Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 33

Gija: 05 kondicionieriaus radiatorius

  1. #11
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tai lauk kompresoriaus gedimo.

    Arba kita savaite galesi atvaziuoti ir galesiu ipilti tepalo, siuo metu jau baigiu konstruoti visa sistema.

    Man irgi uzpilde kondika ir po 2 savaiciu vel tuscias. Jau pavargau nuo tokiu pildytoju. Nuvaziuoji pasakai o ten akis isvercia tipo jie patikrino buvo gerai.
    Taciau koks patikrinimas galimas jei tik su vakumu tetikrina.

    Bus dabar kaip ir su dezem teks paciam viska pradet daryti

  2. #12
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Girionys, kauno r.
    Įrašai
    46
    Reputacija
    1


    Na kiek žinau yra tik du tikrinimo būdai: Vakumu arba spaudimu.
    Kokį pats planuoji naudoti????

  3. #13
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Turiu ir ta ir ta taciau patikimas yra tik spaudimu nes su vakuminiu man patikrino tai viskas buvo gerai o po 2 savaiciu freono neliko.

  4. #14
    Trioškis
    Svečias


    Pas mus tikrina į sistemą pripompuodami 20 bar. azoto.

  5. #15
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    butent taip tik su azotu galima gerai patikrinti sistema

  6. #16
    wongas
    Svečias


    Jei surasi, kas tai daro pastoviai (t.y. pildo, remontuoja ir prižiūri) tau sukti kiaušinių kiek ir kokių skysčių nereikia. Tam tu moki pinigą......Pajungė prie kompo ir viskas..... Man KLP tikrino su dažais... rado kame bėda...paskui su dideliu spaudimu. ir t.t.....
    Jei geri meistrai - viskas ir padarys. Jei ne gausi atsakymą - tu matai, vėl pramušė turbūt kitoje vietoje

  7. #17
    raganius
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Tai lauk kompresoriaus gedimo.

    Arba kita savaite galesi atvaziuoti ir galesiu ipilti tepalo, siuo metu jau baigiu konstruoti visa sistema.

    Man irgi uzpilde kondika ir po 2 savaiciu vel tuscias. Jau pavargau nuo tokiu pildytoju. Nuvaziuoji pasakai o ten akis isvercia tipo jie patikrino buvo gerai.
    Taciau koks patikrinimas galimas jei tik su vakumu tetikrina.

    Bus dabar kaip ir su dezem teks paciam viska pradet daryti
    O ką galit paporinti apie kondicionavimo sistemos dezinfekciją? Reikia, ne?

  8. #18
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    del dezinfekcijos slidus dalykas.
    Jei apsinesimas nera didelis pades taciau nemazai atveju kaip apsinesimas didelis ir gali padeti tik ardymas.

  9. #19
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius raganius Žiūrėti skelbimus
    O ką galit paporinti apie kondicionavimo sistemos dezinfekciją? Reikia, ne?
    Man šiauliuose meistras pripildė freono paleido kondicionierių, įkišo galvą į saloną įkvėpė pilnus plaučius, paaiškino jog smirda ir reikia naikinti parazitą grybelį. taigi paleidęs kondiškę, į oro paėmimo ertmes iš lauko pripurškė kažkokio brudo iš slėginio balionėlio, kažkiek laiko padirbėjo ir pasak jo kvapas dingo... kaip paaiškino, paslauga kainuoja 20 lt, bet kadangi aš pas jį jau ir šiaip palikau 250 lt tai man už dyką... Šiaip ne paslaptis, kad tai kondicionierių problema ir laikas nuo laiko reikia sistemą dezinfekuoti. Manau papraščiausias būdas nusipirkti pačiam iš parduotuvės tokį valiklį ir laikas nuo laiko prasivalyti sistemą.

    Šiaip pas mus ofise su chemija sistemą valo kiekvieną pavasarį, ir kokius tris kart per metus filtrus, tinklelius ar dar kaži ką (tiesiog nesigilinau) manau, kad neturi būti išimtis ir su automobilio kondicionavimo sistemos priežiūra. Pilnas cheminis pavasarį o vasarą pagal nuotaiką... nes tos vasros gal 2 mėnesiai...

  10. #20
    Sauliuss
    Svečias


    Atsilo, AC vis dazniau naudojamas, bet jam veikiant tapo juntamas dregmes ar kazko panasaus kvapas. Bandysiu atlikti dezinfekcija putomis is aerozolio ( "Set up" atrodo vadinasi, pirkau siandien) su zarnele, kuri ivedama i drenazine kondicionieriaus anga. Klausimas senbuviams: kaip geriau atlikti visa ta reikala? Ar isimineti salono filtra, kad nesuslaptu nuo putu? O gal dali ispurksti i drenazine anga, o dali bandyti i anga salono filtrui pries tai ji isemus? Nes lyg ir pro ten garintuva galima pasiekti purskiant? Aciu uz patarimus!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •