Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 38 iš 38

Gija: Stovėjimo stabdis nelaiko

  1. #31
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Vygis Žiūrėti skelbimus
    Bandau ir aš šrotines rast arba tokios kaip mano su skylėm toj vietoj kur kaladės tvirtinas arba jau labai arti to ...
    buna kad is kitos puses virinam saiba ir taip pastiprinam jei imanoma.

  2. #32
    Vygis
    Svečias


    Dėkui už patarimą leisgyves radau bandysiu šaiba dėt ir keit nes manosiose ne vietos fiksacijai bel landos pacams skarda visiškai supuvus.

  3. #33
    audriusv
    Svečias


    Sveiki,

    Ėjau TA. Nepraėjau. Viena iš problemų - stovėjimo stabdžių stabdymo efektyvumas nepakankamas... Kas čia per problema ir kaip ją spręsti? Ką reikėtų daryti, ką keisti, kad užtikrinti tą efektyvumą...?

  4. #34
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Ėjau TA. Nepraėjau. Viena iš problemų - stovėjimo stabdžių stabdymo efektyvumas nepakankamas... Kas čia per problema ir kaip ją spręsti? Ką reikėtų daryti, ką keisti, kad užtikrinti tą efektyvumą...?
    susitvarkyt rankinį stabdį, jei nedažnai naudoji gal užteks tik kalades nutrint, su įspaustu pėdalu pasivažinėt keletą kartų po keliasdešimt metrų..bent aš taip visada prieš tech pabandau, jei nepadės teks reguliuot giliau

  5. #35
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Ėjau TA. Nepraėjau. Viena iš problemų - stovėjimo stabdžių stabdymo efektyvumas nepakankamas... Kas čia per problema ir kaip ją spręsti? Ką reikėtų daryti, ką keisti, kad užtikrinti tą efektyvumą...?
    Reikia ideti nemazai darbo kad viskas gerai veiktu ir ilgam laikytu. Ten daug smulkiu niuansu su kiekvienu auto buna ir skirtingu.

    Suprantu kad keistai skamba taciau kai su siais reikalais tenka daznai susidurti tai zinau ka kalbu. Ten net priklauso nuo to kokiu gamintoju dalys sudetos. Su tam tikrom dalim ten nieko nepadarysi.

  6. #36
    Sauliuss
    Svečias


    Prikelsiu temą, gal kam aktualu. Seniai jau sutvarkyta, viskas veikia kuo puikiausiai. Tvarkė servise, restauravo trosus, visa kitą profilaktiškai... Pagrindinė priežąstis - užkirmyję trosai, kurie lyg ir judėjo, bet pasirodo nepakankamai.

  7. #37
    audriusv
    Svečias


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    susitvarkyt rankinį stabdį, jei nedažnai naudoji gal užteks tik kalades nutrint, su įspaustu pėdalu pasivažinėt keletą kartų po keliasdešimt metrų..bent aš taip visada prieš tech pabandau, jei nepadės teks reguliuot giliau

    Dėkui, padėjo. Praėjau be problemų.

  8. #38
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius audriusv Žiūrėti skelbimus
    Dėkui, padėjo. Praėjau be problemų.
    Viskas genialu kas paprasta!!!!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •