Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 34

Gija: 2,4 variklio privalumai ir trūkumai

  1. #1
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.

    2,4 variklio privalumai ir trūkumai

    Atsairgia su sias variklias 2.4 jie mechaninem dezem yra netinkama konfiguracija.

    Siulyciau atkreipti demesi i pavaru perjungimo diapazonus pasiziureti vartotojo manualuose kurie randasi masinose.
    Nes del mechaniniu deziu sie varikliai susiduriai su tam tikra specifiniu gedimu serija, kuriu nebuna su automatinem dezem.

    Tai visu pirma susija su perdetu kuro taupymu, kai stangiamasi greitai jungti begius.
    Sie 16 V DOCH tipo varikliai pradeda gerai dirbti tik kai ju sukiai virs 2000 aps, o iki 2000 aps is ju nereiketu reikalauti galios jie tinkami tik tam tikros galios pastoviam palaikymui.

    Todel mieste reikia su mechanine deze vazinetis tik 3 pavara o perjungti i 4 reiketu tarp 65 - 70 km/h.
    Seip pasiziurekit savo serviso zinynuose kurie ideti dazniausiai buna masinu stalciukuose po keleivio sedyne

  2. #2
    seselis
    Svečias


    na papasakokit apie ta 2,4 automata . galvoju vazineti po norvegija . ar nebus per silpnas varikliukas ir dar automatas ?dekui

  3. #3
    juzeg
    Svečias


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    na papasakokit apie ta 2,4 automata . galvoju vazineti po norvegija . ar nebus per silpnas varikliukas ir dar automatas ?dekui
    Na daug kur buvau, bet Norvegijoje ne. Kiek zinau is pasakojimu apie sia sali manau su 2,4 motoriuku didelio malonumo vazinejant nepajusite. Manau kad voniai reikia bent 3,3, juolab, kuro sanaudos nesiskiria nuo 2,4. O atsizvelgiant i Norvegijos vaziavimo ipatumus manau 3,3 valgys dar ir maziau negu 2,4. Man tai ir Lietuvoje 2,4 truputeli mazoka.

  4. #4
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    na papasakokit apie ta 2,4 automata . galvoju vazineti po norvegija . ar nebus per silpnas varikliukas ir dar automatas ?dekui
    Eis be problemu, tik sukiai bus didesni ir variklio garsas o vaziavimui kaip ir netrukdys.
    Ivaziuosi i visus kalnus ir aplenksi jei reikes jis pakankamai galingas yra

  5. #5
    juzeg
    Svečias


    Aš tikrai nenorėjau pasakyti kad su 2,4 motoru nepavažiuosi.Tik koks bus tas važiavimas ?Vat kur klausimas. Buvau Maljorkoje išsinuomavęs Lancia Ypsilion 1,2 motoras. Žinoma įlipo ir šis automobiliukas į neregėtas aukštumas, jei neklystu apie 650 m virš jūros lygio. Bet sekantį kartą aš tokioje šalyje, tokio auto nebevairuosiu, nes ir greitkelyje važiuojant 120 km/val ir susidūrus su kalneliu kaip magistralėje Kaunas-Klaipėda "aukščiausia vieta" tekdavo padirbėti pavaromis. Mano rekomendacija būtu tokia - jei turi iš ko rinktis, rinkis galingesnį automobilį nei vonia su 2,4 ir dar automatas.

  6. #6
    seselis
    Svečias


    na man tas galingumas ir suka galva o vonios as noriu labai patinka sie modeliai , ju vaziavimas , komfortas ir taip toliau... bet esme supratau , kad galiu nesibaimint jei ir 2,4 automata ysigysiu taip?

  7. #7
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Esme tame, kad pas 2,4 yra triju pavaru dezes ir jie sukimo momenta isgauna per didesnes apsukas. Todel didelio diskomforto kalnuotose vietovese neturetu buti, jei nevaziuosi visa laika maximum pasikroves ir netampysi 2 tonu valties..
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #8
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Nieko panasaus 2.4 turi ir 3 bediu ir 4 begiu dezes.

  9. #9
    juzeg
    Svečias


    Supratau bičiuliai. Nebesiginčysiu. As tik išsakiau nuomonę, nes pats toki vojų vairuoju.

  10. #10
    juzeg
    Svečias


    Nors
    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Nieko panasaus 2.4 turi ir 3 bediu ir 4 begiu dezes.
    Prašau gerb. BOSAS nuo šitos vietos truputėli smulkiau. Tikrai įdomu, nes mano vojus lyg turėtu būti 3-jų pavarų, o aš važiuodamas jaučiu lyg ir tris persijungimus.Gautūsi kaip ir keturios pavaros?Nors vienas iš persijungimu jaučiu toks itartinas(lyg persijungė lyg ne)

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •