Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 34

Gija: Sedyniu pritaikymas-perdarymas, reikia pagalbos

  1. #11
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Tai gana iprastos EU trumpiems 6 vieciams voyageriams atskiros sedynes. Mazdaug taip atrodantis varijantas: http://photos.autogidas.lt/s/auto/ch...1-p0007063.jpg
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  2. #12
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius zramas Žiūrėti skelbimus
    Vietos tikrai pakanka, kai vidurinis suolas normalioje padėtyje. Bet, kaip jau minėjau nepatogumas prasideda, kai atlošiu vidurinio suoliuko atlošą kartu su miegančiais vaikais.
    Buvau nuėmęs plasmases nuo grindų bėgių tai pas mane viskas ten stacionariai suvirinta, "foteliai" taip pogi nesislankioja. Taip, kad aš vilčių daug neturiu dėl padėties keitimo. Manu kad ir pas tave zramai tas pats, nors aišku nesu 100 proc tikras... kažkaip buvau anksčiau įsitikinęs jog kėdės slankioja išilgai salono, tad ir aš esu labai nemaloniai nustebintas tuo, kad padaryti afigieni bėgiai o ten niekas nejuda... kaip suprantu jie vien tik tam, kad kėdės lengviau "išvažiuotų" kai išimi...

  3. #13
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Tai nesupratau - pas tave antroje eileje atskiros ar suolas ? Nes atskiras i gala tikrai iseina isegti - tik priesingoje puseje - tai dirzo neina uzsegti Nors nuemus isorinius porankius gal ir i savo vietas atsistotu, bet taip ir nespejau pabandyti.


    [QUOTE=zramas;22249]Sveiki. Isnarsiau foruma ir google, bet atsakymo isavo klausima neradau. O klausimas toks: kaip padaryti, kad antros eiles sedyne slankiotu i prieki ir atgal kaip ir galine?
    Masina Dodge grand caravan 2001 metu.
    Reikalas tame, kad mano antros eiles sedyneje yra imontuotos vaikiskos kedutes, o kai vaikai miega sedynes atlosa atlosiu, bet tada gale sedeti ne kas, o ruosiames vaziuoti i tolima kelione, tai uosviams bus nelabai patogu
    Pabandziau as jas sukeisti vietomis, tai galine i viduri tinka pukiai, bet va vidurines i gala sumontuoti nepavyko man.

  4. #14
    zramas
    Svečias


    Antroje eileje pas mane suolas.

  5. #15
    brolisvilkas
    Svečias


    Extra atveju kelionei galiu paskolinti savo galinį suolą kuris stumdosi pirmyn atgal.

    Citata Autorius zramas Žiūrėti skelbimus
    Antroje eileje pas mane suolas.

  6. #16
    raganius
    Svečias


    tai čia ta kačiarga po sėdyne yra stumdymui?

  7. #17
    zramas
    Svečias


    Citata Autorius raganius Žiūrėti skelbimus
    tai čia ta kačiarga po sėdyne yra stumdymui?
    Taip, ta kaciarga.

  8. #18
    mafo
    Svečias


    Kpozicija1.jpg Kpozicija2.jpgKpozicija3.jpg

    Daugiau info manuale (nuo 90 iki 100 psl). Kaip supratau antra eilė nesislankioja, juda tik trečioji.

  9. #19
    brolisvilkas
    Svečias


    teisingai supratote

    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Kpozicija1.jpg Kpozicija2.jpgKpozicija3.jpg

    Daugiau info manuale (nuo 90 iki 100 psl). Kaip supratau antra eilė nesislankioja, juda tik trečioji.

  10. #20
    raganius
    Svečias


    ta kačerga turi stebuklingų galių ji gali pailginti iki 20 cm

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •