Puslapis 7 iš 8 PirmasPirmas ... 5678 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 61 iki 70 iš 76

Gija: Check TPM system

  1. #61
    Tadas4x4
    Svečias


    Manau eis pritaikyt. Be kontakto daviklis irgi veikia.

  2. #62
    Kavomanas
    Svečias


    Sveiki, noriu pasiklausti patarimo. Ar slėgio davikliai 2008-10 V-tuke turi būti vienodi visuose ratuose?
    Man atrodo kad nebūtinai, svarbu kad suderinama su tų metų sistema. Ar kas nors bandė?

  3. #63
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Nebūtinai. Gali dėti nuo 2011 su giminiu ventiliu. Svarbu sistema suderinama.

  4. #64
    sulas
    Svečias


    Man vakar vakare jau trečią kartą nulūžo ventilio kotelis. Hrrr... Surizikavau ir užsakiau su guminiu koteliu: http://www.ebay.co.uk/itm/221725015636
    Tikiuosi tiks, o kol atvažiuos bandysiu ieškoti kas dabartinį gali suremontuoti...

  5. #65
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sulas Žiūrėti skelbimus
    Man vakar vakare jau trečią kartą nulūžo ventilio kotelis. Hrrr... Surizikavau ir užsakiau su guminiu koteliu: http://www.ebay.co.uk/itm/221725015636
    Tikiuosi tiks, o kol atvažiuos bandysiu ieškoti kas dabartinį gali suremontuoti...
    Važiuoji i statoil prie bazių i ratu taisykla ir suremontuos...Tai jau kelis kartus rašiau kur!!!! Paskaitom forumą o ne tik rašom.

    O tie nauji tai juokingai atrodo.... Country / Region of Manufacture: UK; o Dispatches fromChina, China

    Parašyk ar veiks.

  6. #66
    sulas
    Svečias


    Skaiciau ir maciau tiek tavo tiek dar viena pasiulyma islandijos pl tvarkytis. Pradziai isbandysiu su kinietiskais (nemanau kad originalai gaminami kazkur kitur ), kainuoja kapeikas, nebus gaila ir ismesti jei ka. Be to mano vienas daviklis ir taip pradejo mirkseti nors slegi ir rodo, gal baterija jau seda, nezinau.

  7. #67
    sulas
    Svečias


    Siandien netycia aptikau Helijo ratuose Kaune Jonavos g. turi davikliu rem komplektu. Taigi jei kam reik greitai, labai puiki iseitis. Kainuoja 9eur.

  8. #68
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2017.09.19
    Vietovė
    Kėdainiai
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Pas mane irgi uzsidega Check TMP system..bet davikliai slegi rodo visi T&C 2008 metu. Ar kreipti demesi i tai? Ar cia ruostis kazkam?

  9. #69
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Ruoskis kazkurio daviklio mirciai
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #70
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Batarke daviklio greičiausiai į pabaiga

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •