Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 34

Gija: Sedyniu pritaikymas-perdarymas, reikia pagalbos

  1. #1
    zramas
    Svečias


    Sedyniu pritaikymas-perdarymas, reikia pagalbos

    Sveiki. Isnarsiau foruma ir google, bet atsakymo isavo klausima neradau. O klausimas toks: kaip padaryti, kad antros eiles sedyne slankiotu i prieki ir atgal kaip ir galine?
    Masina Dodge grand caravan 2001 metu.
    Reikalas tame, kad mano antros eiles sedyneje yra imontuotos vaikiskos kedutes, o kai vaikai miega sedynes atlosa atlosiu, bet tada gale sedeti ne kas, o ruosiames vaziuoti i tolima kelione, tai uosviams bus nelabai patogu
    Pabandziau as jas sukeisti vietomis, tai galine i viduri tinka pukiai, bet va vidurines i gala sumontuoti nepavyko man.
    Turiu minti nusipirkti galine sedyne su begeliais ir perdaryti vidurine sedyne. Tik, kad galines IV sedynes napavyko rasti, arba kaina kosmine, tai pasiziurejau III, bet beda, kad atstumas tarp tvirtinim (isilgai) III yra didesnis.
    Gal kam teko toki veiksma atlikineti, tai buciau dekingas uz patarimus. Nesinori isradineti dviracio, jei jis jau israstas.
    P.S. sumontavus galine sedine per viduri ji pavaziuoja dar gerokai i prieki ir tada gale fantastika
    Fuuu... nu ir prirasiau :-)

  2. #2
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    ..pasikeisti masina Dodge grand caravan i 2005 metu su sudedamomis sedynemis..

    "Sveiki. Isnarsiau foruma ir google, bet atsakymo isavo klausima neradau. O klausimas toks: kaip padaryti, kad antros eiles sedyne slankiotu i prieki ir atgal kaip ir galine?
    Masina Dodge grand caravan 2001 metu....."

  3. #3
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Ir tada sedejimas ir antroje ir trecioje eileje ilgoje kelioneje patampa (****)
    Iki stow'n go modeliai buvo zymiai komfortiskesni 2-os ir 3-ios eiles keleiviams. Esame net 8 su 2001 keliave pasiskolinus galini suola is kolegos, o savo pervarius i vidurine eile.


    Citata Autorius ramuz Žiūrėti skelbimus
    ..pasikeisti masina Dodge grand caravan i 2005 metu su sudedamomis sedynemis..

    "Sveiki. Isnarsiau foruma ir google, bet atsakymo isavo klausima neradau. O klausimas toks: kaip padaryti, kad antros eiles sedyne slankiotu i prieki ir atgal kaip ir galine?
    Masina Dodge grand caravan 2001 metu....."

  4. #4
    Narys
    Įstojimo data
    2007.06.06
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    818
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    3
    Reputacija
    1


    deja negaliu komentuot kas ten antroje ar trecioje darosi... visada sedziu uz sturvalo

  5. #5
    brolisvilkas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Kažkaip nesiskundžia tie gale sėdintys... Aišku, jei lyginant su ne stow&Go tai stow&go matyt yra ne tokios patogios. Iš kitos pusės - galima pabandyti pavažiuoti į netokią ilgą kelionę (vln - klp) su kokia mazda3 ar golf gale 2-3 ir stow&go bus po to patogios patogios

    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Ir tada sedejimas ir antroje ir trecioje eileje ilgoje kelioneje patampa (****)
    Iki stow'n go modeliai buvo zymiai komfortiskesni 2-os ir 3-ios eiles keleiviams. Esame net 8 su 2001 keliave pasiskolinus galini suola is kolegos, o savo pervarius i vidurine eile.

  6. #6
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Ne nu su guoliais gal nepradedam lygintis Dar sedynes patogumas 3-ios eiles so so, bet ir kojom vietos maziau ir 5-uke pvz tai ir galvai vietos maziau. Nu bet uztatai bagazine didesne
    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    Kažkaip nesiskundžia tie gale sėdintys... Aišku, jei lyginant su ne stow&Go tai stow&go matyt yra ne tokios patogios. Iš kitos pusės - galima pabandyti pavažiuoti į netokią ilgą kelionę (vln - klp) su kokia mazda3 ar golf gale 2-3 ir stow&go bus po to patogios patogios

  7. #7
    mafo
    Svečias


    Juokas vienas iš jūsų suoliukų ir stow n go taburečių su atlošais... pas mane 6 "captain" foteliai... nieko nėra smagiau už trečią eilę na gal išskyrus tai, kad ten šiek tiek daugiau linguoja, na o antrą eilę ir aš sutikčiau šiek tiek atgal atstumti, bet taip pat dar nesumeditavau kaip... manau, kad neįmanoma o jeigu yra būdų ir aš, su malonumu, išklausyčiau kaip tą padaryti
    Paskutinį kartą taisė mafo : 2013.05.21, 16:35

  8. #8
    raganius
    Svečias


    hu iz "captin foteliai"?

  9. #9
    mafo
    Svečias


    įsivesk į google prie vaizdų "chrysler voyager captain seats" ir bus aišku tiesiog nesusilaikiau, smagiai skamba

    Beje esu gavęs savo auto įrangos aprašymą tai ten dar geriau skamba "luxury"

    auto iranga.jpg Atsiprašau už kokybę, kažkur ji prapuolė
    Paskutinį kartą taisė mafo : 2013.05.21, 16:52

  10. #10
    zramas
    Svečias


    Vietos tikrai pakanka, kai vidurinis suolas normalioje padėtyje. Bet, kaip jau minėjau nepatogumas prasideda, kai atlošiu vidurinio suoliuko atlošą kartu su miegančiais vaikais.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •