune irgi iGincei sutvarke.

  3. #53
    brolisvilkas
    Svečias


    Įtariu silberis ne ką mažiau norės........ <> per tą laiką paskambinau - 220 už visą daviklį. Bandysiu rasti kas galėtų atlikti Vilniuje tokią operaciją

  4. #54
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    Įtariu silberis ne ką mažiau norės........ <> per tą laiką paskambinau - 220 už visą daviklį. Bandysiu rasti kas galėtų atlikti Vilniuje tokią operaciją
    Na je būsi Kaune tai mano postas žemiau cia yra kur koteli suremontuoti gali. O jei ne , tai paieskok daviklio 315MHz pvz nuo pacifica. Davikliai netiks, bet koteliai vienodi. Manau ir europines su tokiais daviklais yra. Tad didesniam shrote paklausk pagal pavyzdį ir rasi. Tada tik reiks spec atsuktuvo atsukti viena maža varsteli ir perkelsi koteliai i savo davokli.

  5. #55
    brolisvilkas
    Svečias


    Dėkui, Gince! vakar Melgoj (kitoje - Šiaurės miestelyje - tolkovi vyrukai) radom tokį bet vat to atsuktuvėlio neturėjo, tai kol kas palikau

    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Na je būsi Kaune tai mano postas žemiau cia yra kur koteli suremontuoti gali. O jei ne , tai paieskok daviklio 315MHz pvz nuo pacifica. Davikliai netiks, bet koteliai vienodi. Manau ir europines su tokiais daviklais yra. Tad didesniam shrote paklausk pagal pavyzdį ir rasi. Tada tik reiks spec atsuktuvo atsukti viena maža varsteli ir perkelsi koteliai i savo davokli.
    Paskutinį kartą taisė brolisvilkas : 2013.12.31, 09:58 Priežastis: papildymas

  6. #56
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    Dėkui, Gince! vakar Melgoj (kitoje - Šiaurės miestelyje - tolkovi vyrukai) radom tokį bet vat to atsuktuvėlio neturėjo, tai kol kas palikau
    Šaunu kad radai teisinga kelia!!!! Geru likusiu švenčiu ir puikiu ateinančių metu!!!

  7. #57
    Tadas4x4
    Svečias


    Parvaziavo nauji vamzdeliai davikliams. 4vnt.-28zali Dekui Arnui uz nuoroda.

  8. #58
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Hmm bet cia rašo Shrader , o tipo jei reikia Siemens tai ieškok pagal VDO. Pas mane daviklis butent Siemens/VDO ir ne toks kaip pavaizduota čia
    http://www.ebay.com/itm/TIRE-PRESSUR...r#ht_526wt_644

    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Parvaziavo nauji vamzdeliai davikliams. 4vnt.-28zali Dekui Arnui uz nuoroda.

  9. #59
    Tadas4x4
    Svečias


    Cia apie daviklius ar vamzdelius(vintylius) kalbi(tavo nuorodos neatidaro)? Jei vamzdelius, tai taip jie siektiek ilgesni ir nera skylutes varsteliui.

  10. #60
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Vamzdelius, kaip tik vienas leisti pradejo, o tai situos iseina pritaikyti ? Montuotojas kreivarankis visai sugadino isiminedamas, dar ir kontakta nurove

    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Cia apie daviklius ar vamzdelius(vintylius) kalbi(tavo nuorodos neatidaro)? Jei vamzdelius, tai taip jie siektiek ilgesni ir nera skylutes varsteliui.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •