Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Gija: "Kaukia" gale

  1. #1
    Monoksidas
    Svečias


    Question "Kaukia" gale

    Sveiki,
    Reikia konsultacijos-paskutiniu metu pastebimas smarkus garso padidejimas salone. Priklauso nuo greicio bet labiausiai girdisi vaziuojant apie 40-50km/h. Sklinda kazkur is galo ir stipreja sukant i kaire ir mazeja sukant i desine. Kaip suprantu cia kazkuris ir galiniu ratu guoliu. Tik kuris? Desinys ar kairys?. Aisku geriausia geriausia butu keisti abu, bet kad kaina kiekvieno apie 500Lt.

  2. #2
    Getman
    Svečias


    As irgi itraciau guoli. Tegu kas nors priseda prie vairo, o tu atsiseks gale ir pasiklausyk, kuris is ju. Paprasciausias ir pigiausias variantas...

  3. #3
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Girionys, kauno r.
    Įrašai
    46
    Reputacija
    1


    Kaukia tas guolis, kuris gauna didesnį apkrovimą.

  4. #4
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius Monoksidas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    Reikia konsultacijos-paskutiniu metu pastebimas smarkus garso padidejimas salone. Priklauso nuo greicio bet labiausiai girdisi vaziuojant apie 40-50km/h. Sklinda kazkur is galo ir stipreja sukant i kaire ir mazeja sukant i desine. Kaip suprantu cia kazkuris ir galiniu ratu guoliu. Tik kuris? Desinys ar kairys?. Aisku geriausia geriausia butu keisti abu, bet kad kaina kiekvieno apie 500Lt.
    mano galva, kaukia padangos. Iki 60km/h jei uzimas yra, tik padangu, guolio garsai, kai greitis apie 100km/h.

  5. #5
    Monoksidas
    Svečias


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    mano galva, kaukia padangos. Iki 60km/h jei uzimas yra, tik padangu, guolio garsai, kai greitis apie 100km/h.
    "Kaukia" ir 100km/h vaziuojant tik kitaip. Padangas atmesciau, nes tada garsas nesikeistu sukant i desine (pvz. vaziuojant i uzsitesusi posuki)

  6. #6
    Zydrius
    Svečias


    Palauk, kol pasikeis padangos i vasarines. As taip pat buvau nustebes, bet kaukdavo su vasarinemis pas mane
    Buvau pasiruoses pulti taip pat islaidaut.....
    Tuo labiau, kad tie guoliai nepigus !!!!

  7. #7
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    Palauk, kol pasikeis padangos i vasarines. As taip pat buvau nustebes, bet kaukdavo su vasarinemis pas mane
    Buvau pasiruoses pulti taip pat islaidaut.....
    Tuo labiau, kad tie guoliai nepigus !!!!
    ir taip visą vasarą? kas per padangos?

    žmogus rašo čia apie atsiradusį naują garsą, tai manau ne tas atviejis, o pastaba apie tai kad garsas priklauso nuo apkrovos irgi sakyčiau teisinga...
    Born in USSR

  8. #8
    mafo
    Svečias


    Pas tėvuką 17 colių žemo profilio vasarinės padangos sumautos buvo, dabar pavadinimo gaila neatsimenu, uždėčiau reklamaos... , nuo 40 km/h iki 55 km/h taip kaukdavo kad atrodė jog turbina įsijungia... po to lyg niekur nieko dingdavo kaukimas. Tad variantas tikrai įmanomas ir žinomas O dėl to garso, tai nzn ar kaukimas netampa nuolatiniu palydovu guoliui bemirštant? Gal reiktų tuomet susirūpint kai ir tiesiai riedant pradeda kaukt

  9. #9
    Gedcka1
    Svečias


    Sveikas,man kolkas katvirtukui neprireike bet pabandyciau remontuot tap kaip dariau pirmukui.
    Nulekiau y Eolta,sako vienas guolis 180lt.nepirkau. Issiardziau nuvales guoliu nr.pasiemiau kaip pvz. Nulekia y guoliu parduotuve,parodziau kokiu reik ir sakau nzn nuo kazkokios priekabukes,tai pasiule du variantus;Baltarusiskus uz 28lt.ir Rusiskus uz 32lt. Sake Rusiski geresni,nes jie negaili metalo.
    Sudejau,jau tevas 6metai vaziuoja.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •