Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 34 iš 34

Gija: 2,4 variklio privalumai ir trūkumai

  1. #31
    viktismo
    Svečias


    2,4 patinka man,todel kad visur galima lengvai prieiti.o sanaudos normalios jei 500km pravaziuoju su55litrai duju.ir ne taupidamas gazo.tai man yra ok.kas sake kad jie zviegia motoras garsiai,nebent automatas kai yra.As vaziuoju 100h mano apsukos tik 2100 apskos,5pavara mekanine.

  2. #32
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius viktismo Žiūrėti skelbimus
    2,4 patinka man,todel kad visur galima lengvai prieiti.o sanaudos normalios jei 500km pravaziuoju su55litrai duju.ir ne taupidamas gazo.tai man yra ok.kas sake kad jie zviegia motoras garsiai,nebent automatas kai yra.As vaziuoju 100h mano apsukos tik 2100 apskos,5pavara mekanine.
    Kiek chryslerio voyagerio varikliu esi isbandes ir kiek laiko su kiekvienu is ju esi praleides?
    Na jai jau teigi tai pasidalink nuomone apie kiekviena motoro tipa.

    Nes toks objektyvumas kolkas yra abejotinas koki cia pateikia.

  3. #33
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    As vazineju su 2.4 dujos automatas. Sanaudos apie 17ltr +- 2LTR. Mieste pilnai pakanka...bet jei krautas ir trasoj...mane asmeniskai greiciu deze nervina su apsukom..i kalna mini koki su 5tukst apsukom...nes neperjngia..arba jei perjungia stoja masina...zodziu truksta to sukimo momento..tuscias traukia gerai..aplenkt eina normaliai jei vazioja leciau. Del remontu..girdejau daug apie varikli..bet neremontavau dar nieko. Kazkada turejau su 2.5 varikliu..patikdawo kai skrendi max 12duju jei iki 120km h tada 8-10ltr. Tikrai wariklis ekonomiskas buwo..nors ir nuwarytas ...

  4. #34
    viktismo
    Svečias


    nesakau kad blogi kiti motorai,esu turejas dodge grant karan 2000mt.su 3,3.bet kad reikia kaska pakeisti jau rek rankoves ,atsyraitoti.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •